| | Без російських комплектуючих: Новітній Ан-132 можуть запустити в небо вже у вересні - "Укроборонпром"
Социум

Без російських комплектуючих: Новітній Ан-132 можуть запустити в небо вже у вересні - "Укроборонпром"

0
Без російських комплектуючих: Новітній Ан-132 можуть запустити в небо вже у вересні - \"Укроборонпром\"

Без російських комплектуючих: Новітній Ан-132 можуть запустити в небо вже у вересні - "Укроборонпром"
Літак Ан-132 – перший глобальний проект ДП «Антонов», що входить до складу Концерну, з провідними світовими авіаційними компаніями.
ДП «Антонов» планує виготовити перший літак-демонстратор Ан-132 у рекордні строки – восени він вже може здійнятись в небо. Про це заявив Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов на зустрічі з іноземними ЗМІ на міжнародному авіакосмічному салоні«FARNBOROUGH AIR SHOW-2016» у передмісті Лондона, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт "Укроборонпрому".
«Літак Ан-132D – це перший глобальний проект ДП «Антонов», що входить до складу Концерну, з провідними світовими авіаційними компаніями. Це взірець виконання програми імпортозаміщення: повітряне судно не матиме жодної російської деталі», – заявив Роман Романов.
Понад половину комплектуючих для нього виготовлять українські підприємства, решту забезпечать кращі світові компанії. Зокрема, турбогвинтові двигуни PW150A поставить Pratt & Whitney Canadа, а гвинти R-408 -британська Dowty Propellers. Авіоника та система енергопостачання на літаку буде від американської Honeywell, а система підготовки повітря – від німецької Liebherr.
«Ан-132 – це новий український продукт, створений за моделлю кооперації світових лідерів. Він матиме безпрецедентні конкурентні переваги на ринку. Це симбіоз найкращих передових технологій», – наголосив очільник «Укроборонпрому».
Ан-132 призначений для малої і середньої протяжності маршрутів і може мати різноманітне застосування, від транспортування військ до перевезення вантажів. Він може бути оснащений різними конфігураціями кабіни. Літак матиме такі максимальні показники: крейсерську швидкість 500 кілометрів на годину, крейсерську висоту – 9 км, корисне навантаження – 9,2 тонн. Ан-132 розробляється ДП «Антонов» за участі Міста науки і технологій імені Короля Абдулазіза (Саудівська Аравія).
Нагадаємо, що рік тому Кабмін включив ДП «Антонов» до складу ДК «Укроборонпром». За цей час підприємство виконало програму імпортозаміщення російський складових у виробництві своєї техніки, поглибило кооперацію з західними партнерами, розробило новітній Ан-132, розпочало розробку вітчизняного безпілотного авіаційного комплексу, отримало замовлення від Міністерства оборони України...

Еще по теме

ДП «Антонов» розроблятиме вітчизняний бойовий літак

ДП «Антонов» розроблятиме вітчизняний бойовий літак

1-06-2016, 10:43
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІТАК

УКРАЇНСЬКИЙ ЛІТАК "МРІЯ" ВПЕРШЕ ВИЛЕТІВ У КОМЕРЦІЙНИЙ РЕЙС ДО АВСТРАЛІЇ

10-05-2016, 15:35

"Укроборонпром" має намір перейти на стандарти НАТО до 2020

7-01-2016, 20:20
Антонов подписал контракты на постройку 60 самолетов

Антонов подписал контракты на постройку 60 самолетов

24-12-2015, 09:43
УКРОБОРОНПРОМ» ВИРОБИВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ТЕХНІКИ І ОЗБРОЄННЯ У 2015 РОЦІ

УКРОБОРОНПРОМ» ВИРОБИВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ТЕХНІКИ І ОЗБРОЄННЯ У 2015 РОЦІ

23-12-2015, 19:54
 Авиаконцерн

Авиаконцерн "Антонов" отмежевался от России

15-09-2015, 02:36
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail