| | ІЗ НБУ В БІЗНЕС ЙДЕ ЗАСТУПНИК ГОНТАРЕВОЇ, ЯКОГО ПОВ’ЯЗУВАЛИ З ПІНЧУКОМ ТА ЯЦЕНЮКОМ
Социум

ІЗ НБУ В БІЗНЕС ЙДЕ ЗАСТУПНИК ГОНТАРЕВОЇ, ЯКОГО ПОВ’ЯЗУВАЛИ З ПІНЧУКОМ ТА ЯЦЕНЮКОМ

0
ІЗ НБУ В БІЗНЕС ЙДЕ ЗАСТУПНИК ГОНТАРЕВОЇ, ЯКОГО ПОВ’ЯЗУВАЛИ З ПІНЧУКОМ ТА ЯЦЕНЮКОМ

ІЗ НБУ В БІЗНЕС ЙДЕ ЗАСТУПНИК ГОНТАРЕВОЇ, ЯКОГО ПОВ’ЯЗУВАЛИ З ПІНЧУКОМ ТА ЯЦЕНЮКОМ
Глава НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що з 1 серпня Владислав Рашкован завершує роботу на посаді заступника глави НБУ.
За її словами, В. Рашкован узяв «активну участь у реформуванні банківської системи та проведенні внутрішньої трансформації Національного банку в найвідповідальніший етап розвитку нашої країни», констатує прес-служба Нацбанку.
"Найскладніший етап реформування пройдено – ми заклали фундамент сучасного європейського центробанку, стабілізували банківську систему та перейшли від вирішення проблем минулого до повноцінного розвитку банківської системи. Процес реформ триває, вони вже стали незворотними. За цей час Національний банк став лідером реформ у державі, а Владислав Рашкован – справжнім агентом змін у перебудові фінансового сектору. На цьому шляху парламентом затверджено понад два десятки законопроектів, що стали надійним підґрунтям для подальшого розвитку фінансового сектору та відновлення економіки країни, у яких Владислав брав активну участь. У той самий час трансформація Національного банку України як регулятора та організації стала взірцем і бенчмарком не тільки серед державних інституцій в Україні, але й для інших центральних банків світу. Я дуже ціную відданість Владислава справі реформування банківської системи та нашим принципам, цілям і цінностям", - прокоментувала це рішення Владислава Рашкована глава НБУу Валерія Гонтарева.

"Реформа фінансового сектору та трансформація Національного банку були розпочаті після перемоги Революції Гідності у березні-квітні 2014 року. Я дуже вдячний Степану Кубіву, який запросив мене до Національного банку України, та Валерії Гонтаревій, яка вірила в ідеї реформ та очолила їх. Задля розбудови фінансової системи нового ґатунку ми сконцентрувалися на чотирьох головних компонентах – забезпеченні макроекономічної стабілізації та фінансової стабільності, посиленні інституційної спроможності регуляторів та захисті прав споживачів та інвесторів. Багато зроблено, багато ще потрібно зробити, але я вважаю свою місію із закладання фундаменту реформ виконаною.
Наразі я маю плани вийти на наступний та новий для себе рівень та відповісти на нові актуальні для мене виклики. По-перше, я бачу потенціал та маю спроможність власним внеском прискорити розвиток реальної економіки країни. По-друге, я завжди підкреслював, що Національний банк - це сучасна інституція, яка не залежить від окремих особистостей, і завжди наголошував, що в українському центробанку первинними є законодавчий мандат, функції, процеси та цінності. Тому впевнений, що потужна команда професіоналів, яка зібралася в Національному банку заради реформ, впевнено продовжить шлях реформ. Сподіваюсь, що зможу бути корисним для команди Національного банку і надалі –ми продовжуватимемо співпрацювати як однодумці та генератори змін і реформ в країні", – сказав Владислав Рашкован.

Владислав Рашкован у квітні 2014 року очолив Департамент стратегії та реформування банківської системи НБУ та увійшов до правління Нацбанку. З листопада 2014 року Владислав Рашкован обіймає посаду заступника голови Національного банку України.
Довідково
Згідно з неофіційними даними, В. Рашкован був призначений на посаду нібито у т.ч. "в інтересах" Яценюка і Пінчука (контролює банк "Кредит Дніпро", який перебуває в"неоптимальній" фінансовій кондиції).
Згідно з офіційною біографією В. Рашкована, у 2006-2014 рр. він працював у групі "УніКредит": був керівником бюро макроекономічних досліджень; директором управління проектів та розвитку бізнесу ПАТ "УніКредит Банк"; був членом правління ПАТ "УніКредит Банк" (з 2010 року); в 2013 році керував процесом приєднання ПАТ "УніКредит Банк" до ПАТ "Укрсоцбанк", після завершення якого обіймав позицію директора центру забезпечення діяльності та організації ПАТ "УніКредит Банк".
P.S. В. Рашкован на своїй сторінці у Фейсбуці уточнив з приводу своїх подальших планів:
Читайте также: Топ-10 уникальных тайников, где безопасно хранить деньги в квартире
"Буду реализовываться далее и создавать добавленную стоимость в реальном секторе экономике. Вместе со старыми и надежными друзьями Stavnitser Andrey & Philipp Grushko мы решили создать компанию SD Capital, которая станет партнером для крупных иностранных компаний при инвестировании в украинскую экономику. В компании буду заниматься тем, что умею лучше всего: стратегия, трансформация больших организаций, M&A в реальном и финансовом секторе".
finbalance.com.ua...

Еще по теме

У НБУ показали зарплату Гонтаревої та її заступників

У НБУ показали зарплату Гонтаревої та її заступників

22-06-2016, 18:56
Банк

Банк "Кредит Дніпро": Пінчук намагається залатати діри в капіталі

2-06-2016, 12:51
Гонтарева за рік заробила майже 27 мільйонів гривень

Гонтарева за рік заробила майже 27 мільйонів гривень

1-04-2016, 21:25
НБУ визнав неплатоспроможною колишню

НБУ визнав неплатоспроможною колишню "дочку" російського банку

18-03-2016, 17:37
Суд підтвердив банкрутство банку Олександра Януковича

Суд підтвердив банкрутство банку Олександра Януковича

3-02-2016, 19:44
НБУ розділив банки на групи за новими критеріями

НБУ розділив банки на групи за новими критеріями

5-01-2016, 16:05
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail