| | „ому украњнськ≥ контрактники не можуть зв≥льнитис€ з арм≥њ
—оциум

„ому украњнськ≥ контрактники не можуть зв≥льнитис€ з арм≥њ

0
„ому украњнськ≥ контрактники не можуть зв≥льнитис€ з арм≥њ

„ому украњнськ≥ контрактники не можуть зв≥льнитис€ з арм≥њ
—лужба у в≥йську за контрактом стаЇ дедал≥ попул€рн≥шою в ”крањн≥. «араз за контрактом служать понад 40 тис€ч в≥йськових, ≥ влада плануЇ зб≥льшувати цю к≥льк≥сть. “а частина контрактник≥в, в €ких зак≥нчивс€ терм≥н д≥њ договору, не можуть зв≥льнитис€ з лав «—”.
—тавку на контрактник≥в робл€ть ѕрезидент та м≥н≥стерство оборони. ≤ планують зб≥льшувати њх к≥льк≥сть. ¬елике число в≥йськовослужбовц≥в п≥дписали угоди з≥ «бройними силами на три або пТ€ть рок≥в. Ѕагато хто ще до в≥йни.
ќдин з них Ц боЇць 128 бригади п≥д позивним "ћажор", €кий зараз перебуваЇ на позиц≥€х у селищ≥ ѕ≥ски п≥д ƒонецьким аеропортом. ¬≥н уклав контракт ще у 2013 роц≥. ÷е був його другий контракт у арм≥њ, терм≥н д≥њ €кого зак≥нчивс€ ще у лютому 2016 року. јле поњхати додому йому не дозвол€ють.
Ќ≥хто н≥чого не по€снюЇ. —казали, що тебе просто н≥хто не зв≥льнить,
Ц скаржитьс€ боЇць.
¬ документ≥ прописано Ц €кщо сторони не бажають продовжувати контракт, або навпаки Ц його продовжити, то вони мають пов≥домити про це одна одну не п≥зн≥ше, €к за три м≥с€ц≥ до зак≥нченн€ терм≥ну. "ћажор" каже Ц звертавс€ з проханн€м роз≥рвати контракт до командира роти, командира взводу, до начальника штабу. ” в≥дпов≥дь тиша.
"Ќе знаю, моб≥л≥зований € чи контрактник? Ќ≥€ких документ≥в у мене немаЇ, особистоњ справи € не бачив. ” звТ€зку з чим вони могли внести мен≥ €кусь поправку? якщо вноситьс€ поправка, то вони повинн≥ мене були попередити про це", Ц розпов≥в "ћажор".

„итайте также: Ђяк буде наступна хвил€ моб≥л≥зац≥њ, першими служити п≥дуть чиновники!ї, - головний в≥йськовий ком≥сар Ћьв≥вщини
” √енштаб≥ н≥чого вт≥шного б≥йц€м, €к≥ б≥льше не хочуть служити, сказати не можуть.
ўодо в≥йськовослужбовц≥в, €к≥ уклали контракт, вони мають проходити службу прот€гом строку контракту. ј п≥д час д≥њ особливого пер≥оду Ц понад установлен≥ строки,
Ц розпов≥в начальник в≥дд≥лу комплектуванн€ √”ѕ √енерального Ўтабу јндр≥й ѕолонський.
’оч ≥ Ї окремий вид контракт≥в, у €ких ч≥тко зазначено, що вони д≥ють до зак≥нченн€ особливого пер≥оду. ¬они в≥др≥зн€ютьс€ лише тим, що за б≥йц€ми, €к≥ служать за таким контрактом, збер≥гаЇтьс€ робоче м≥сце, де вони працювали до в≥йни.
"Ѕула певна к≥льк≥сть людей, €ка не хот≥ла укладати контракти на три або пТ€ть рок≥в, а йшла ≥ добров≥льно укладала контракти на терм≥н д≥њ ц≥Їњ кризовоњ ситуац≥њ, €ка Ї у держав≥", Ц зазначив јндр≥й ѕолонський.
ќчевидно, що у 2014 роц≥ н≥хто ≥ гадки не мав, що так зване ј“ќ триватиме аж так довго. ћожлив≥сть зв≥льнитис€ з лав збройних сил у контрактник≥в таки Ї. ¬ар≥ант≥в к≥лька.
"÷е ж≥нки, €к≥ мають д≥тей до 18 рок≥в, за с≥мейними обставинами. Ќаприклад утриманн€ дитини-≥нвал≥да, або необх≥дн≥сть пост≥йного стороннього догл€ду за т€жко хворою дружиною, дитиною ≥ таке ≥нше", Ц розпов≥в начальник в≥дд≥лу комплектуванн€ √”ѕ √енштабу.
якщо ж солдат п≥д ц≥ вимоги не п≥дпадаЇ, то йому доведетьс€ служити до перемоги. јбо поки в силу вступить новий закон, €кий нараз≥ лише припадаЇ порохом у владних каб≥нетах.
ƒжерело: 24  анал...

≈ще по теме

Ђяк буде наступна хвил€ моб≥л≥зац≥њ, першими служити п≥дуть чиновники!ї, -  ...

Ђяк буде наступна хвил€ моб≥л≥зац≥њ, першими служити п≥дуть чиновники!ї, - ...

21-07-2016, 15:59
∆ител≥ «акарпатт€ не хочуть служити ”крањн≥

∆ител≥ «акарпатт€ не хочуть служити ”крањн≥

12-05-2016, 11:30
“≥, хто вит€гнув в≥йну 2014-го, зараз на фронт не п≥дуть - командир

“≥, хто вит€гнув в≥йну 2014-го, зараз на фронт не п≥дуть - командир "јзова ...

24-04-2016, 22:07
¬≥д нап≥возброЇних купок добровольц≥в до одн≥Їњ з найкращих арм≥й св≥ту: €к ...

¬≥д нап≥возброЇних купок добровольц≥в до одн≥Їњ з найкращих арм≥й св≥ту: €к ...

24-04-2016, 14:17
ћоб≥л≥зац≥ю можуть в≥дкласти, €кщо буде достатньо контрактник≥в, - “урчинов

ћоб≥л≥зац≥ю можуть в≥дкласти, €кщо буде достатньо контрактник≥в, - “урчинов

2-03-2016, 22:07
 оли в≥йськовим зб≥льшили зароб≥тну плату, охочих служити за контрактом зна ...

 оли в≥йськовим зб≥льшили зароб≥тну плату, охочих служити за контрактом зна ...

5-02-2016, 14:36
—оциум

–едактор раздела —оциум
Ќаписать на e-mail