| | Суд взяв під арешт творця найбільшої в Україні будівельної піраміди
Социум

Суд взяв під арешт творця найбільшої в Україні будівельної піраміди

0
Суд взяв під арешт творця найбільшої в Україні будівельної піраміди

Суд взяв під арешт творця найбільшої в Україні будівельної піраміди
Анатолія Войцеховського заарештовано на 2 місяці з можливістю звільнення під заставу в 14 млн гривень.
Скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському обрано запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю звільнення під заставу в розмірі 14 мільйонів гривень. Таке рішення прийняв в ніч на неділю суддя Печерського районного суду Києва В’ячеслав Підпалий. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook активіст Володимир Тищенко, інформують Патріоти України.
Адвокат Войцеховського Юліан Волошин заявив, що вони оскаржать дане рішення та наголосив, що прокурори в суді вимагали 50 мільйонів застави.
Протягом усього судового засідання, яке тривало більше 12 годин, у ошуканих інвесторів, які прийшли вимагати під суд справедливого покарання, були побоювання, що Войцеховського взагалі можуть відпустити, зазначає активіст.
Причиною стали дії головуючого судді по справі, який не дозволив ані вільним слухачам, ані журналістам бути присутніми на засіданні.
До зали зміг потрапити лише нардеп Юрій Левченко. Як тільки нардеп почав знімати засідання на відео, суддя Підпалий йому повідомив, що зйомку проводити неможливо, оскільки засідання проходить у закритому режимі. Тоді Левченко попросив показати йому відповідну ухвалу.
"Звичайно, що ніякої ухвали не було і суддя був змушений оголосити технічну перерву на 15 хвилин, щоб її виготовити", - вважає активіст.
"Підпалий неодноразово порушував Закон. Перед тим, як він виніс ухвалу, судове засідання вважалося відкритим і суддя не мав права не пускати людей та журналістів до суду", - пише також Тищенко.
"Щоб якось підтримати свого шефа, команда Войцеховського привезла до суду працівників з його будмайданчиків та тітушок, які погрожували ошуканим інвесторам, що були проти Войцеховського", - стверджує він.
Також, за інформацією активіста, ще в суботу зранку майже всім інвесторам були розіслані такі СМСки: "Внимание! Все, кто готов противостоять беспределу властей и аресту строительных площадок! Просим приехать по адресу ул. Крещатик, 42а, Печерский суд, на 11:30. Отстоим право на наше имущество вместе!"
Суд взяв під арешт творця найбільшої в Україні будівельної піраміди

Як відомо, Войцеховський є одним з найбільш скандальних забудовників столиці.
За даними радника мера Києва Павла Рябікіна, компанії Войцеховського "Сіті Груп" та "Укогруп" ведуть забудову 42 масштабних проектів, фактично без дозвільних документів.
Серед них – ЖК "Перлина Троещини", ЖК "Мозаїка", ЖК "Затишний", ЖК "Сосновий бір", ЖК "Східна брама", ЖК "Молодіжна ініціатива", ЖК "Печерський Бастіон", ЖК "Родинний затишок", ЖК "Флагман", ЖК "Мега-Сіті", ЖК "Стародарницький", ЖК "Совські ставки", ЖК "Синьоозерний", ЖК "Маргарита", ЖК "Шевченківський квартал", ЖК "Перспектива", ЖК "Кузьминський" та інші.
Про скандального забудовника також написав у своєму Facebook нардеп Антон Геращенко:"Детально смысл афер Анатолия Войцеховского расписан в сотнях томов уголовных дел, показаниях тысяч обманутых инвесторов, сотен справок и экспертиз.
Читайте также: Будівельна афера розміром у шість "Еліта-Центрів"
Вкратце скажу, что по данным следствия Анатолий Войцеховский и его команда самовольно захватывала в Киеве десятки земельных участков, не оплачивала арендную плату за землю, строила многоэтажные дома без проектной документации, использовала средства инвесторов не по назначению, совершала другие противозаконные действия.
За это теперь прийдется понести ответственность.
Если Анатолий Войцеховский захочет заговорить и искупить свою вину чистосердечным раскаянием, то общество ждет ряд интереснейших открытий о том, кто в городской власти Киева, ГАСКе, прокуратуре, полиции, судах и других органах власти, годами получал миллионные взятки для того, чтобы поддерживать на плаву эту строительную пирамиду Войцеховского.
Заговорит ли Войцеховский - зависит от желания и профессионализма следователей и прокуроров".
patrioty.org.ua...

Еще по теме

Краснов дорогою до суду отримав травму голови, - суддя

Краснов дорогою до суду отримав травму голови, - суддя

23-06-2016, 10:32
ВОЛОДИМИР БОНДАРЕНКО: Як суддя Огурцов втікав від людей

ВОЛОДИМИР БОНДАРЕНКО: Як суддя Огурцов втікав від людей

10-02-2016, 17:27
Одіозний суддя може повторно допомогти відібрати у Києва 147 га землі

Одіозний суддя може повторно допомогти відібрати у Києва 147 га землі

19-01-2016, 21:03
Печерський райсуд Києва не зміг взятися за справу

Печерський райсуд Києва не зміг взятися за справу "діамантових прокурорів ...

5-01-2016, 20:18
Пасинка Дмитра Фірташа апеляційний суд Києва залишив під вартою

Пасинка Дмитра Фірташа апеляційний суд Києва залишив під вартою

10-12-2015, 14:34
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail