| | СБУ з’ясовує джерела фінансування харківських сепаратистів, – Антон Геращенко
Социум

СБУ з’ясовує джерела фінансування харківських сепаратистів, – Антон Геращенко

0
СБУ та силові відомства планують розгорнути широку кампанію переслідування проросійських діячів на сході України.
Про це депутат від “Народного фронту” Антон Геращенко повідомив кореспонденту ІНФОРМАТОРа, коментуючи соціально-політичну ситуацію на Харківщині.
“Після перемоги Революції Гідності у нас були повністю розвалені і міліція, і армія, і Служба Безпеки України. Тому, лише зараз, коли СБУ прийшла у себе, вона почала займатись охороною національних інтересів.
Під час оперативної розробки, яка тривала близько року, Алла Александровська разом з її сином були притягнуті до відповідальності за спробу підриву української державності. Був зафіксований факт, коли вони пропонували гроші одному з депутатів місцевих рад Харківщини за прийняття декларації, яку можна було використати проти державної цілісності країни. Цей факт задокументували. Александровській висунули обвинувачення у дачі хабара депутату місцевої ради та спробі підриву національної безпеки. Зараз вона з сином перебуває у СІЗО, але остаточну крапку у цьому повинен поставити суд”, – повідомив депутат.
“Андрій Бородавка представляв значний зріз харківських сепаратистів. Свого часу він, знаючи, що проти нього відкриті провадження, втік до РФ, але там порушив правила міграційної служби, і його повернули до України. Хоча він намагався ублагати владу Росії залишити його, мотивуючи це тим, що дані про його сепаратистську діяльність є на сайті “Миротворець”. Гадаю, дії СБУ у цьому прикладі можуть послугувати єдності української держави, і кожен, хто заявляє, що України не існує, і є “недодержавою” – нехай краще живе на території РФ або іншій країні”, – заявив він.

Читайте также: Антон Геращенко уже потерянный человек для общества – нардеп
“Цифри, які отримували ці сепаратисти з Росії, зараз не можу озвучити, але Александровська ще у 2014 році організовувала мітинги проти захисту українських територій від агресора, проти Антитерористичної операції та інших. Служба Безпеки буде підіймати усі ці матеріали, уточнювати, на яких підставах ці мітинги проводились, і виясняти питання матеріального стимулювання осіб, які приймали у цьому участь”, – підсумував Антон Геращенко.
Нагадаємо, у липні цього року силові структури провели обшук у будинку екс-депутата Алли Александровської, обвинуваченої у сепаратистській діяльності.
Згодом Александровську помістили у СІЗО на два місяці. Інший харківський сепаратист був переданий Росією в Україну, і згодом затриманий за підривну антиукраїнську діяльність. Після цього активізація сепаратистських заходів на Слобожанщині припинилась...

Еще по теме

Сепаратизм на Харківщині розпалює структура Медведчука, – Богословська

Сепаратизм на Харківщині розпалює структура Медведчука, – Богословська

30-06-2016, 21:18
ПРОТИ СКАНДАЛЬНОЇ БІЛЯВКИ ЦИБУЛІНОЇ ЗАВЕЛИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ

ПРОТИ СКАНДАЛЬНОЇ БІЛЯВКИ ЦИБУЛІНОЇ ЗАВЕЛИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ

4-03-2016, 11:28
У Кабміні сказали, скільки діятимуть нові торгові санкції проти Росії

У Кабміні сказали, скільки діятимуть нові торгові санкції проти Росії

2-01-2016, 15:36
СБУ оприлюднила відеозаяву Лукаш після затримання

СБУ оприлюднила відеозаяву Лукаш після затримання

5-11-2015, 18:54
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail