| | —елф≥ без копа.  и€нин по€снив, чому йде з патрульноњ пол≥ц≥њ п≥сл€ року роботи
—оциум

—елф≥ без копа.  и€нин по€снив, чому йде з патрульноњ пол≥ц≥њ п≥сл€ року роботи

0
—елф≥ без копа.  и€нин по€снив, чому йде з патрульноњ пол≥ц≥њ п≥сл€ року роботи

—елф≥ без копа.  и€нин по€снив, чому йде з патрульноњ пол≥ц≥њ п≥сл€ року роботи
ќтже, хочу п≥двести п≥дсумок роботи в патрульн≥й пол≥ц≥њ за 1 р≥к.
’очетьс€ сказати, нам було дуже важко починати. ÷е правда. ћи були простими цив≥льними людьми ≥ от через 3 м≥с€ц≥ вийшли на вулиц≥ пол≥цейськими.
90% того що зараз вм≥Ї пол≥цейський Ц це те чого в≥н навчивс€ сам за р≥к роботи в патрул≥. Ќа навчанн≥ нас н≥хто не готував до таких складних та ≥нод≥ небезпечних виклик≥в.
—вою першу зм≥ну € памТ€таю, €к учорашн≥й день. ѕерший виклик Ц Ушум на буд≥вництв≥Ф, у вих≥дний день. —тукаЇмо з напарницею у ворота, в≥дчин€Ї охоронець, а сл≥дом за ним Ц 2 великих собакиЕ
Ќапевно, з того самого виклику € ≥ зрозум≥в: н≥коли не можеш знати, що тебе чекаЇ там Ц за парканом, дверима, в≥кномЕ “реба бути готовим до всього, кожен виклик Ц €к останн≥й.
„итайте также: ‘атальное дежурство: в  иеве при оформлении ƒ“ѕ были разбиты два патрульных "Toyota Prius"
ѕамТ€таю, на самому початку така плутанина була. ’то що робить, хто за що в≥дпов≥даЇ. Ќе було тимчасових талон≥в на ƒ“ѕ. ЌемаЇ протокол≥в, постанов, син≥х протокол≥вЕ так, були часи. јле ми в≥рили в майбутнЇ, нам говорили, що це тимчасов≥ труднощ≥ ≥ ми њх подолаЇмо.
Ќапевно, так ≥ повинно було бути.
”с≥х патрульних донин≥ ц≥кавить, €ким чином ≥ за €ким критер≥Їм призначають на кер≥вн≥ посади. ÷е, звичайно, загадка стол≥тт€! ќсь саме за ц≥Їю загадкою, через п≥втора м≥с€ц≥ з початку служби € зм≥нив батальйон, роту ≥ район патрулюванн€. ƒн≥провський р-н. ќхЕ нелегкий в≥н.
«а р≥к служби € вже й не згадаю вс≥х виклик≥в. јле найц≥кав≥ш≥ т≥, що найб≥льш запамТ€товуютьс€, назавжди залишатьс€ у мене в голов≥.
—лужба в пол≥ц≥њ дуже зм≥нила нас. «наю чимало пол≥цейських, €к≥ заради служби жертвували стосунками з с≥мТЇю. Ќав≥ть Ї випадки роз≥рванн€ шлюб≥в серед пол≥цейських.
ј все тому що, нами н≥хто не займаЇтьс€. ¬з€ти јмерику або  анаду, там психологиобовТ€зково провод€ть роботу з пол≥цейськими, сп≥лкуютьс€, допомагають в особистому житт≥Е але не в ”крањн≥.
¬и не пов≥рите, але робота в пол≥ц≥њ наст≥льки р≥зноман≥тна, що ти н≥коли не знаЇш, €ким буде в тебе наступний виклик: ƒ“ѕ, сварка з сус≥дами, с≥мейна сварка, лежить нев≥домий або неп≥знаний труп, самогубство, вбивство.
≤ пол≥цейський переживаЇ вс≥ ц≥ под≥њ разом ≥з потерп≥лими.
Ќайскладн≥ше Ц це смерть д≥тей. Ќа моњй памТ€т≥ завжди залишитьс€ 14-р≥чний хлопець, €кий застреливс€ з флобера. ј все через погану оц≥нку в школ≥. Ѕуло дуже бол€че бачити його батьк≥в. ÷е н≥€к не описати словами.
ѕамТ€таютьс€ вс≥ затриманн€ за грабежами ≥ крад≥жками.  оли зловиш такого злочинц€, дуже ц≥каво з ним сп≥лкуватис€. ƒ≥знаватис€ його мотиви, ц≥л≥Е ≤ найц≥кав≥ше, майже вс≥ граб≥жники ран≥ше були судим≥. ј значить, вТ€зниц€ його не виправила.
Ќа останн≥й н≥чн≥й зм≥н≥ з командиром згадували вс≥х, кого сп≥ймали пТ€ним за кермом (ми њх називаЇмо У130Ф). ≤ знаЇте, згадали вс≥х. ’оча багато хто в рот≥ мен≥ казав: У” тебе чуйка на нихФ. ј може, це ≥ так. ћайже кожну зм≥ну €к м≥н≥мум одного пТ€ного м≥й ек≥паж ловив.
≤ ось винагорода за це: 3 липн€, о 13:00 на вулиц≥ ќлександра Ѕойченка, пТ€ний за кермом пройшов тест на УƒрагерФ ≥ показав 4.46%!!! ÷е рекорд на  ињв (€к мен≥ по€снили в адм≥нпрактиц≥).
’очетьс€ висловити величезну под€ку ƒн≥провському районному суду м.  иЇва, судд€м, €к≥ там працюють. ¬они навчили, €к правильно оформл€ти протоколи з др≥бного хул≥ганства, насильства в с≥мТњ та ≥нших правопорушень, що не повТ€зан≥ з безпекою дорожнього руху.
ќсоблива под€ка судд€м ≤ван≥н≥й ё.¬., ћарцинкевичу ¬. ј.,  урило ј.¬. ≥ —азонов≥й ћ.√. ƒ€кую ¬ам за справедлив≥ й законн≥ р≥шенн€! —аме ви ≥ Ї прикладом дл€ законност≥! ” ƒн≥провському суд≥ за р≥к мною було виграно 49 судових зас≥дань (з них одна Ц У130Ф ≥ одна У124Ф). ÷е т≥льки т≥, на €ких € був присутн≥й.
„итайте также: ѕрокуратура ’арк≥вщини розпочала розсл≥дуванн€ смертельного ƒ“ѕ за участю авто пол≥ц≥њ
’очетьс€ сказати спасиб≥ ƒн≥провському ”ѕ √” Ќѕ (райв≥дд≥лу). ј саме чергов≥й частин≥. ƒобре п≥д≥браний колектив! „есн≥ хлопц≥! ѕриЇмно було з вами працювати!
ќт, напевно, ≥ все. ћинув р≥к, служити в пол≥ц≥њ стало все складн≥ше ≥ складн≥ше. ≤ це не в план≥ виклик≥в. ј стосовно кер≥вництва. ƒуже незрозум≥л≥ д≥њ з њхнього боку.
√рошей немаЇ на “ќ автомоб≥л≥в, тому патрульн≥ ремонтують њх сам≥. ” мене на попередн≥й машин≥ за 75 тис. км н≥хто не разу не пом≥н€в оливу. ј автомоб≥ль не вињжджаЇ т≥льки тому, що гальм≥вн≥ колодки стерлис€.
 упили нов≥, сам≥ пом≥н€ли ≥ поњхалиЕ
«овс≥м незрозум≥ла служба автогосподарства, що не т€мить, €к пом≥н€ти лампочку в Уѕр≥ус≥Ф, У—онат≥Ф або Уƒастер≥Ф. як њх туди набрали? ≤ це т≥льки кв≥точки. јвтогосп в управл≥нн≥ так≥ перли видаЇ, там вс≥ ржуть!
—елф≥ без копа.  и€нин по€снив, чому йде з патрульноњ пол≥ц≥њ п≥сл€ року роботи

јндр≥й «олотух≥н
¬≥дпускн≥ при виход≥ у в≥дпустку не виплачують. ћатер≥альну допомогу не виплачують. ≤ це вже не кажучи про т≥ розпод≥ли кошт≥в, €к≥ минулого року частина сп≥вроб≥тник≥в отримала, частина отримала в подв≥йному оклад≥, а решта не отримали н≥чого (це про 8 тис. матер≥альноњ допомоги, за те що пол≥цейськ≥ 2015 року не ходили у в≥дпустку).
Ћадно б њх н≥хто не отримавЕ але виб≥рково видавати Ц це просто чи нахабство, чи ≥д≥отизм!
’тось скаже: а в райв≥дд≥лах узагал≥ н≥коли не отримують матер≥альноњ допомоги. “ак, але це питанн€ до њхнього кер≥вництва. «аконом передбачено? “ак! ќт ≥ в≥дновлюйте справедлив≥сть.
’очу висловити величезну под€ку ¬—≤… 4-й рот≥ 3-го батальйону. ƒ€кую вам! ƒуже приЇмно було з вами працювати, з вами вчитьс€. ƒесь учив € вас, а б≥льше вчили ви мене.
ƒ€кую моЇму напарнику јртему ѕригар≥. ќсь ≥з ним ми ≥ гори могли розвернути! « тобою ми ще УповоюЇмоФ.
ѕод€ка ƒмитров≥ ™вдокимову. ¬≥н один ≥з небагатьох, хто залишивс€ У≥дейнимФ на служб≥. ƒмитре, ви завжди надихали своЇю ораторською майстерн≥стю. ѕ≥сл€ бес≥ди з вами завжди хочетьс€ ще зм≥ну провести в патрул≥! ”дач≥ вам, ƒмитре!
—пасиб≥ —авицькому ƒмитров≥ ≥ Ќедашк≥вському ёр≥ю! ƒо ¬ас завжди можна було звернутис€ за порадою ≥ допомогою.
ƒ€кую в≥дд≥лу мон≥торингу (попередн≥й склад) за хорошу роботу ≥ за те, що завжди з розум≥нн€м ставилис€ до проблем.
ƒ€куЇмо вс≥м хлопц€м, €к≥ зараз служать на благо батьк≥вщини. ƒуже вас прошу, не зраджуйте ту ≥дею, за €кою ви йшли на службу.
«а час роботи в пол≥ц≥њ € знайшов нових друз≥в ≥ познайомивс€ з дуже ц≥кавими людьми!
“епер € не сп≥вроб≥тник новоњ Ќац≥ональноњ пол≥ц≥њ. «в≥льнивс€ за власним бажанн€м.Ќапевно, так буде краще.
P.S. ёр≥ю јнатол≥йовичу, € виконав ваше проханн€! ÷ей текст не компрометуючий)))
P.P.S. ’ат≥€ ƒеканоњдзе, ви в нас пов≥рили, тепер ми в≥римо у вас! Ќе допускайте того, що зараз в≥дбуваЇтьс€ в  иЇв≥!
јндр≥й «олотух≥н
колишн≥й прац≥вник патрульноњ пол≥ц≥њ √” Ќѕ в м≥ст≥  иЇв≥
novynarnia.com...

≈ще по теме

—кандальний пол≥цейський, причетний до смертельного ƒ“ѕ, познущавс€ над бан ...

—кандальний пол≥цейський, причетний до смертельного ƒ“ѕ, познущавс€ над бан ...

21-03-2016, 09:36
—тенограма по  риму: “урчинов мав п≥дтвердити пл≥вку ≥з своЇю розмовою

—тенограма по  риму: “урчинов мав п≥дтвердити пл≥вку ≥з своЇю розмовою

10-03-2016, 13:34
ћайже 100 нових пол≥цейських вже зв≥льнилис€

ћайже 100 нових пол≥цейських вже зв≥льнилис€

27-02-2016, 23:07
Ќа кожного члена ѕравого —ектору уже заведена справа, Ц —терненко

Ќа кожного члена ѕравого —ектору уже заведена справа, Ц —терненко

2-01-2016, 11:35
√олова патрульноњ пол≥ц≥њ  иЇва розпов≥в подробиц≥ н≥чноњ погон≥ з≥ стр≥льб ...

√олова патрульноњ пол≥ц≥њ  иЇва розпов≥в подробиц≥ н≥чноњ погон≥ з≥ стр≥льб ...

30-12-2015, 18:26
—оциум

–едактор раздела —оциум
Ќаписать на e-mail