| | Відомі львів’яни підтримують спійманого на отриманні хабара хірурга Василя Савчина
Социум

Відомі львів’яни підтримують спійманого на отриманні хабара хірурга Василя Савчина

0
Відомі львів’яни підтримують спійманого на отриманні хабара хірурга Василя Савчина

Відомі львів’яни підтримують спійманого на отриманні хабара хірурга Василя Савчина
Відомі львівські журналісти, лікарі та благодійники висловлюють свою стурбаваність вибірковим викриттям хабарництва та натякають на політичний мотив скандалу.
Нагадаємо, у п’ятницю, 29 липня, під час отримання хабара затримали завідувача опіковим відділенням 8-ї міської клінічної лікарні Львова, депутата Львівської облради від «Самопомочі» Василя Савчина.
Зокрема, свою підтримку висловила журналіст та громадський активіст Вікторія Балицька:
«Я підтримую Василя Савчина, хірурга 8-ї лікарні, якого ‘взяли’ на хабарі.
Я по роботі знаю його багато років, записала з колегами десятки інтервю із ним. І знаю які важкі були у нього пацієнти, і як він їх повертав до життя! Він світла доброзичлива і чесна людина, яка, я впевнена, ніколи! не вимагала ні в кого хабаря. Він врятував сотні дитячих і дорослих життів. І у більшості випадків безкорисливо. Але лікар мусить за щось жити: харчуватися, олягатися, відпочивати… Голодний, обдертий хірург не зможе ефективно працювати. Хтось хоче щоб його, чи його дитину, оперував озлоблений, виснажений недоїданням, обдертий хірург? Я ні!
Лікарі кинуті лицемірною державою на ‘самофінансування’. І нема чого лукаво відводити очі. Ми фінансуємо медицину. Ми оплачуємо надважку роботу лікаря. Я зараз не про тих трутнів у біілих халатах, які нічого не вміючи, вимагають подяки. Я про справжніх Лікарів! А таким є Савчин. Він має моральне право взяти подяку. Єдина помилка його, це те, що він пішов у Самопоміч. Бо його підстава – це частина кампанії проти Самопомочі. Це ТЗОВ може на це і заслуговує, а от талановитий хірург – ні. Жаль.
Сподіваюся, що його це не зломить і він врятує ще не одну людину».
Голова Українського лікарського товариства у Львові Андрій Базилевич вбачає у ситуації, що склалась, «полюванння на відьом»:
«Останім часом ми в лікарському середовищі спостерігаемо “полювання на відьом”. Але те що сталося з Василем Савчином виходить за всі межі. Це вже верх цинізму. Тому обуренню немає меж Усі хто знайомі з доктором Савчином знають, що ця Людина уособлює в собі усі найкращі людські якості. Це в першу чергу глибока людська порядність, високий професіоналізм, патріотизм… Цей перелік може бути безкінечний. Саме на таких людях всупереч існуючій системі ще тримається українська медицина. Чий це сценарій? Чи є грам совісті у цих покидьків? Нам всім обєднатися кожен на свому рівні і відстояти нашого КОЛЕГУ».
Такої ж думки Директор благодійного фонду “Білі Берети”Андрій Посікіра:
«Андрій Посікіра тільки разом треба закінчити існуванню ганебної СИСТЕМИ, коли зі ВСІХ лікарів держава зробила хабарників і в любий момент КОЖНОМУ може одягти кайданки! Прошу рідко але сердечно про РЕПОСТ!!!
Останім часом ми в лікарському середовищі спостерігаемо “полювання на відьом”. Але те що сталося з Василем Савчином виходить за всі межі. Це вже верх цинізму. Тому обуренню немає меж Усі хто знайомі з доктором Савчином знають, що ця Людина уособлює в собі усі найкращі людські якості. Це в першу чергу глибока людська порядність, високий професіоналізм, патріотизм… Цей перелік може бути безкінечний. Саме на таких людях всупереч існуючій системі ще тримається українська медицина. Чий це сценарій? Чи є грам совісті у цих покидьків? Нам всім обєднатися кожен на свому рівні і відстояти нашого КОЛЕГУ».
Шеф-редактор ТРК “Люкс” та перший заступник голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина Парасковія Дворянин спілкувалася із хірургом особисто:
«Нині довго спілкувалась з хірургом Василем Савчиним, якого деспотична система пробує “розчавити” і знеславити, знецінити його важку працю. Тільки через те, що відважився голосувати не так, як всі, належати до політичної сили, яка всім муляє очі. Пройшлася оновленими, відремонтованими ним відділеннями, в яких він оперує, витягає пацієнтів з того світу. За час розмови його телефон не змовкав – постійно дзвонили люди з усієї України і з різних країн, пропонували свою допомогу і підтримку. І вкотре переконалася, що не помилилися з депутатом,.який набрав найбільше голосів. А як спиться тим, хто придумав це замовлення, хто виконував його, як жити далі пацієнтці, до якої він у час своєї відпустки летів з іншої області»?
Редактор газети «Самооборона» Андрій кришталь також приєднався до колег.
«Василь Савчин! Допоки не має рішення суду, ніхто не може звинувачувати людину. Колись до нього самі прийдете з подякою».
leopolis.news...

Еще по теме

Депутата від Самопомочі впіймали на хабарі

Депутата від Самопомочі впіймали на хабарі

29-07-2016, 14:13
Хірург із Вінниці Андрій Верба за 4 місяці у зоні АТО врятував 1500 бійців

Хірург із Вінниці Андрій Верба за 4 місяці у зоні АТО врятував 1500 бійців

12-07-2016, 10:51
У Львівській інфекційній лікарні померло немовля, бо медики не визначились  ...

У Львівській інфекційній лікарні померло немовля, бо медики не визначились ...

17-06-2016, 11:36
В Україні сьогодні продукують лікарів, які можуть лише стояти і дивитися –  ...

В Україні сьогодні продукують лікарів, які можуть лише стояти і дивитися – ...

13-06-2016, 18:51
Савченко – більш відповідальна, ніж багато хто з політиків-демагогів

Савченко – більш відповідальна, ніж багато хто з політиків-демагогів

31-05-2016, 09:55
Самотність Надії Савченко

Самотність Надії Савченко

27-05-2016, 22:11
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail