| | Скандал навколо приватних ділянок кордону на Закарпатті набирає масштабних обертів – "ниточки" ведуть до сина голови Держприкордонслужби
Социум

Скандал навколо приватних ділянок кордону на Закарпатті набирає масштабних обертів – "ниточки" ведуть до сина голови Держприкордонслужби

0
Закарпаття, Берегівський район, прикордонна смуга з Угорщиною, яка стала приватною власністю та зоною, де діє єдиний закон – закон «зелених банкнот».
Резонансну тему досліджували журналісти 24 каналу, які запросили для огляду проблемних ділянок кордону військового прокурора з Ужгородського гарнізону.
На приватних ділянках кордону знімальна група разом з представником військової прокуратури побачила цікаву картину: оглядові вишки, огорожі з колючого дроту, щось на зразок пропускних пунктів, по лінії імпровізованого кодону – буди з собаками, які відразу реагують на «чужих». А ще на «фермах» були працівники, які представилися «свинопасами». Хоча власне свиней журналісти так і не побачили. Натомісць знайшли місця, де можна легко пересікти українсько-угорський кордон.
Скандал навколо приватних ділянок кордону на Закарпатті набирає масштабних обертів – \"ниточки\" ведуть до сина голови Держприкордонслужби

Читайте также: В Госпогранслужбе заявили о нарушении Россией норм международного морского права
Рослідування завершилося прибуттям прикордонного наряду, який, не відреагувавши на «свинопасів» та їх присутність у прикордонній зоні, затримав знімальну групу. Причиною затримання та складання адміпротоколу стала відсутність дозвільних документів на перебування у прикордонній зоні.
Як зазначили у своїх матеріалах журналісти 24 каналу, прикордонну смугу контролює такий собі Атілла Горват на призвісько «Докі». Але, як виявилося, «Докі» - це лише керівник нижчої ланки «приватних прикордонників», особа, яка контролює роботу «свинопасів» та канали переміщення контрабанди. Щодо того, що саме переміщують через приватні ділянки кордону, то список вражає:цигарки, наркотики та наркотична сировина, а також – «живий товар» - нелегали.
Скандал навколо приватних ділянок кордону на Закарпатті набирає масштабних обертів – \"ниточки\" ведуть до сина голови Держприкордонслужби

Журналістське розслідування набирає нових обертів та співпадає з фактом оприлюднення справжніх господарів приватизованого кордону. Імена та факти виклали у своєму листі до Президента України самі прикордонники. Лист до Глави держави міститься у соцмережах та Антикорупційному форумі.
Наводимо допис офіцерів прикордонної служби до Президента України Петра Порошенка:
Відкритий листШановний Петро Олексійовичу!Шановні високопосадовці!
Такий собі новий “Саша Янукович”.
Що стосується Заступників Голови, то призначення восени минулого року Бляшенка О.В. і Серватюка В.О. на ці посади, викликало нерозуміння колективу відомства такої кадрової політики, тому що обидва генерали підпадали під Закон про люстрацію як бувші кадрові офіцери КДБ СРСР, і якби навіть служили на час набуття сили закону, то були б звільнені.А тут людей, які звільнені на пенсію біля десяти років тому призначають на посади, після того як вони начебто столи учасниками АТО.
Читайте также: На Закарпатье массовое отравление детей
Це ж треба бути такими цинічними, щоб сісти в броньовані джипи, взяти із собою два десятки охорони з мобільного загону і три дні проїхатися біля зони зіткнення, і через тиждень отримати генералам Бляшенко О.В. і Серватюку В.О. статус учасників АТО, як пропуск на посади.В той час, як наші побратими, які місяціми воюють на сході, до сих під деякі не отримали такого статусу.Що стосується окремо Бляшенко О.В., який перебуває на посаді заступника Голови, відповідає за кадри, логістику і т.д., то про його можливості і схильності до розкрадання державного майна, ще під час служби в Криму під керівництвом товариша Назаренко В.О., знає вся прикордонна служба. Тоді Бляшено О.В. був заступником Назаренка В.О. по тилу в Азово-Чорноморському регіональному управлінні і успішно виконував завдання по розкраданню паливно-мастильних матеріалів.Окремо хочемо зупинитися на питанні роботи з персоналом і кадровій роботі. На посаду директора департаменту по роботі з персоналом, якому підпорядковується і управління кадрів, Назаренко В.О. призначив свого товариша — генерала Нестеренко М.Ф., який зараз в нашому відомстві і є організатором всіх корупційних схем по призначеннях на посади через ВАК і без неї за гроші, відправлення або не відправлення в зону АТО за гроші і т.д.Також всі добре знають, що Нестеренко М.Ф. був і є людиною Раїси Богатирьової.
Аналізуючи все вище зазаначене, виникає питання, який кадровий підбір людей на такі високі посади і з якою метою їх туди призначають.Окреме питання — організація закупівлі майна. Мало того, що Бляшенко О.В. створив свою систему по розкраданню коштів через полковників Гура О.І., Лутченко О.В., так в той же час на посаду заступника директора департаменту ресурстного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби призначений Матвійчук П.А. з МВС, який ще до проведення торгів, вже знає в кого і що купувати і по яких цінах…Обурення і нерозуміння в колективі викликає те, що в такі тяжкі часи для України, Назаренко В.О., Серватюк В.О., Бляшенко О.В., та інші керівники структурних підрозділів служби, роблять шикарні ремонти в своїх кабінетах зі спальнями, кімнатами відпочинку і т.д. Позаймали під ці апартаменти цілі поверхи, позакривалися від нас кодованими замками і всім розказують, що роблять це за власні кошти…
Крім того на обслуговування керівництва Адміністрації служби (голова, заступники, директори департаментів, начальники управлінь) щодня використовується більше тридцяти одиниць автомобільної легкової техніки (позашляховики Нісан (які отримані від ЄС для охорони Державного кордону), Тойоти, Фольсвагени, Шкоди та інші), в той час коли постановою Кабінету Міністрів України для Адміністрації ДПСУ передбачено один службовий автомобіль.Виникає питання, що наші керівники під час війни, коли гинуть наші хлопці, думають тільки про власну наживу, а не про підлеглих людей і Державу.
Пане Президенте, просимо Вас, як Головнокомандуючого, зупинити свавілля в нашому відомстві, бо велика кількість військовослужбовців вже на межі взриву…З повагою,офіцери, військовослужбовці за контрактом, Державної прикордонної служби України.
З листа військовослужбовців випливає, що справжнім власником приватного коридорну є син голови Держприкодонслужби, якого у дописі вже назвали «новим Сашою Януковичем» - Олександр Назаренко. Офіцери просять главу держави зупинити свавілля на кордоні, очистити їхні ряди від контрабандистів. То ж останнє слово у цій заплутаній історії – за Президентом.
mukachevo.today...

Еще по теме

В прес-службі Головного управління розвідки відбуваються дивні речі

В прес-службі Головного управління розвідки відбуваються дивні речі

1-07-2016, 14:55
Список недолюстрованих посадовців

Список недолюстрованих посадовців

27-01-2016, 18:49
Американська компанія, заснована українцем, допоможе в охороні кордону Укра ...

Американська компанія, заснована українцем, допоможе в охороні кордону Укра ...

24-01-2016, 11:06
Держава забирає у двох закарпатців 17 гектарів прикордонної смуги

Держава забирає у двох закарпатців 17 гектарів прикордонної смуги

18-01-2016, 15:47
В Погранслужбе зреет бунт против Назаренко

В Погранслужбе зреет бунт против Назаренко

2-01-2016, 14:28
Українські прикордонники відбивають спробу вторгнення армії РФ

Українські прикордонники відбивають спробу вторгнення армії РФ

11-11-2015, 13:51
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail