| | ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ
Социум

ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ

0
ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ

ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ
У цій історії чарівно все – від «потерпілого» до місця події, від новини до самого «злочину». Пробачте мій цинізм, але це – просто свято якесь…
А почнемо ми святковий текст – ні, не з події – з машини. З білих, як лебідь, «жигулі» 10-ї моделі. Таке не кожного року побачиш – екс-начальник УБНОН МВС України і на «жигулях»! Це крутіше за будь-який анекдот. Бо мєнт, що керує «боротьбою» з наркотиками, на такому не їздить – «пацани нє поймут». Бо «жигулями» він службу не поважає і колектив принижує.
Побачивши таке, бариги, тим більше херсонські, «відкат» зажмуть. А це, як кажуть в сусідній Кацапетівці, «сніжаєт пріємлімую норму прібилі». Отака фігня, малята.
А тепер про вибухо-вогнепального «потерпілого», Іллю КІВУ, полковника МВС тощо. От кажуть, що у нас людей з особливими потребами (обмеженими можливостями) принижують. Мовляв, на роботу не беруть, кар’єру псують і взагалі ганьба і зрада.
ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ

Читайте также: Неизвестные обстреляли машину скандального Кивы
Не знаю, що там з фізичними вадами, а психіатрію ми подалали як пережиток минулого. Тому доводжу до Вашого відома, що шизофренікам «вєздє у нас дорога». Боротьбою зі наркозлочинністю керують, дико ростуть погонами і отримують не тільки права на машину, а й іменну вогнепальну зброю.
Відтак Ілля КІВА – зразковий доказ того, що в частині толерантності Євросоюзу до нас, як до неба рачки. Медичну довідку стягнув з цього сайту: (http://kompromat1.info/articles/25209-chinovnik_mvd_iljja_kiva_lipovyj_podpolkovnik_s_diagnozom_shizofrenija)
Якщо Вам мало цього, то ось ще витяг з офіційного вироку:
ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ

Відтак є і друга реформуюча розум новина: суди впровадили унікальну процедуру боротьби із хабарями та іншою корупцією методом амністії! Це добровольців у нас «сажать нє пєрєсажать», а корупціонери — виріб штучний! До них треба з розумінням і обережністю. Тим більше, вирок було отримано офіцером міліції Ківою за смішні речі – за «усну подяку» у розмірі трохи більше тисячі доларів США.
Зазначимо, що на суді захист майже довів, що підсудний є неадекватним. І просто сприймав ці гроші як премію за зразкову службу.
До речі! А хабар з якої кількості нулів починається? Я без претензій, просто цікаво!
«5,45 – калібр alter ego…»
Якщо вірити фотографіям, що ілюстрували новину про замах і цьому відео (https://www.youtube.com/watch?v=8Gcy7UyhNKk), в Ківу спочатку кинули гранату, а потім стріляли з АКС-74У. На відео він бадьоро описує ситуацію. Кілька запитань:
Читайте также: В Нацгвардії кажуть, що Кива в них не служить
Чому зупинився, якщо машину не пошкоджено? Затримати автоматника хотів?
Чому немає сліду екстреного гальмування, або різкого маневру? Може просто машина стояла?
Що він там робив?
Я чому так доколупуюсь. Стріляли, імовірно, з тієї ж відстані, з якої кидали гранату – це півсотні метрів максимум. На темній вулиці біла машина – як на долоні. А з відстані гранатного кидка АКС-74У кладе так, що за дві з половиною секунди машину на друшляк перетворить. Стріляли, якщо вірити відео, ззаду. Двигун водія не захищав. Тому при швидкості кулі 735 м/с, автомат прострілить автівку до двигуна. Та можна і одиночним вогнем заплювати жертву з гарантією. А тут дірки з боку пасажира. А водій ціленький, бадьоренький, навколо машинки в шортіках бігає, все поліції показує – просто няшка.
Щось мені підказує журналістський досвід, що пан полковник вирішив собі зробити охрєнєнний, як йому здається, PR. І стати таким собі героєм-кандидатом. Ну, він людина з «альтернативним світосприйняттям», йому видніше. Психічно хворий полковник МВС Ківа прагне вписаетися в парламент, як пташка в небо.
Юрій КОЛЕСНИКОВ, «ОРД»...

Еще по теме

Між Ківою та Деканоїдзе розгортається справжнє протистояння, – джерело

Між Ківою та Деканоїдзе розгортається справжнє протистояння, – джерело

23-04-2016, 13:06
Другу кулю він відчув через вісім діб?!

Другу кулю він відчув через вісім діб?!

18-04-2016, 12:37
У Франківську чоловік зробив зауваження поліцейським, а ті у відповідь скру ...

У Франківську чоловік зробив зауваження поліцейським, а ті у відповідь скру ...

31-03-2016, 22:57
Закарпатець зняв на відео, як дає хабара поліцейським (ВІДЕО)

Закарпатець зняв на відео, як дає хабара поліцейським (ВІДЕО)

8-03-2016, 17:30
Закарпатець зняв на відео, як дає хабара поліцейським

Закарпатець зняв на відео, як дає хабара поліцейським

8-03-2016, 12:53
Андрій Дзиндзя: Ілля Ківа звільнений з поліції

Андрій Дзиндзя: Ілля Ківа звільнений з поліції

13-12-2015, 20:32
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail