| | «а €к≥ кошти живуть митники -Упопл≥чники януковичаФ ≥з ƒонецька у ≤вано-‘ранк≥вську
—оциум

«а €к≥ кошти живуть митники -Упопл≥чники януковичаФ ≥з ƒонецька у ≤вано-‘ранк≥вську

0
«а €к≥ кошти живуть митники -Упопл≥чники януковичаФ ≥з ƒонецька у ≤вано-‘ранк≥вську

«а €к≥ кошти живуть митники -Упопл≥чники януковичаФ ≥з ƒонецька у ≤вано-‘ранк≥вську
¬же другий м≥с€ць на ≤вано-‘ранк≥вськ≥й митниц≥ ƒ‘— не вщухаЇ скандал, €кий виник через сумн≥вн≥,непрозор≥ кадров≥ призначенн€ заступник≥в кер≥вника митниц≥. як пов≥домл€лос€ у м≥сцевих «ћ≤, 28 та 29 кв≥тн€ цього року на посади першого заступниканачальника ≤вано-‘ранк≥вськоњ митниц≥ ƒ‘— та заступника начальника-начальникав≥дд≥лу боротьби з митними правопорушенн€ми було призначено Ђвар€гиї з ƒонецька ћихайла «акал≥нського ≥ ¬олодимира  озюберда.
«а €к≥ заслуги ≥ за €к≥ кошти живуть новопризначен≥ митники.
ѕропрацювавши все житт€ у ƒонецьк≥й област≥, будучи в≥рнимипопл≥чниками режиму януковича, за що з 2002 до 2010 рр. неодноразово одержували в≥д кер≥вництва ƒонецькоњ област≥ та митниц≥ нагороди ≥ почесн≥ грамоти, що,погодьтес€, досить красномовно св≥дчить про њх ло€льн≥сть до Ђдонецькихї,обидва митники вир≥шили перебратис€ на «ах≥д, до ≤вано-‘ранк≥вська.
¬≥ддавна так склалось, що в≥дсутн≥сть транспортних пункт≥вперетину кордону з ≥ноземними державами робить ѕрикарпатську митницю менш привабливоюдл€ митних Уд≥лк≥вФ. ѕроте дл€ багатьох вона може стати чудовоюФтихою гаваннюФ, щоб в≥дсид≥тис€ чи то уникнути люстрац≥њ. ћабуть це≥ стало причиною цих скандальних кадрових призначень. јдже, погодьтес€, в тойчас, коли служби ƒ‘— ѕрикарпатт€ мають св≥й значний, висококвал≥ф≥кований кадровийрезерв, призначенн€ людей, €к≥ все житт€ пропрацювали на територ≥њ, де в даний час проводитьс€ ј“ќ Ц вигл€даЇ довол≥ сп≥рно.

„итайте также: ” кер≥вництво франк≥вськоњ митниц≥ призначили "донецьких"
Ќе менш важливим питанн€м, що турбуЇ громадськ≥сть, Їмайновий стан новопризначених. “ак, зокрема, зг≥дно ≥нформац≥њ м≥с€чнийпосадовий оклад першого заступника начальника ≤вано-‘ранк≥вськоњ митниц≥ ƒ‘—складаЇ близько 6 000 грн., а начальника в≥дд≥лу боротьби з митними правопорушенн€ми Ц близько 5000 грн. ¬раховуючи оренду житла, €ка у≤вано-‘ранк≥вську коливаЇтьс€ в район≥ 2500 гривень, та обслуговуванн€особистого автомоб≥л€ Ц в середньому 2000-2200 грн. на м≥с€ць, на куп≥влю продукт≥в харчуванн€ практично н≥чого й не залишаЇтьс€. ÷≥ факти уже мають стати п≥дставоюдл€ проведенн€ службових перев≥рок щодо д≥€льност≥ Ђнечистих на рукуї чиновник≥в.
—еред ≥ншого, громадськ≥сть турбуЇ в≥дстоюванн€ державницьких ≥нтерес≥в Ђдонецькимиї митниками.ѕеребуваючи другий м≥с€ць на ѕрикарпатт≥, довол≥ слушними Ї запитанн€: де новопризначен≥чиновники зареЇстрован≥ на в≥йськовому обл≥ку: в окупованому ƒонецьку чи в ≤вано-‘ранк≥вську? “акож окремого вивченн€ потребуЇ питанн€ чи њхньоњ п≥дтримкисепаратистських рух≥в на ƒонбас≥ на початку збройного конфл≥кту у 2014 роц≥? јдже,погодьтес€, тод≥ €к кожного дн€ лунають пов≥домленн€ про пораненн€ чи загибель наших син≥в, чолов≥к≥в чи брат≥в на передов≥й, досить несправедливим Ї тойфакт, що т≥, хто Ђзавари всю цю кашуї, в≥дсиджуютьс€ в тилу.
ЌагадаЇмо, наприк≥нц≥ травн€ у м≥сцев≥й прес≥ розгор≥вс€ скандал щодо сумн≥вних кадрових призначеньзаступник≥в кер≥вника ≤вано-‘ранк≥вськоњ митниц≥. ÷е викликало хвилю обуренн€ серед м≥сцевих жител≥в, €к≥ вже 2 червн€ зав≥талина митницю з вимогами Унаписати за€ву на зв≥льненн€ ≥ в≥дправитис€ назад на ƒонбас самост≥йної. ќднак Ђдонецькийчиновникї в≥дмовивс€,тому громада п≥дготувала дл€ нього бус ЂЌа ƒонбасї, €ким в≥н поњхав доѕрокуратури област≥, де њх зустр≥ло кер≥вництво област≥ ≥ пооб≥ц€ло роз≥братис€ у ситуац≥њ.
Ќезалежний журнал≥ст
ёр≥й „утка
УЅр≥зФ...

≈ще по теме

” кер≥вництво франк≥вськоњ митниц≥ призначили

” кер≥вництво франк≥вськоњ митниц≥ призначили "донецьких"

31-05-2016, 21:34
≈ротичний скандал у ≤вано-‘ранк≥вську: пол≥цейськ≥ УкришувалиФ масажний сал ...

≈ротичний скандал у ≤вано-‘ранк≥вську: пол≥цейськ≥ УкришувалиФ масажний сал ...

16-05-2016, 15:51

"—тарий митний вовк" “ерещук хоче зжерти нового кер≥вника ¬олинськоњ митн ...

10-04-2016, 13:29
¬ ≤вано-‘ранк≥вську завалилас€ новобудова

¬ ≤вано-‘ранк≥вську завалилас€ новобудова

10-04-2016, 00:06
¬олинськ≥ митники прос€ть пройти громадську експертизу нових кер≥вник≥в з ≥ ...

¬олинськ≥ митники прос€ть пройти громадську експертизу нових кер≥вник≥в з ≥ ...

30-03-2016, 11:48
«ћ≤

«ћ≤ "—ватають" Ќасалика на м≥сце голови ≤вано-‘ранк≥вськоњ державнноњ адм ...

17-11-2015, 20:24
—оциум

–едактор раздела —оциум
Ќаписать на e-mail