| | Северодонецкие депутаты обвиняют Сергея Шахова в нападении на председателя ОИК №114 Евгения Байрамова
События

Северодонецкие депутаты обвиняют Сергея Шахова в нападении на председателя ОИК №114 Евгения Байрамова

Депутаты Северодонецкого городского совета написали обращение к Президенту Украины, Генерального прокурора Украины, Министра внутренних дел Украины, председателя СБУ по поводу избиения председателя ОИК на 114-м избирательном округе Евгения Байрамова в Северодонецке. В своем обращении они называют Сергея Шахова виновным в организации нападения. Мы публикуем полный текст обращения, размещенного на официальном сайте Северодонецкого городского совета:
4 липня в Сєвєродонецьку відбувся напад на голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 114 з виборів народних депутатів України Євгена Байрамова. В результаті він отримав серйозні травми, що в подальшому можуть спричинити втрату працездатності. Сам потерпілий заявив ЗМІ, що пов’язує побиття з конфліктом з кандидатом по 114 мажоритарному округу Сергієм Шаховим.
Вимагаємо проведення оперативного та всебічного розслідування даної події та ретельної перевірки причетності до організації нападу депутата Сєвєродонецької міської ради та кандидата в народні депутати України по 114-му мажоритарному виборчому округу Сергія Шахова та його поплічників Юрія Мар’їна та Ігоря Слєсарева.
Вважаємо, що саме Сергій Шахов є особою, зацікавленою у тому, щоб вибори в 114-му мажоритарному окрузі не відбулися у прозорому, чесному та демократичному режимі. Адже саме з його боку на окрузі розгортаються шахрайські виборчі схеми та вживаються технології маніпуляції свідомістю виборців та фальсифікації виборчих процесів. Для забезпечення своїх дій на окрузі Шаховим зареєстровано близько 70 технічних кандидатів, від яких подаються подання на кандидатури до складу дільничних виборчих комісій та спостерігачів, в яких зазначаються персональні дані осіб, що не давали згоди на участь у цих виборах та взагалі не знають про їх проведення.
Нам відомо про виникнення на засіданні окружної виборчої комісії 4 липня та на попередніх її засіданнях конфліктних ситуацій, що були спровоковані особами, які належать до «команди Сергія Шахова». Саме його інтереси зачепив Євген Байрамов, перешкодивши реалізації чергового етапу незаконних виборчих схем. У соціальних мережах з цього приводу лунали погрози на адресу Байрамова та заклики до блокування роботи комісії.
Депутати Сєвєродонецької міської ради неодноразово стикалися з проявами агресії та погрозами з боку Сергія Шахова та Ігоря Слєсарева. Погрози фізичною розправою лунали на адресу депутатів, обраних від партії «Наш Край» Сергія Зарецького, Тетяни Грачової, Юлії Кочиної. Шахов неодноразово погрожував «пересаджати» депутатів та посадових осіб Сєвєродонецької міської ради.
На одному з пленарних засідань сесії міської ради Ігор Слєсарев та Сергій Шахов спровокували бійку, внаслідок якої були завдані тілесні ушкодження депутатам ради Ігорю Буткову та Денису Анпілогову.
За наказом Сергія Шахова сфабриковане кримінальне провадження щодо нібито побиття громадянина Сергієм Зарецьким та Віталієм Сімейко в Міському Палаці Культури, де в «день тиші» перед другим туром виборів Сєвєродонецького міського голови Шахов проводив незаконну агітацію.
Наголошуємо, що у прифронтовій області подібні дії неприпустимі, адже перед нами стоять завдання щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації, відновлення сталої життєдіяльності територій.
Але представник проекту «Наш Край» Сергій Шахов постійно вчиняє деструктивні дії, направлені на штучне посилення напруження в соціально-політичній сфері міста Сєвєродонецька та Луганської області. При чому постійно стверджує, що серед його покровителів – Перший заступник керівника Адміністрації Президента Ковальчук, народний депутат, радник Міністра внутрішніх справ Геращенко, екс-керівник Луганської обласної ВЦА Тука, заступник керівника Луганської обласної ВЦА Клименко та в.о. начальника ГУ Національної поліції в Луганській області Коміссаров.
Поліція повідомила, що напад на голову ОВК № 114 кваліфіковано за ч. 2 статті 296 КК України (хуліганство). Дії осіб, що вчинили цей злочин та його замовників, ставлять під загрозу зриву проведення виборів в 114-му окрузі взагалі, адже тепер всі чітко усвідомлюють, що безпека нікому з учасників виборчого процесу не гарантована.
Ми вимагаємо проведення всебічного та об’єктивного розслідування факту побиття голови ОВК ОМО №114. Наголошуємо на цьому, адже вважаємо цей злочин наслідком безкарності Сергія Шахова та його поплічників і занепокоєні його можливими подальшими наслідками. Вимагаємо провести перевірку правдивості пояснень Шахова на поліграфі. Зі свого боку готові сприяти проведенню розслідування та надати всі необхідні пояснення, фото- та відеоматеріали щодо фактів, зазначених у зверненні», - говориться в листі.
Звернення підписала більшість від депутатського корпусу, представники майже усіх політичних сил в Сєвєродонецькій міськраді...

Еще по теме

На виборах у 7 округах боротимуться аж 376 кандидатів

На виборах у 7 округах боротимуться аж 376 кандидатів

21-06-2016, 18:51
ЦВК призначила вибори на окрузі Єремеєва

ЦВК призначила вибори на окрузі Єремеєва

16-05-2016, 18:35
Конституційний суд України раніше вже зробив висновок щодо підписаної Порош ...

Конституційний суд України раніше вже зробив висновок щодо підписаної Порош ...

26-03-2016, 12:58
Як очистити Верховну Раду від «тушок»

Як очистити Верховну Раду від «тушок»

2-02-2016, 14:50
Поліція перевіряє звернення нардепа Лозового про погрози

Поліція перевіряє звернення нардепа Лозового про погрози

30-01-2016, 23:31
События

Редактор раздела События
Написать на e-mail