| | Мегаполіс-Україна. Фіскали не помічають багатомільйонні порушення тютюнового монополіста
Социум

Мегаполіс-Україна. Фіскали не помічають багатомільйонні порушення тютюнового монополіста

0
Мегаполіс-Україна. Фіскали не помічають багатомільйонні порушення тютюнового монополіста

Мегаполіс-Україна. Фіскали не помічають багатомільйонні порушення тютюнового монополіста
Аналітичне дослідження громадської спілки «Національна організація роздрібної торгівлі» щодо неналежного виконання працівниками правоохоронних та контролюючих органів своїх службових обов’язків з викриття та припинення злочинів у сфері обігу підакцизних товарів.
Відомою «зіркою» для читача українських ЗМІ є Олексій Чеботарьов (для кримінальних кіл просто «Лешик»). Читачі вже знайомі з цим «королем контрабанди» як організатором «тітушок», які вбивали учасників Євромайдана, замовником щонайменше двох рейдерських захватів спиртових заводів, які виробляють необлікований спирт в промислових обсягах, та учасником багатьох проектів разом з Захарченком, Пшонкою, Клюєвим, Азаровим, Арбузовим та іншими людьми Януковича.
Авторитетні у свій час посадовці Віталій Ярема, Ігор Швайка (подробнее про Игоря Швайку читайте в статье Швайка на мотоцикле. И не только) та інші напевно обґрунтовано зазначали про близькі стосунки Олексія Чеботарьова з екс-головою Державної фіскальної служби України Ігорем Білоусом, колишнім податківцем Андрієм Акіменком, Василем Пісним (більш відомим за прізвиськом «Антибіотик»), у зв’язку з можливістю вирішити будь-яке питання із митницею, керівництвом ДП «Укрспирт» та іншими можновладцями.
Мегаполіс-Україна. Фіскали не помічають багатомільйонні порушення тютюнового монополіста

Нажаль, згодом гучних викриттів корупційних схем не відбувалось, а сам Ярема, Швайка, Пісний становились героями публікацій у зв’язку з причетністю до контрабандних схем переміщення підакцизних товарів, кришування ринку конвертації готівкових коштів тощо.
Невже ця корупція така міцна і непереможна? Чому ті, хто повинен з нею боротися, за короткий час стають її учасниками або навіть очільниками? Невже ці схеми такі складні, таємні і неподолані?
Насправді, аналізуючи та розбираючи окремі злочинні схеми, можна з легкістю прийти до висновку: все достатньо просто, було б бажання та воля. У той же час стає огидно від того, що за часів перемоги Революції гідності у кріслах «високих» кабінетів сидять ті ж самі корупціонери-спритники, які весь свій досвід, освіту, зв’язки, професійні якості спрямовують лише на отримання швидкої наживи.
Отже, до нашого дослідження (читай – розслідування).
Нещодавно Олег Радик, Ігор Лапін, Андрій Левус та Сергій Висоцький у відкритих джерелах зазначали про те, що в рамках кампанії з очищення України від окупаційного бізнесу, сотні активістів з десятка волонтерських, ветеранських і громадських організацій заблокували роботу складів компанії «Мегаполіс-Україна» в Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі.
Читайте также: Табачные монополисты из "Мегаполиса" забыли уплатить налоги с 2,3 миллиарда
Мегаполіс-Україна. Фіскали не помічають багатомільйонні порушення тютюнового монополіста

Компанія «Мегаполіс-Україна», засновниками якої є офшорні компанії, займає монопольне становище та контролює 99% ринку обігу тютюнових виробів, виробниками яких є ТОВ «Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб’юшн», «Імперіал Тобако Юкрейн», АТ «Джей Ті Інтернешнл компані Україна», ПрАТ»А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.- Прилуки».
Згідно Єдиного держреєстру компанія зареєструвала 36 місць зберігання оптових партій тютюнових виробів, має ліцензію на право оптової торгівлі тютюновими виробами та 99 ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.
Насправді ТОВ «ТК «Мегаполіс-Україна» було засновано російською компанією «Мегаполіс» та родиною екс-президента України втікача Віктора Януковича з метою штучного створення монопольного становища на ринку обігу тютюнових виробів у змові із їх виробниками та отримання надприбутків в порушення ст. 13, п. 2 ст. 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Мегаполіс-Україна. Фіскали не помічають багатомільйонні порушення тютюнового монополіста

Завдяки штучно створеним дискримінаційним вимогам вітчизняні підприємці були позбавлені можливості придбавати тютюнові вироби у виробників та вимушені підписувати контракти з «Мегаполісом».
На таку протиправну діяльність виробників та бездіяльність Антимонопольного комітету, замовники зазначених акцій чомусь не звернули уваги та не постарались пояснити загалу усі тонкості роботи злочинної схеми.
Про існуючі проблеми підприємців, які здійснюють роздрібну реалізацію тютюнових виробів кінцевим споживачам неодноразово заявляв власник крупної мережі МАФів Микола Ганул – віце-президент громадської спілки «Національна організація роздрібної торгівлі»
Здається, що метою таких активних дій було не знищення злочинної схеми, а намагання стати її співучасником увійшовши у склад засновників Мегаполісу через підконтрольний офшор.
Так чи вдалося після цих акцій очистити України від бізнесу ФСБ? Якого досягнуто результату?
Читайте также: Табачная компания, связываемая с Ложкиным, вывела в тень свыше двух миллиардов
ТОВ «ТК «Мегаполіс-Україна», напевно отримавши певну підтримку від нинішніх «реформаторів», для початку змінило місце реєстрації та перереєструвалося з м.Тернопіль до м.Одеса (пр-т Шевченка, буд. 4-А).
Представники ТОВ «ТК «Мегаполіс-Україна» продовжують використовувати стару злочинну схему, систематично відображаючи за обліками компанії реалізацію тютюнових виробів на адресу фіктивних фірм за ціною, яка майже не перевищує вартість їх придбання. Фактично, значна кількість партій тютюнових виробів реалізується за готівку та без відображення операцій за облікам підприємства передається суб’єктам, які з приховуванням від митного контролю відправляють їх до країн Європи. Таким чином компанія ухиляється від сплати податку на додану вартість і акцизного податку, а також продає сформований податковий кредит з ПДВ.
Так, начальник управління — начальник відділу провадження у справах про порушення митних правил управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС Богдан Яворський заявив, що обіг тютюнової контрабанди на Закарпатті у 2015 році збільшився більш ніж у 16 разів.
Ніхто раніше не задавався питанням де контрабандисти, яких періодично затримують прикордонники, придбавають великі партії тютюнових виробів, легально вироблених в України, навіть з марками акцизного податку. Невже скуповують по кілька пачок у різних місцях? Дивує, що і правоохоронці періодично показують наслідки боротьби з цим явищем – не знищуючі при цьому умови, які їх породжують.
Так, протягом 2014-2015 років невстановлені особи створили (придбали) підприємства з ознаками фіктивності: TOB «Інтер-Пром-Сервіс» (код ЄДРПОУ 38191337), TOB «Ароллан» (код ЄДРПОУ 39004620), TOB «Стратагема-Інвест» (код ЄДР-ЦОУ 34801090), TOB «Тітан-Південь» (код ЄДРПОУ 35357590), TOB «МВК Трейд» (код ЄДРПОУ 38864259), TOB «Арес-Термінал» (код ЄДРПОУ 39659327), TOB «Буд-інсайт» (код ЄДРПОУ 39450826), TOB «Алекс Групп» (код ЄДРПОУ 39274639), TOB «Лавика» (код ЄДРПОУ 38477826), TOB «Аксент Пром» (код ЄДРПОУ 39369822), TOB «Контакт МКС» (код ЄДРПОУ 39237335), TOB «Конфорт» (код ЄДРПОУ 39410872), ПП «Торгівля та Дистрибьюція» (код ЄДРПОУ 39270131), TOB «Кодос Інвест» (код ЄДРПОУ 37811850), TOB «Амкодор» (код ЄДРПОУ 37811887), TOB «Північно-Східна Добувна Компанія» (код ЄДРПОУ 37356281), з метою прикриття незаконної діяльності, в тому числі для мінімізації податків суб’єктами господарювання реального сектору економіки, зокрема TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» (код ЄДРПОУ 30622532).
Службові особи ТОВ «ТК «Мегаполіс-Україна», з метою заниження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, відобразили реалізацію тютюнових виробів на підприємства з ознаками фіктивності на суму 1 211,911 млн. грн., а саме: TOB «Інтер-Пром-Сервіс», TOB «МВКТ рейд», TOB «Арес-Термінал», TOB «Буд-Інсайт», TOB «Алекс Группп», TOB «Аксент Пром», TOB «Контакт МКС», TOB «Конфорт», ПП «Торгівля та Дистрибьюція», які придбавали тютюнові вироби за наявності ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, проте у відповідності до Єдиного реєстру податкових накладних формували податкові накладні (в т.ч. в другій ланці постачання) на поставку різноманітних ТМЦ та послуг, що в свою чергу свідчить про «обрив ланцюга» шляхом підміни номенклатури ТМЦ.
Крім того, службові особи TOB «ТК «Мегаполіс Україна», з метою виведення коштів з підприємства і уникнення їх оподаткування перераховували кошти під виглядом поворотної фінансової допомоги на підприємства з ознаками фіктивності на суму 1 072,07 млн. грн., а саме: TOB «Ароллан», TOB «Стратагема-Інвест», TOB «Тітан-Південь», TOB «Лавика», TOB «Кодос Інвест», TOB «Амкодор», TOB «Північно-Східна Добувна Компанія».
Таким чином, невстановлені особи створили (придбали) вищенаведені фіктивні підприємства, з метою прикриття незаконної діяльності для мінімізації податків суб’єктами господарювання реального сектору економіки, зокрема TOB «ТК «Мегаполіс Україна», що кваліфікується за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205 КК України.
Було встановлено, що невстановлені особи зареєстрували (перереєстрували) вказані СГД на підставних осіб за грошову винагороду, підприємства за місцями реєстрації відсутні, наймані працівники, основні фонди та ліцензійні склади для торгівлі тютюновими виробами відсутні, по ланцюгу постачання відбувається підміна товару, та інші докази, що операції між TOB «Мегаполіс-Україна» та вказаними СГД не мали реального характеру.
Вищенаведені СГД використовувались для мінімізації податкових зобов’язань TOB «Мегаполіс-Україна» (м.Тернопіль), оборот між якими протягом 2014-2015 років становить близько 2,35 млрд. грн.
Обставини щодо створення (придбання) невстановленими особами протягом 2014-2015 років зазначених 16-ти фіктивних СПД, з метою прикриття незаконної діяльності, в тому числі для мінімізації податків суб’єктами господарювання реального сектору економіки, розслідується СУ ФР ГУ ДФС у Тернопільській області в рамках кримінального провадження за № 32015210000000119 від 22.12.2015 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 205 КК України.
Досудовим розслідуванням було встановлено, що під час проведення СУФР ГУ ДФС у Житомирській області обшуку за адресою: м. Житомир, вул. Льонкова, де фактично здійснює діяльність структурний підрозділ TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» в м. Житомирі, виявлено та вилучено неофіційну бухгалтерію, в якій містяться відомості щодо придбання та реалізації тютюнових виробів, зокрема видаткові накладні, які складались із двох примірників та свідчать про приховування обсягів реалізації фактичним покупцям.
СУДЕБНЫЕ РЕШЕНИЯ ПО ССЫЛКАМ:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/57114587
http://reyestr.court.gov.ua/Review/57114588
http://reyestr.court.gov.ua/Review/56738847
http://reyestr.court.gov.ua/Review/56236498
http://reyestr.court.gov.ua/Review/55559332
Відповідно до ст. 74 Податкового Кодексу України, працівники Державної фіскальної служби повинні здійснювати аналіз та опрацювання податкової інформації з використанням наявних інформаційних баз, зокрема: Єдиного реєстру податкових накладних, податкової звітності, яка надається в електронному вигляді, автоматизованої системи «Податковий блок», інформаційної системи «Співставлення податкових зобов’язань і податкового кредиту в розрізі контрагентів на рівні ДФС України», для встановлення та підтвердження розбіжностей здійснювати автоматизоване співставлення показників, які задекларовані.
Не зважаючи на наявні ресурси та офіційну інформацію, розміщену на своєму ж сайті ДФС України, як то Перелік ліцензій на право оптової торгівлі тютюновими виробами виданих суб’єктам господарювання; Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами; місця зберігання оптових партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів внесених до Єдиного державного реєстру ДФС України не хочуть бачити той факт, що задіяні в злочинній схемі фіктивні підприємства не здійснюють відповідно до отриманих ліцензій роздрібну торгівлю тютюновими виробами. Адже не може підприємство з єдиною ліцензією реалізувати кінцевим споживачам через єдиний МАФ тютюнових виробів на суму понад 10 млн. грн. в місяць. Крім того, не маючі ліцензій на оптову торгівлю, ці фіктивні підприємства спокійно звітують до фіскалів про начебто реалізацію тютюнових виробів в адресу інших підприємств. І на відміну від добросовісних платників податків – фіскали не розривають цим підприємствам договори про визнання електронних документів.
Факт «пересортування» продукції зазначених фірм, тобто згідно податкових накладних реалізується інший товар (будівельні матеріали, роботи послуги тощо) ніж той, що був придбаний у ТОВ «ТК «Мегаполіс-Україна» (тютюнові вироби) також залишається поза увагою.
На даний час, здійснюючі господарську діяльність вже на території Одеської області за підтримки правоохоронних органів TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» почало використовувати у ланцюгах злочинної схеми новостворені фіктивні підприємства, які відсутні за податковими адресами, відсутні необхідні умови для здійснення господарської діяльності в т.ч. із залученням третіх осіб, в частині купівлі, зберігання, продажу та відвантаження товарно-матеріальних цінностей та надання послуг чи виконання робіт в силу відсутності необхідного майна, відсутні матеріальні ресурси, виробничі потужності, складські приміщення інші об’єкти нерухомості, земельні ділянки, обладнання, транспортні засоби, в т.ч. орендовані, відсутні трудові ресурси і персонал, а також наявна мінімальна кількість ліцензій на торгівлю тютюновими виробами, яка не дозволяє здійснювати реалізацію тютюнових виробів кінцевим споживачам зважаючи на значні обсяги, які згідно податкової звітності начебто відвантажуються зі складів TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» та які мають усі ознаки фіктивності, визначені статтею 55-1 (Фіктивна діяльність суб’єкта господарювання) Господарського кодексу України:
1.
ТОВ «Неймар» (код ЄДРПОУ 39834100, м. Запоріжжя, вул Теплобудівна, буд. 15, тел. 0662822174, директор та засновник Журов Сергій Васильович, м. Дніпропетровськ). Журов Сергій Васильович є засновником та директором інших фіктивних СПД, зокрема: ТОВ «Мастекбуд», код ЄДРПОУ 40052934, м. Кіровоград, вул Фісановича, буд. 5, +380951051762.
В провадженні ГСУ НП України перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42016000000000493 від 17.02.2016 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 209 КК України.
УХВАЛА
http://reyestr.court.gov.ua/Review/56686993
Слідчим відділом слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42015040000000416, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.05.2015 за фактом зловживання службовими особами ДПІ у Красногвардійському районі ГУ ДФС у Дніпропетровській області своїми службовими повноваженнями, що призвело до тяжких наслідків, за попередньою кваліфікацією за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
УХВАЛА
http://reyestr.court.gov.ua/Review/56824195
Так, встановлено, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає за адресою АДРЕСА_1, організував протиправну схему з ухилення від сплати податків (у тому числі акцизного збору) під час реалізації тютюнових виробів в особливо великих розмірах. Останнім організовано ряд фіктивних підприємств, використовуючи реєстраційні документи яких, без відома їх посадових осіб, з метою прикриття незаконної діяльності отримано ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами за сприяння працівників ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
У подальшому за допомогою вказаних підприємств ОСОБА_2 через довірених осіб, здійснює закупівлю тютюнових виробів та в подальшому за готівкові кошти реалізує придбані тютюнові вироби, не відображаючи вказані операції в офіційній податковій звітності. До цих підприємств належать: ТОВ «А.П.Комерц» (код ЄДРПОУ 38927266), ТОВ «НЕККО» (код ЄДРПОУ 38980555), ТОВ «ЛЕНДЖЕРС», ТОВ «МВК ТРЕЙД» (код ЄДРПОУ 38864259), ТОВ «БУД-ІНСАЙТ» (код ЄДРПОУ 39450826), ТОВ «КОНФОРТ» (код ЄДРПОУ 39410872), ПП «КАПО» (код ЄДРПОУ 35587752), ТОВ «Требл Компані» (код ЄДРПОУ 39723342), ТОВ «НЕЙМАР» (код ЄДРПОУ 39834100), ТОВ «Агріко Айтемс» (код ЄДРПОУ 39337066), ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ Фінанс» (код ЄДРПОУ 39770785). Складські приміщення вказаних підприємств розташовані за адресами відповідно: АДРЕСА_4, АДРЕСА_3, АДРЕСА_2. Для прикриття вищевказаної протиправної діяльності громадянином ОСОБА_2 також створено ТОВ «ГРАНД ВОЛМОРТ ЛТД», розташоване за адресою АДРЕСА_2. Отримані в результаті протизаконної діяльності готівкові кошти перевозяться автомобілем ЗАЗ ВІДА д.н. НОМЕР_1.
Разом з тим, функціонування вказаної схеми забезпечують службові особи ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області шляхом не виконання покладених на них державою функцій та обов’язків, пов’язаних з виявленням, запобіганням і припиненням правопорушень у сфері господарської діяльності та адміністрування податків.
2.
ПП «Сучасні Рішення» (код 39592648, м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 2/30, тел. 38063-636-39-43 засновник Василенко Андрій Михайлович, керівник з 08.07.2015 Саченко Ірина Федосіївна з Білгород-Дністровського району Одеської області), має лише дві ліцензії на роздрібну та оптову торгівлю тютюновими виробами за однією адресою: м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30 (магазин). Обсяг придбаних тютюнових виробів у TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» складає понад 500 млн. грн.
3.
ТОВ «Оптспецактив» (код ЄДРПОУ 39869127, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Глибочицька, буд. 72, кім. 312, тел. 0639961268, директор Єрмаков Сергій Володимирович, засновник Лобанов Дмитро Володимирович, зареєстрований в Донецькій області м. Маріуполь), має єдину ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за адресою: м. Київ, вул. Бакинська 35/ 7 (павільйон). Обсяг придбаних тютюнових виробів у ПП «Сучасні Рішення» складає понад
90,8 млн. грн.
Єрмаков Сергій Володимирович крім зазначеного СПД також є засновником:

ТОВ «Метінвестпроект», код ЄДРПОУ 39869085, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Глибочицька, буд. 72, кімната 312, тел. 0638020253 засновник та керівник з 01.07.2015 Єрмаков Сергій Володимирович;

ТОВ «Укр прод», код ЄДРПОУ 39439121, м. Київ, Шевченківський р-н, вулиця Глибочицька, будинок 72, кімната 326, засновник Єрмаков Сергій Володимирович, керівник з 09.10.2014 Орлов Дмитро Олегович;
Лобанов Дмитро Володимирович, крім зазначеного СПД також є засновником:

ТОВ «Укрспецактив Компані», код ЄДРПОУ 39849975, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Глибочицька, буд. 72, кім. 342, тел. +380634216103, директор з 30.06.2015 Лобанов Дмитро Володимирович, засновник Ліпецький Сергій Олександрович, адреса засновника: Донецька обл., м. Маріуполь, Орджонікідзевський район, вул. Азовстальська, буд. 160, кв. 156;

ТОВ «Профторг Альянс», код ЄДРПОУ 39839291, директор з 16.06.2015 та кінцевий бенефіціарний власник (контролер) – Лобанов Дмитро Володимирович;

ТОВ «Спецоптальянс», код ЄДРПОУ 39868296, м.Київ, вул. Зоологічна, буд. 4 А, офіс 139, тел. директор з 01.07.2015 Хотенчан Віталій Петрович, засновник Лобанов Дмитро Володимирович;

ТОВ «Геліада ЛТД», код ЄДРПОУ 39893673, м. Київ, вул. Німанська, буд. 4, офіс 3, тел. 0972997017, директор з 14.07.2015 Лобанов Дмитро Володимирович, засновник Яніцький Ілля Леонідович;

ТОВ «Ерідана Трейд2, код ЄДРПОУ 39893741, м. Київ, Печерський р-н, вул. Німанська, буд. 4, офіс 3, тел. 0972997046, керівник з 14.07.2015 Яніцький Ілля Леонідович, засновник Лобанов Дмитро Володимирович;
4.
ПП «Торгівля та Дистрибьюція» (код ЄДРПОУ 39270131, м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 9, засновник та керівник з 28.08.2015 Бєлик Сергій Павлович, засновник Гетьман Олексій Михайлович), має лише єдину ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за однією адресою: м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30 (магазин). Обсяг придбаних тютюнових виробів у TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» складає понад 900 млн. грн.
5.
ТОВ «Кул Продакт» (код ЄДРПОУ 39324160 , м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Ярославів Вал/Івана Франка, буд. 11/1 керівник з 15.09.2014 Концур Олександр Віталійович, який зареєстрований в м. Донецьк), раніше мало ліцензію АЕ614678 на вид господарської діяльності – роздрібна торгівля тютюновими виробами, строк дії ліцензії з 23.02.2015 до 22.02.2016, орган ліцензування, що видав ліцензію: Головне управління Міндоходів у Львівській області. Згідно з Реєстром виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Львівської області, за станом 01.10.2015, зазначену ліцензію ТОВ «Кул Продакт», яке користувалось торгівельним об’єктом за адресою: Львiвська обл., м. Самбiр, вул. Валова, 13 Б (магазин), анульовано.
З метою збільшення валових витрат та сум податкового кредиту з ПДВ – тим самим з метою сприяння в ухиленні суб’єктам господарювання діючого сектору економіки та які перераховували кошти на рахунок ТОВ «Кул Продакт» за начебто поставлені товари, роботи та послуги, ТОВ «Кул Продакт» в наступному перераховувало ці кошти на рахунки ПП «Сучасні Рішення» в сумі понад 10 млн. грн. та ПП «Торгівля та Дистрибьюція» в сумі понад 110 млн. грн.
6.
ТОВ «АМГ Трейдінг Груп» (код ЄДРПОУ 39927183, м. Дніпропетровськ, пр-т Праці, буд. 9, директор та засновник Гордієнко Олексій Андрійович, адреса засновника: Дніпропетровська обл., Криничанський район, смт. Аули, вул. Вокзальна, 14). Згідно Реєстру виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами ГУ ДФС у Дніпропетровській області станом на 01.01.2016 року, ТОВ «АМГ Трейдінг Груп» має єдину ліцензію на тютюн № 504011185888, дата ліцензії з 09.09.2015 по 09.09.2016, адреса здійснення діяльності: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 50Д/5 магазин-склад. Обсяг придбаних тютюнових виробів у TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» складає понад 60 млн. грн.
У наступному, у ТОВ «АМГ Трейдінг Груп» тютюнові вироби начебто придбавали ТОВ «Сінтез-Інвест» (код ЄДРПОУ 39328364, м. Київ, вул. Філатова, 10-А, офіс 2/30, засновник та директор Бакальчук Віталій Миколайович, зареєстрований в Вінницькій обл.), ПП «Скн-Груп» (код ЄДРПОУ 39328301, м.Київ, Печерський р-н, вул. Філатова, буд. 10-А, офіс 2/29, директор та засновник Бакальчук Віталій Миколайович, який є також директором ТОВ «Юкатан Груп», код ЄДРПОУ 39163012 та ТОВ «Будівельна компанія «Перспектива Моноліт» код ЄДРПОУ 39235940), ТОВ «Альтар Груп» (код ЄДРПОУ 39408528), ТОВ «Компанія «Нікос» (код ЄДРПОУ 39665642), ТОВ «Альфа Торг» (код ЄДРПОУ 39618660), ТОВ «Компанія «Преміум Трейд» (код ЄДРПОУ 39618765).
7.
ТОВ «Унісон Трейд Груп» (код ЄДРПОУ 39577373, м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Ломоносова, 54-А, тел. 80631158340, директор та засновник Губанов Федір Михайлович, Донецька обл., м. Селідове), має лише єдину ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Горького,6 магазин. Обсяг придбаних тютюнових виробів у TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» за два місяці складає понад 30 млн. грн.
8.
ТОВ «Авізо Груп» (код ЄДРПОУ 39695970, м. Київ, Оболонський р-н, вулиця Куренівська, будинок 21, тел. +380932410289, директор та засновник Поздєєв Олександр Олександрович, адреса засновника: місто Дніпропетровськ), має єдину ліцезію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ю.Савченка,17 магазин. Обсяг придбаних тютюнових виробів у TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» за два місяці складає понад 48 млн. грн.
9.
ТОВ «Требл Компані» (код ЄДРПОУ 39723342, місто Запоріжжя, Чайкіної, буд. 69, +380951013176, директор та засновник: Діордіук Еудженіу, адреса засновника: 2000, місто Кишинів, вулиця Олексія Матеєвича, буд. 82, кв. 12, Молдова). Обсяг придбаних тютюнових виробів у TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» за п’ять місяців складає понад 23 млн. грн.
10.
ТОВ «ІНС-Інвестмент» (код ЄДРПОУ 39730852, м. Київ, Дніпровський р-н, вулиця Марини Раскової, будинок 19, офіс 1302, директор та засновник: Козленко Олена Вікторівна, адреса засновника: 85630, Донецька обл., Мар’їнський район, місто Красногорівка, вулиця Совєтська, будинок 4, квартира 30). Обсяг придбаних тютюнових виробів у TOB «ТК «Мегаполіс-Україна» за два місяці складає понад 15,8 млн. грн.
11.
ТОВ «Євро Інвест Стар» (код ЄДРПОУ 39733387, м.Київ, Дніпровський р-н, вулиця Миропільська, будинок 19, 0932392790, директор з 13.02.2016 Стеценко Сергій Анатолійович, засновник: Кучеренко Артур Віталійович, адреса засновника: 85300, Донецька обл., місто Красноармійськ, мікрорайон Сонячний, будинок 27, квартира 20). Обсяг придбаних тютюнових виробів ...

Еще по теме

На Закарпатті мешканці вийшли на захист тютюнових контрабандистів

На Закарпатті мешканці вийшли на захист тютюнових контрабандистів

17-04-2016, 21:59
Банк ПУМБ повідомив поліцію про сумнівні операції клієнта

Банк ПУМБ повідомив поліцію про сумнівні операції клієнта

5-04-2016, 15:00
Алкоголь можуть заборонити продавати в акційних наборах

Алкоголь можуть заборонити продавати в акційних наборах

3-02-2016, 14:58
Бенефіціарами

Бенефіціарами "Мегаполіс-Україна" є громадяни Росії - АМКУ

16-01-2016, 14:52
Український дистриб’ютор цигарок забезпечує російських військових зброєю

Український дистриб’ютор цигарок забезпечує російських військових зброєю

15-01-2016, 23:59
Чечет снова поменял окрас

Чечет снова поменял окрас

24-10-2015, 02:39
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail