| | ДУС провело жеребкування щодо "Мистецького арсеналу", пресу не впустили
Социум

ДУС провело жеребкування щодо "Мистецького арсеналу", пресу не впустили

0
ДУС провело жеребкування щодо \"Мистецького арсеналу\", пресу не впустили

ДУС провело жеребкування щодо "Мистецького арсеналу", пресу не впустили
Сьогодні в Державному управлінні справами було проведено жеребкування щодо визначення кандидатів з метою включення до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал".
Сам конкурс на посаду генерального директора проходитиме у два етапи. Спочатку сформують конкурсну комісію, потім – власне сам конкурс.
У комісії має бути дев’ять осіб: три представника від ДУС (яке й почало не зовсім прозорі, як вважає чимало експертів, маніпуляції щодо керівника установи), три – від трудового колективу "Арсеналу", ще три – від громадських організацій, які працюють у сфері культури. Останніх обиратимуть жеребкуванням із надісланих кандидатур.
Про інтерес до цієї, до певної міри, технічної процедури (якби не події навколо цієї посади) говорить хоча б той факт, що пресу до залу не пустили. Чого бояться представники відповідального за дійство Державного управління справами, і невже на ДУС не розповсюджується приписи закону про неперешкоджання ЗМІ – питання поки що відкрите.
А своїх кандидатів до конкурсної комісії висунули представники 35 громадських організацій.
Читайте также: "Мистецький Арсенал" пытается по-рейдерски захватить ДУСя?
Саме сьогодні їх жеребкуванням й відібрали. Отже, в підсумку жеребкування кандидатами стали: голова правління Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Марина Антонова, членкиня Національної спілки художників України Ольга Говдя та Любомир Михайлина – гендиректор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.
"ДУС намагався зберегти видимість витримки технічних процедур щодо конкурсу, хоча і була забезпечена жахливої якості онлайн трансляція: поганий звук, камера не показувала присутніх і всіх членів комісії, що голосували за протоколом. У той же час незрозумілим був і перелік громадських організацій – хто взагалі подавався й чи відповідали вони критеріям, вказаним у законі", – скаржиться журналіст "Київпрес", якого не впустили до зали. При цьому додає: "Щодо присутніх, що встигли зареєструватися на жеребкування й подати свої документи й копії паспортів у термін, вказаний у повідомленні, що з’явилося в п’ятницю над вечір, то їм довелося в понеділок зранку поблукати Банковою – оскільки в оголошенні ДУС була "помилково" вказана неточна адреса: Банкова, 11, а не Банкова, 3, де власне й проходило жеребкування. В усіх гостей, окрім присутніх на жеребкуванні народних депутаток Світлани Заліщук, Олени Масоріної та Олени Сотник, були вилучені мобільні телефони. От така от прозорість й відкритість. Що насправді насторожує суспільство та змушує бути пильним, в подальшій боротьбі за виживання "Арсеналу"".

Нагадаємо, в ситуацію з "Арсеналом" особисто втрутився Президент України. "Петро Порошенко висловив занепокоєння щодо несвоєчасного призначення конкурсу й підтримав позицію громадськості та трудового колективу, відзначивши його ефективну роботу та досягнення. Президент підкреслив важливість роботи чинного керівництва підприємства до завершення прозорого та відкритого конкурсного добору", – написала у травні на своїй Facebook-сторінці Наталія Заболотна – виконувачка обов’язків гендиректора "Мистецього арсеналу", яка вважається головною фавориткою конкурсних перегонів...

Еще по теме

Делегати на конференції прокурорів отримали смс з вказівками щодо голосуван ...

Делегати на конференції прокурорів отримали смс з вказівками щодо голосуван ...

27-04-2016, 13:59

"Мистецький Арсенал" пытается по-рейдерски захватить ДУСя?

23-03-2016, 12:46
Навколо посади керівника Мистецького арсеналу розгорівся скандал

Навколо посади керівника Мистецького арсеналу розгорівся скандал

19-03-2016, 20:06
Шокін призначив антикорупційного прокурора

Шокін призначив антикорупційного прокурора

30-11-2015, 19:36
ПРОВІДНІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ ВИМАГАЮТЬ ВІД ГЕНПРОКУРАТУРИ ЗА ...

ПРОВІДНІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ ВИМАГАЮТЬ ВІД ГЕНПРОКУРАТУРИ ЗА ...

9-11-2015, 12:14
ЦВК не пустила Добкіна на місцеві вибори

ЦВК не пустила Добкіна на місцеві вибори

19-10-2015, 01:05
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail