| | Матвієнко запропонувала відправити нардепів у відпустку на Донбас
Социум

Матвієнко запропонувала відправити нардепів у відпустку на Донбас

0
Матвієнко запропонувала відправити нардепів у відпустку на Донбас

Матвієнко запропонувала відправити нардепів у відпустку на Донбас
Герой України Нiна Матвiєнко - про "канiкули" Верховної Ради, офiцiйних мiльйонерiв та свою маленьку онучку.
"Концерти, зйомки, гастролi Народна артистка України багато рокiв жила насамперед роботою. Тепер же графiк "золотого голосу" пiдпорядкований онучцi, яка з’явилась на свiт на початку року. На пару з донькою Тонею вони позмiнно бавлять маленьку Нiну (дiвчинку назвали на честь бабусi). Тож, зателефонувавши посеред дня до знаменитої спiвачки, я анiскiльки не здивувався, коли вона сказала, що тiльки-но прокинулась", - публікують "Українські реалії" інтерв’ю Ніни Матвієнко, проведене Богданом Бондаренком для "Експрес".
- Моїй онучцi цими днями виповнилось п’ять мiсяцiв, -- хвалиться "Експресовi" дещо втомленим голосом 68-лiтня Нiна Матвiєнко. -- На кого вона схожа? Усiм пiшла в мене: так само сердиться, щось там вимагає, сама до себе бубонить. Одне слово, уже проявляє характер. А ще дуже любить танцювати i спiвати. Не знаю, чи стане вона спiвачкою, але коли сама по собi пробує спiвати, то схожа на молодого пiвника. (Смiється).
- Якраз перед нашим iнтерв’ю прочитав у новинах, що українка народила в Одесi одразу п’ятеро дiтей. I це в такi непростi часи -- як економiчнi, так i полiтичнi -- в країнi Вас це не дивує?
- Ви знаєте, це говорить про те, що в українок дуже сильне материнське начало. Адже, коли гинуть дiти, нацiя повинна вiдновити свiй генофонд. Свого часу для Францiї було дуже актуальне гасло "народжуйте бiльше", а тепер i нам треба так само взяти його на озброєння. Нинi ж, дивiться, у сiм’ях в основному по однiй дитинi. По однiй
Тож хай Бог дасть тiй жiночцi здоров’я i сил. Ми он iз донькою з одним немовлям ледь даємо собi раду, а в неї їх -- аж п’ятеро. Це все-таки велика втома для матерi -- доглядати стiльки дiтей. Звичайно, хотiлось би, щоб держава обов’язково вiдгукнулась на ту подiю, але У нас завжди якось недооцiнювали материнство. До речi, нинi також недооцiнений той факт, що серед волонтерiв - дуже багато жiнок. На якi тiльки жертви їм не доводиться йти!
- На жаль, вiйна на сходi триває. Ви вiрите в те, що завтра там усе ж настане мир (у найширшому розумiннi цього слова)?
- Хiба так можна казати - "настане". Це що - вiдлига? (Пiсля паузи додає). На жаль, "там" i далi кожного дня - жертви. Щодня ми зi страхом ждемо, що загине ще хтось. Дожилися Полiтики ж займаються не вирiшенням проблем, а блудослiв’ям. Натомiсть дiм горить i далi. Та я знаю одне: навiть якщо вогонь не поливати водою, пожежа рано чи пiзно згасне. Iншими словами - як зав’язався той вузол, так вiн i розв’яжеться.
- Тим часом Верховна Рада два тижнi "гуляла" - до 5 липня. Хто на футбол поїхав, хто на море, хто ще кудись. Вам не видається це блюзнiрством? Коли в країнi стiльки проблем та "пiдвiшених" справ, якi залежать вiд натискання на кнопки депутатiв
Читайте также: На Донбассе правоохранители раскрыли незаконные сделки по финансированию «ДНР/ЛНР»
- Бал серед чуми, так? Ну, хай вiдпочивають. Правда, я б порадила їм поїхати у вiдпустку не за кордон, звiдки людського горя не видно, а на Донеччину чи Луганщину. Тобто "туди", у "тi" мiсця. Щоб вiдбувся такий собi стрес у їхнiх головах
Менi i за цих депутатiв, i за цю владу соромно. Вони осоромили нас на весь свiт. Точнiше - соромлять далi. Українi дають грошi, iнвестицiї, допомогу, але потiм це все кудись дiвається. Вони ж лише розводять руками Усi крадуть i вже не знають, куди тi грошi сховати!
Народ же давно проклинає їх. Якби я могла, також прокляла б, але мене не навчили цього. Мене навчили любити й терпiти. На жаль. Я можу тiльки словами кричати на весь свiт: що ж ви робите, синочки й деякi дочки?!
- До речi, державна фiскальна служба недавно пiдбила пiдсумки подання декларацiй i оголосила, що в Українi сьогоднi - 1232 офiцiйнi мiльйонери. Правда, гривневi Цiкаво було б довiдатись, хто цi люди, чи не так?
- Це якраз тi, що не "знають", куди подiлися iнвестицiї. Вони давно вже подiлилися мiж собою. Знаєте, є груповий секс (смiється), а це така групова Ба-а-а-а-нда! Так, це банда, яка сьогоднi знищує народ i прикривається тiльки словами, вишиванками, реформами. Знову ж таки - блудослiв’ям. Я вже не можу дивитися на їхнi обличчя. Ви гляньте, якi холки вони повiдгодовували в ресторанах. Ще не наїлися, їм досi мало
А в той час у людей навiть на лiки не вистачає грошей (чесно кажучи, у мене також iнколи нема навiть на найнеобхiднiше). Завтра якась бабуся не заплатить за комунальнi послуги, то в неї квартиру заберуть та виженуть на вулицю. Як собаку Кажу, нинi нас знищують як нацiю. Наша ж влада. I треба не мовчати, а бодай "вiдгавкуватись".
- Нiно Митрофанiвно, як ви продовжили б речення: "Головне, щоб Україна "?
- Не спала! I щоб Україну рiзними цяцьками не приспали. Вважаю, що нинi нам дуже потрiбен дзвонар. Український дзвонар. Такого рiвня, як В’ячеслав Чорновiл, на якого свого часу була вся надiя Знаєте, менi дуже не хотiлось би, щоб українцiв зробили рабами мовчання. Точнiше - щоб ми самi зробились ними Iнакше - навiщо тодi жити?...

Еще по теме

Тi, кому нинi 35-40 рокiв, пенсiонерами з виплатами можуть i не стати

Тi, кому нинi 35-40 рокiв, пенсiонерами з виплатами можуть i не стати

2-06-2016, 12:51
Пенсiонерка на конкретному прикладi вщент розбила iдею урядовця

Пенсiонерка на конкретному прикладi вщент розбила iдею урядовця

16-05-2016, 17:49
Стенограма по Криму: Турчинов мав підтвердити плівку із своєю розмовою

Стенограма по Криму: Турчинов мав підтвердити плівку із своєю розмовою

10-03-2016, 13:34
Вперше дружина Андрія Кузьменка (Скрябіна) дала відверте інтерв’ю

Вперше дружина Андрія Кузьменка (Скрябіна) дала відверте інтерв’ю

9-02-2016, 19:38
Вдова Кузьменка: «За три днi до смертi Андрiя менi приснився сон...»

Вдова Кузьменка: «За три днi до смертi Андрiя менi приснився сон...»

3-02-2016, 10:58
Позачерговi вибори ВР: рiшення прийнято, округи дiляться, схеми готуються

Позачерговi вибори ВР: рiшення прийнято, округи дiляться, схеми готуються

24-01-2016, 17:32
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail