| | Готується ще один удар по справі «діамантових прокурорів»
Социум

Готується ще один удар по справі «діамантових прокурорів»

0
Готується ще один удар по справі «діамантових прокурорів»

Готується ще один удар по справі «діамантових прокурорів»
У минулу суботу Президент України П.Порошенко за поданням Голови СБУ В.Грицака призначив П.Демчину на посаду першого заступника Голови СБУ - начальника Главку «К». Про політико-бізнесовий підтекст цього призначення і про те, хто його пролобіював, у ЗМІ було сказано досить багато.
Особисто я не хотів жодним чином публічно висловлюватися стосовно такого кадрового рішення зі зрозумілих причин - вважав, що некоректно робити це мені як колишньому першому заступнику Голови СБУ - начальнику Главку «К», у підпорядкуванні якого був П.Демчина. Вся відповідальність за його діяльність на цій посаді лежить на тих, хто здійснив це призначення.
Разом з тим, мені стало відомо, що П.Демчина найближчими днями має «вдарити» по співробітниках, які мали відношення до реалізації справи «діамантових прокурорів». Таким чином, він виконає зобов’язання, які має перед В.Шокіним. До речі, останній також дуже хотів, щоб саме П.Демчина обійняв вказану посаду. Відтак, на вказаних співробітників чекає розправа, що за часів Генпрокурора В.Шокіна відбулася із слідчими та прокурорами, які починали і вели справу «діамантових прокурорів». Зі співробітниками СБУ це хотіли зробити й раніше, але поки я був у Службі, ініціаторам такої розправи не вдавалось реалізувати задумане.
Не здивуюсь, якщо комусь із співробітників СБУ замість звільнення запропонують… підвищення по посаді - за компрометацію діяльності оперативних працівників, які здійснювали документування по вказаній справі. Як це пропонувалося організувати мені особисто з тим, щоб вигородити «діамантових прокурорів».
Кадрова зачистка, на яку вже отримано карт-бланш від вищого керівництва, остаточно проявить все. Водночас це дає мені право розповісти про усі перипетії, які мали місце навколо справи «діамантових прокурорів». Але подивимось, як розгортатимуться події.
Источник:censor.net.ua...

Еще по теме

Касько: новий заступник Грицака захищав

Касько: новий заступник Грицака захищав "діамантових прокурорів"

18-07-2016, 11:50
Справу

Справу "діамантових прокурорів" намагаються розвалити - Касько

19-04-2016, 11:46
Журналіст пояснив, як Сакварелідзе та Касько причетні до справи

Журналіст пояснив, як Сакварелідзе та Касько причетні до справи "діамантов ...

26-03-2016, 19:01
Судді, яку шантажували у справі “діамантових прокурорів”, висунули підозру

Судді, яку шантажували у справі “діамантових прокурорів”, висунули підозру

24-12-2015, 14:03
ЄГОР СОБОЛЄВ: Правоохоронців, які починали справу

ЄГОР СОБОЛЄВ: Правоохоронців, які починали справу "діамантових прокурорів ...

15-11-2015, 11:06
Чистка правоохоронців, які починали справу

Чистка правоохоронців, які починали справу "діамантових прокурорів". Єгор ...

14-11-2015, 23:44
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail