| | Селфі без копа. Киянин пояснив, чому йде з патрульної поліції після року роботи
Социум

Селфі без копа. Киянин пояснив, чому йде з патрульної поліції після року роботи

0
Селфі без копа. Киянин пояснив, чому йде з патрульної поліції після року роботи

Селфі без копа. Киянин пояснив, чому йде з патрульної поліції після року роботи
Отже, хочу підвести підсумок роботи в патрульній поліції за 1 рік.
Хочеться сказати, нам було дуже важко починати. Це правда. Ми були простими цивільними людьми і от через 3 місяці вийшли на вулиці поліцейськими.
90% того що зараз вміє поліцейський – це те чого він навчився сам за рік роботи в патрулі. На навчанні нас ніхто не готував до таких складних та іноді небезпечних викликів.
Свою першу зміну я пам’ятаю, як учорашній день. Перший виклик – “шум на будівництві”, у вихідний день. Стукаємо з напарницею у ворота, відчиняє охоронець, а слідом за ним – 2 великих собаки…
Напевно, з того самого виклику я і зрозумів: ніколи не можеш знати, що тебе чекає там – за парканом, дверима, вікном… Треба бути готовим до всього, кожен виклик – як останній.
Читайте также: Фатальное дежурство: в Киеве при оформлении ДТП были разбиты два патрульных "Toyota Prius"
Пам’ятаю, на самому початку така плутанина була. Хто що робить, хто за що відповідає. Не було тимчасових талонів на ДТП. Немає протоколів, постанов, синіх протоколів… так, були часи. Але ми вірили в майбутнє, нам говорили, що це тимчасові труднощі і ми їх подолаємо.
Напевно, так і повинно було бути.
Усіх патрульних донині цікавить, яким чином і за яким критерієм призначають на керівні посади. Це, звичайно, загадка століття! Ось саме за цією загадкою, через півтора місяці з початку служби я змінив батальйон, роту і район патрулювання. Дніпровський р-н. Ох… нелегкий він.
За рік служби я вже й не згадаю всіх викликів. Але найцікавіші ті, що найбільш запам’ятовуються, назавжди залишаться у мене в голові.
Служба в поліції дуже змінила нас. Знаю чимало поліцейських, які заради служби жертвували стосунками з сім’єю. Навіть є випадки розірвання шлюбів серед поліцейських.
А все тому що, нами ніхто не займається. Взяти Америку або Канаду, там психологиобов’язково проводять роботу з поліцейськими, спілкуються, допомагають в особистому житті… але не в Україні.
Ви не повірите, але робота в поліції настільки різноманітна, що ти ніколи не знаєш, яким буде в тебе наступний виклик: ДТП, сварка з сусідами, сімейна сварка, лежить невідомий або непізнаний труп, самогубство, вбивство.
І поліцейський переживає всі ці події разом із потерпілими.
Найскладніше – це смерть дітей. На моїй пам’яті завжди залишиться 14-річний хлопець, який застрелився з флобера. А все через погану оцінку в школі. Було дуже боляче бачити його батьків. Це ніяк не описати словами.
Пам’ятаються всі затримання за грабежами і крадіжками. Коли зловиш такого злочинця, дуже цікаво з ним спілкуватися. Дізнаватися його мотиви, цілі… І найцікавіше, майже всі грабіжники раніше були судимі. А значить, в’язниця його не виправила.
На останній нічній зміні з командиром згадували всіх, кого спіймали п’яним за кермом (ми їх називаємо “130”). І знаєте, згадали всіх. Хоча багато хто в роті мені казав: “У тебе чуйка на них”. А може, це і так. Майже кожну зміну як мінімум одного п’яного мій екіпаж ловив.
І ось винагорода за це: 3 липня, о 13:00 на вулиці Олександра Бойченка, п’яний за кермом пройшов тест на “Драгер” і показав 4.46%!!! Це рекорд на Київ (як мені пояснили в адмінпрактиці).
Хочеться висловити величезну подяку Дніпровському районному суду м. Києва, суддям, які там працюють. Вони навчили, як правильно оформляти протоколи з дрібного хуліганства, насильства в сім’ї та інших правопорушень, що не пов’язані з безпекою дорожнього руху.
Особлива подяка суддям Іваніній Ю.В., Марцинкевичу В. А., Курило А.В. і Сазоновій М.Г. Дякую Вам за справедливі й законні рішення! Саме ви і є прикладом для законності! У Дніпровському суді за рік мною було виграно 49 судових засідань (з них одна – “130” і одна “124”). Це тільки ті, на яких я був присутній.
Читайте также: Прокуратура Харківщини розпочала розслідування смертельного ДТП за участю авто поліції
Хочеться сказати спасибі Дніпровському УП ГУ НП (райвідділу). А саме черговій частині. Добре підібраний колектив! Чесні хлопці! Приємно було з вами працювати!
От, напевно, і все. Минув рік, служити в поліції стало все складніше і складніше. І це не в плані викликів. А стосовно керівництва. Дуже незрозумілі дії з їхнього боку.
Грошей немає на ТО автомобілів, тому патрульні ремонтують їх самі. У мене на попередній машині за 75 тис. км ніхто не разу не поміняв оливу. А автомобіль не виїжджає тільки тому, що гальмівні колодки стерлися.
Купили нові, самі поміняли і поїхали…
Зовсім незрозуміла служба автогосподарства, що не тямить, як поміняти лампочку в “Пріусі”, “Сонаті” або “Дастері”. Як їх туди набрали? І це тільки квіточки. Автогосп в управлінні такі перли видає, там всі ржуть!
Селфі без копа. Киянин пояснив, чому йде з патрульної поліції після року роботи

Андрій Золотухін
Відпускні при виході у відпустку не виплачують. Матеріальну допомогу не виплачують. І це вже не кажучи про ті розподіли коштів, які минулого року частина співробітників отримала, частина отримала в подвійному окладі, а решта не отримали нічого (це про 8 тис. матеріальної допомоги, за те що поліцейські 2015 року не ходили у відпустку).
Ладно б їх ніхто не отримав… але вибірково видавати – це просто чи нахабство, чи ідіотизм!
Хтось скаже: а в райвідділах узагалі ніколи не отримують матеріальної допомоги. Так, але це питання до їхнього керівництва. Законом передбачено? Так! От і відновлюйте справедливість.
Хочу висловити величезну подяку ВСІЙ 4-й роті 3-го батальйону. Дякую вам! Дуже приємно було з вами працювати, з вами вчиться. Десь учив я вас, а більше вчили ви мене.
Дякую моєму напарнику Артему Пригарі. Ось із ним ми і гори могли розвернути! З тобою ми ще “повоюємо”.
Подяка Дмитрові Євдокимову. Він один із небагатьох, хто залишився “ідейним” на службі. Дмитре, ви завжди надихали своєю ораторською майстерністю. Після бесіди з вами завжди хочеться ще зміну провести в патрулі! Удачі вам, Дмитре!
Спасибі Савицькому Дмитрові і Недашківському Юрію! До Вас завжди можна було звернутися за порадою і допомогою.
Дякую відділу моніторингу (попередній склад) за хорошу роботу і за те, що завжди з розумінням ставилися до проблем.
Дякуємо всім хлопцям, які зараз служать на благо батьківщини. Дуже вас прошу, не зраджуйте ту ідею, за якою ви йшли на службу.
За час роботи в поліції я знайшов нових друзів і познайомився з дуже цікавими людьми!
Тепер я не співробітник нової Національної поліції. Звільнився за власним бажанням.Напевно, так буде краще.
P.S. Юрію Анатолійовичу, я виконав ваше прохання! Цей текст не компрометуючий)))
P.P.S. Хатія Деканоїдзе, ви в нас повірили, тепер ми віримо у вас! Не допускайте того, що зараз відбувається в Києві!
Андрій Золотухін
колишній працівник патрульної поліції ГУ НП в місті Києві
novynarnia.com...

Еще по теме

Скандальний поліцейський, причетний до смертельного ДТП, познущався над бан ...

Скандальний поліцейський, причетний до смертельного ДТП, познущався над бан ...

21-03-2016, 09:36
Стенограма по Криму: Турчинов мав підтвердити плівку із своєю розмовою

Стенограма по Криму: Турчинов мав підтвердити плівку із своєю розмовою

10-03-2016, 13:34
Майже 100 нових поліцейських вже звільнилися

Майже 100 нових поліцейських вже звільнилися

27-02-2016, 23:07
На кожного члена Правого Сектору уже заведена справа, – Стерненко

На кожного члена Правого Сектору уже заведена справа, – Стерненко

2-01-2016, 11:35
Голова патрульної поліції Києва розповів подробиці нічної погоні зі стрільб ...

Голова патрульної поліції Києва розповів подробиці нічної погоні зі стрільб ...

30-12-2015, 18:26
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail