| | Григоришин і Симоненко готують масові протести?
Социум

Григоришин і Симоненко готують масові протести?

0
Григоришин і Симоненко готують масові протести?

Григоришин і Симоненко готують масові протести?
Російський олігарх Костянтин Григоришин і лідер забороненої в Україні Комуністичної партії Петро Симоненко були помічені разом в одному з київських закладів під час обговорення перспектив відродження лівого руху в Україні, а також організації масових акцій та страйків на українських підприємствах. Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" написав політолог Олексій Голобуцький.
«Виявляється, вождь українських комуністів живіший за всіх живих. Нещодавно моєму знайомому довелося спостерігати його в одному із закладів Києва, зайнятого захопленою бесідою з російським олігархом Костянтином Григоришиним. І бесіда ця стосувалася перспектив відродження лівого руху в Україні. В тому числі, створення страйкомів на підприємствах, організації масових акцій та страйків під проводом лівих сил, піших походів на Київ і т.д і т.п. Загалом, про те, що сформована в країні економічна ситуація і політична кон’юктура сильно сприяють тому, що «човен потрібно активно розкачувати», паралельно розвиваючи новий політичний проект лівого спрямування», - повідомив політолог.
Голобуцький також нагадав, що Костянтин Григоришин тривалий час спонсорував КПУ.
«Комуністи відповідали російському олігархові взаємністю, лобіюючи його інтереси в парламенті і на держпосадах. Згадати хоча б історію далекого 2007 року, коли комуністка Алла Александровська штурмувала харківське підприємство «Турбоатом» в одній штурмовій групі з «представниками менеджменту» Григоришина, який саме намагався посилити там свій вплив і посадити на посаду директора свою людину. Також комуністи тривалий час активно лобіювали інтереси російського олігарха щодо українських обленерго, допомагали йому в спробах віджати київське «Динамо» у братів Суркісів в 2005 році. Займатися «делікатними» питаннями щодо «Запоріжтрансформатору», який належить Григоришину, свого часу було приставлено нардепа від КПУ Олексія Бабуріна, а, наприклад, Євген Мармазов у 2006 році увійшов до Верховної Ради за списком КПУ, будучи на той момент радником григоришинського «Енергетичного стандарту», - написав він.
Як повідомлялося в ЗМІ, російський олігарх Костянтин Григоришин подав документи на отримання українського громадянства. Водночас, народний депутат від «Народного фронту» Андрій Тетерук заявив, що якщо Григоришин отримає український паспорт, це буде плювком в обличчя героям АТО, які захищали Україну без українського громадянства, тоді як Григоришин заробляв мільйони на корупційних угодах в нашій країні.
Нагадаємо, що в березні Національна поліція України почала розслідування розтрати майна на $ 170 млн. менеджментом Сумського НВО ім.Фрунзе, що належить російському бізнесменові Костянтину Григоришину...

Еще по теме

Порошенко допомагає своєму бізнес-партнеру Григоришину отримати українське  ...

Порошенко допомагає своєму бізнес-партнеру Григоришину отримати українське ...

21-04-2016, 22:31
У Верховній Раді хочуть повернути ДАІ, – законопроект

У Верховній Раді хочуть повернути ДАІ, – законопроект

26-03-2016, 12:31
Екс-комуністи провели в Києві скандальний мітинг

Екс-комуністи провели в Києві скандальний мітинг

22-01-2016, 14:15
Григоришина звинувачують у черговій тендерній змові на 2 мільярди

Григоришина звинувачують у черговій тендерній змові на 2 мільярди

15-12-2015, 22:57
Луганські комуністи “ЛНР” влаштували істерику Симоненку, який викинув їх з  ...

Луганські комуністи “ЛНР” влаштували істерику Симоненку, який викинув їх з ...

1-12-2015, 16:15
Знеструмлення Криму завдало удару по українських олігархах та їх лобістах,  ...

Знеструмлення Криму завдало удару по українських олігархах та їх лобістах, ...

27-11-2015, 17:28
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail