| | Польща заборонила в’їзд українській групі Ot Vinta через "загрозу нацбезпеці"
Социум

Польща заборонила в’їзд українській групі Ot Vinta через "загрозу нацбезпеці"

0
Польща заборонила в’їзд українській групі Ot Vinta через \"загрозу нацбезпеці\"

Польща заборонила в’їзд українській групі Ot Vinta через "загрозу нацбезпеці"
Українська громада Польщі протестує проти того, що польські прикордонники не пустили до Польщі український гурт "Ot Vinta" через те, що діяльність гурту нібито становить "загрозу державному ладу і громадській безпеці".
Про це йдеться у заяві голови Об’єднання українців Польщі Петра Тим, яку він опублікував на своїй сторінці у Facebook.
"У пояснювальній записці (польської прикордонної служби) зазначено, що група являє собою "загрозу для державного ладу і громадського порядку".
Тима нагадує, що в неділю 3 липня Ot Vinta повинен був дати концерт у Варшаві в рамках фестивалю Plac Defilad. Гурт досить відомий у Польщі, адже перед цим він вже понад 20 разів виступав з концертами в цій країні.
Тима нагадує, що перед цим Ot Vinta було заборонено виступати на фестивалі організованому Обʼєднанням українців у Польщі "Ніч на Івана Купала" 2 липня у Перемишлі під час.
Читайте также: В Минобороны Польши анонсировали отступление РФ из Украины после саммита НАТО
Тоді концерт гурту було скасовано через наполягання місцевої організації вболівальників футбольного клубу "Полонія", представники якої звинуватили музикантів у "просуванні бандерівської ідеології".
Українці Польщі вважають, що останнє рішення польської влади є черговим актом антиукраїнської істерії, яка останнім часом нагнітається у польському суспільстві.
"Обʼєднання українців у Польщі з тривогою спостерігає за агресивними діями, спрямованими проти українців у Польщі", – йдеться у заяві.
Тима нагадує, що "минулого року відбулася хвиля руйнування "невідомими" українських памʼяток у Польщі, в тому числі на військовому кладовищі в Пікуличах, що перебуває від опікою Ради охорони пам’яті боротьби і мучеництва".
"Комусь дуже хочеться щоб в польсько-українських відносинах не було спокою. І щоб між Республікою Польща і Україною підтримувався стан перманентного напруження, щоб завадити розвитку добросусідських відносин", – наголошує голова Обʼєднання українців у Польщі.
У зверенні також висловлюється припущення, провокування чергової хвилі ненависті до українців має за мету удар по тісній співпраці НАТО з Україною напередодні саміту Альянсу, який має відбутися у Варшаві 8-9 липня.
"Йдеться також про те, щоб продемонструвати світу, що східний фланг НАТО не посилює, а послаблює (Альянс), існування нібито наростаючого конфлікту польсько-українського і польсько-литовського", – йдеться у заяві.
У звʼязку з цим, українці у Польщі закликають польску владу не провокувати подальшого зростання напруження через такі дії, як заборона на вʼїзд музичному колективу.
eurointegration.com.ua...

Еще по теме

Як у Польщі знущаються над українськими заробітчанами

Як у Польщі знущаються над українськими заробітчанами

11-06-2016, 12:17
Скільки євро заробляють українці в Польщі

Скільки євро заробляють українці в Польщі

13-05-2016, 19:20
Українці масово скуповують землю в Польщі

Українці масово скуповують землю в Польщі

12-05-2016, 18:22
В Польщі запустили новий український телеканал

В Польщі запустили новий український телеканал

8-03-2016, 20:54
СПЕЦОПЕРАЦІЯ У ПОЛЬЩІ. ЗАТРИМАЛИ 58 УКРАЇНЦІВ

СПЕЦОПЕРАЦІЯ У ПОЛЬЩІ. ЗАТРИМАЛИ 58 УКРАЇНЦІВ

29-01-2016, 20:13
Акт Злуки: чому «прожив» так недовго?

Акт Злуки: чому «прожив» так недовго?

22-01-2016, 18:37
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail