| | Найбільший лоукостер Європи буде літати в Україну
Социум

Найбільший лоукостер Європи буде літати в Україну

0
Найбільший лоукостер Європи буде літати в Україну

Найбільший лоукостер Європи буде літати в Україну
Авіаперевізник Ryanair планує літати до Львова.
У 2017 році в Міжнародний аеропорт Львів ім. Данила Галицького почнуть польоти п’ять іноземних авіакомпаній, у тому числі і найбільший лоукостер Європи - Ryanair. Про це розповіла в інтерв’ю журналу Топ-100. Найкращі топ-менеджери України генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська.
Також повідомляється про те, що аеропорт Львів домовився про відновлення польотів у наступному році з авіакомпаніями Czech Airlines, AirBaltic, Белавіа і WizzAir.
За словами Романовської, Ryanair не вимагає 100%-ої знижки за обслуговування. "Нам ця компанія все ж обіцяє платити, і це вже добре. Скільки - я поки сказати не можу, ми ще на етапі переговорів. Чекаємо її представників у гості в липні", - повідомила топ-менеджер.
Романовська каже, що знижка буде суттєвою, якщо ця авіакомпанія приведе багато пасажирів і рейсів. Але вартість обслуговування Ryanair доведеться перекривати з інших джерел доходів львівського аеропорту. В першу чергу, за рахунок неавіаційної діяльності: парковок, кафе, магазинів, прокату авто та інших послуг. Але їх можна розвивати лише в разі, якщо кількість рейсів збільшиться на 5-7 за день, повідомляє "Корреспондент".
За словами Романовської, зараз максимальний розмір знижки на основні аеропортові збори може становити 80%, але цього може бути недостатньо. "При приході Ryanair ми будемо просити у Мінінфраструктури додаткові пільги для перевізників, що приносять великі обсяги авіаперевезень. Це правило буде діяти для всіх авіакомпаній, які бажають виконувати велику кількість рейсів"...

Еще по теме

В Україну хлинуть дешеві б/в авто з Європи

В Україну хлинуть дешеві б/в авто з Європи

14-03-2016, 14:37
Які авіарейси з’являться в Україні в 2016 році

Які авіарейси з’являться в Україні в 2016 році

17-01-2016, 19:13
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail