| | "Нова Країна" закликала Демальянс і "Силу людей" створити партію
Социум

"Нова Країна" закликала Демальянс і "Силу людей" створити партію

0
\"Нова Країна\" закликала Демальянс і \"Силу людей\" створити партію

"Нова Країна" закликала Демальянс і "Силу людей" створити партію
Громадянська платформа "Нова Країна" закликала партії "Демократичний альянс" і "Сила людей" об’єднатися в одну політичну силу.
Відповідне відкрите звернення активістів організації розміщено на сайті "Нової Країни".
"Ми закликаємо ваші політичні партії до об’єднання. Чекаємо вашої публічної відповіді. Думайте, друзі, але не довго!", - йдеться у зверненні.
"Нова Країна" зазначає, що їх і так уже об’єднали спільна робота на Майдані, волонтерські й реформаторські проекти.
Водночас, у суспільстві немає довіри до політичних еліт, а "головні державні інститути прибрали до рук декілька кланів і використовують їх у власних інтересах", йдеться у зверненні.
Читайте также: Мустафа Найем анонсировал обьединение демократических сил в Украине
Для побудови сильної держави-сервісу "необхідно знайти, підготовити та поставити до важелів управління країною принципово іншу політичну еліту і забезпечити її потрібними ресурсами, в тому числі і довірою суспільства, необхідною для проведення змін в країні", наголошує "Нова Країна".
"Наші активісти довели свою спроможність працювати разом під час кампанії по просуванню податкової реформи в рамках "Громадянської ініціативи #3357". Ми разом працювали над проведенням антикорупційних форумів по всій країні в рамках "Руху за очищення". Ми спільно готували і виходили на акції в підтримку реформи Генпрокуратури", - зазначають активісти "Нової Країни".
"Ми вже довели самі собі, що здатні об’єднатись. Тотально замінити політичну еліту в країні, "видавити" олігархічні клани з парламенту та інших державних інститутів може тільки політична організація – партія, яка згуртує навколо себе людей, ідеї та ресурси та отримає перемогу на виборах до Верховної Ради", - заявляють вони.
На думку активістів, суспільство має визначити таку партію задовго до початку виборчої кампанії – і вона має стати "відкритим соціальним ліфтом для українців з принципово іншою системою цінностей та мотивацій".
"Новою політичною елітою країни мають стати громадяни, для яких Гідність є беззаперечною цінністю, вартою власного життя", - вважають у "Новій Країні"
"Саме такою партією можете стати ви, об’єднавшись в одну політичну організацію. Не тільки ГП Нова Країна, а і все громадянське суспільство, ми в цьому впевнені, підтримає таку політичну організацію всіма своїми ресурсами", - заявляє організація.
"Сам факт об’єднання нових сил – це вже сигнал суспільству, що ми подорослішали, вміємо об’єднуватися навколо головного і поступатися в дрібницях. Нова політична партія автоматично стає магнітом для численних волонтерів, громадських активістів, народних депутатів, держслужбовців і підприємців, які готові включитися в роботу задля спільної перемоги", - вважає "Нова Країна".
Депутат Мустафа Найєм зазначив, що цього об’єднання чекають багато людей. "Трохи знайомий із процесом і, якщо я правильно все розумію, нас чекають справді хороші новини"...

Еще по теме

Нова реальність: мільярд доларів на рік

Нова реальність: мільярд доларів на рік

19-04-2016, 22:37
«Очищення» крокує містами України

«Очищення» крокує містами України

18-03-2016, 15:37
Шулерство та авантюризм Петра Порошенко і Ко. Цинізм немає меж

Шулерство та авантюризм Петра Порошенко і Ко. Цинізм немає меж

20-02-2016, 19:07
Юлія Тимошенко: Голосування за відставку уряду свідчить про нову кланову ко ...

Юлія Тимошенко: Голосування за відставку уряду свідчить про нову кланову ко ...

16-02-2016, 23:22
Сигнал Україні від МВФ може бути фатальним

Сигнал Україні від МВФ може бути фатальним

10-02-2016, 19:10
Дострокові вибори стають невідворотними

Дострокові вибори стають невідворотними

8-11-2015, 21:58
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail