| | "Ополченці" в "ДНР" помстилися російському комбригу за Світлодарську дугу
Социум

"Ополченці" в "ДНР" помстилися російському комбригу за Світлодарську дугу

0
\"Ополченці\" в \"ДНР\" помстилися російському комбригу за Світлодарську дугу

"Ополченці" в "ДНР" помстилися російському комбригу за Світлодарську дугу
У "ДНР" зачистили скандального комбрига 7-ї окремої мотострілкової бригади, полковника ЗС Росії Олександра Бушуева з позивним "Зоря".
Є інформація, що вибух стався на залізничному переїзді при виїзді з Харцизька в сторону Ханженково.
"На початку шостої їхали Мітсубіші і Нива. Мітс проскочив, а Ниву накрило. Двоє -200-х, воділа - 300-й. Товариш їхав ч-з 5 хвилин", - написав в Twitter користувач Володимир, що став очевидцем.
Про це відразу ж повідомила і дружина бойовика "Бєса" Анжеліка Шутенко-Безлер "ВКонтакте".
Читайте также: Новые боевики «ДНР» боятся столкновений с украинскими воинами
\"Ополченці\" в \"ДНР\" помстилися російському комбригу за Світлодарську дугу

Інформацію підтвердили й український волонтер Роман Сініцин, а також журналістРодіон Шовкошитний.
За що вбили
Не дивлячись на те, що в "ДНР" наразі всіляко показують скорботу по "герою" війни, варто відзначити, що ліквідація комбрига "Зорі" назрівала вже давно.
Штаб 7-ї бригади, якою командував Бушуєв з вересня 2015-го, знаходився в місті Дебальцеве. За наявною інформацією, зовсім нещодавно, його бригада взяла участь у боях із силами АТО на Світлодарській дузі. Комбриг Бушуєв віддав наказ через який багато бійців його бригади потрапили в м’ясорубку і були вбиті, коли українські військові займали висоти на Світлодарській дузі. Згодом, коли українські військові отримали наказ відійти, у "ДНР" це представили як успіх спецпідрозділів "ДНР" під командуванням "Гіві" і "Мінера".
А от наказ і смерть багатьох бійців 7-ї бригади Бушуеву не пробачили свої ж і вирішили прибрати, про що свідчать, в тому числі, й агенти розвідки, які працюють на тимчасово окупованих територіях.
Втім смерть бійців через необдуманий наказ - це був далеко не перший жахливий випадок з комбригом Бушуевим.
Справа в тому, що комбриг був замішаний у різного роду скандалах, викрадав людей, машини, віджимав бізнес, знущався над солдатами.
Хто такий "Зоря"
"Ополченці" в "ДНР" помстилися російському комбригу за Світлодарську дугу

Олександр Бушуев, за документами прикриття - Колосов Олександр Миколайович. До прибуття на тимчасово окуповані території України полковник Бушуев проходив службу на командних посадах у Військово-повітряних силах Росії: командир батальйону і начальник штабу - перший заступник командира 83-ої окремої десантно-штурмової бригади (в / ч 71 289, Уссурійськ, Приморський край, Росія). Дану інформацію повідомляла українська розвідка.
Під час проходження служби на зазначених вище посадах на Росії полковник Бушуєв зажив лихої слави серед підлеглих і товаришів по службі, оскільки регулярно принижував їх честь і гідність, а також застосовував фізичне насильство.
"Улюблене заняття полковника Бушуева - змусити особовий склад виконувати державний гімн Росії в протигазах на плацу", - розповідала розвідка.
У Бушуева були постійні конфлікти з підлеглими вже у Дебальцевому.
З боку військовослужбовців 2 і 3 батальйонів 7-ї бригади були відзначені неодноразові факти непокори і відмов виконувати накази полковника Бушуєва. Врегулюванням ситуацій був змушений займатися особисто командувач 1 АК генерал-майор ЗС Росії Асапов Валерій Григорович.
Викрадав людей, віджимав бізнес
"Прошу Вас посприяти і припинити свавілля, яке нехтуючи офіцерською честю, творить в Дебальцевому російський офіцер, командир 7-ї бригади з позивним "Зоря". У місті, яке прославилося на весь світ, замість миру, спокою і порядку встановлено військове свавілля. Полковник викрадає людей, щоб "віджати" автомобіль, фальсифікує докази, бреше Міністерству оборони, прокурорам і змушує брехати підлеглих йому офіцерів", - так починався лист жительки міста Дебальцеве, в якої викрали чоловіка і машину, до глави "ДНР" Олександра Захарченка.
Також була ще одна цікава історія, пов’язана із комбригом "Зорею".
Читайте также: Журналист: Полковника РФ Бушуева взорвали в машине. Хотел бы сказать, что это сделали наши, но нет
В якості заступника командира по роботі з особовим складом 7 окремої мотострілкової бригади знаходиться полковник ЗС Росії Кирієнко Олександр Валентинович, 1971 р.н., який народився в Смоленській області.
З огляду на незадовільну оцінку, яку отримала 7-а бригада під час перевірки штабом Центру територіальних військ, полковник ЗС Росії Кирієнко підготував окрему доповідну, в якій поклав всю відповідальність за низький морально-психологічний стан особового складу на командира бригади полковника Бушуєва. Олександр Кирієнко звинуватив комбрига Бушуєва в перевищенні службових повноважень, грубості і жорстокості по відношенню до особового складу, неадекватне сприйняття навколишнього середовища і надмірному вживанні нецензурної лексики при низькому знанні російської мови.
А також наголосив, що під впливом численних публікацій у ЗМІ про надзвичайні події в 7-й бригаді у полковника Бушуєва стався нервовий зрив, який проявляється у втраті ваги понад 20 кг за місяць і схильності до насильства.
Про цю доповідь стало відомо генерал-майору ВС Росії Нікіфорову, який, з огляду на давні дружні стосунки з полковником Бушуєвим, прийняв рішення про дострокове повернення на Росію зухвалого "замполіта" Кирієнка і направив комбрига Бушуєва на навчання в академію Генерального штабу. Дане рішення дуже обурило інших російських офіцерів у "ДНР".
З огляду на таку репутацію Бушуєва не дивно, що його вирішили банально прибрати, щоб не заважав.
Депо...

Еще по теме

Російський офіцер з судимістю на Донбасі знищив майже весь підрозділ найман ...

Російський офіцер з судимістю на Донбасі знищив майже весь підрозділ найман ...

16-05-2016, 18:35
Російські найманці знову гинуть на Донбасі: за добу - восьмеро

Російські найманці знову гинуть на Донбасі: за добу - восьмеро

1-05-2016, 16:22
Зрадив Україну: В зоні АТО виявили російського полковника, який раніше служ ...

Зрадив Україну: В зоні АТО виявили російського полковника, який раніше служ ...

16-04-2016, 17:44
Весела бригада Бушуєва “армії ЛНР”: втоплені БТРи, вкладені БМП, збиті БПЛА ...

Весела бригада Бушуєва “армії ЛНР”: втоплені БТРи, вкладені БМП, збиті БПЛА ...

9-04-2016, 20:31
Названий офіцер, що відправляє

Названий офіцер, що відправляє "вантаж-200" з Донбасу до Росії: опубліков ...

3-04-2016, 10:11
Російська частина на Донбасі взяла в заручники свого комбрига-садиста

Російська частина на Донбасі взяла в заручники свого комбрига-садиста

24-03-2016, 15:27
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail