| | Лугиньскі мільйони, або послідовники Паніковського
Социум

Лугиньскі мільйони, або послідовники Паніковського

Лугиньскі мільйони, або послідовники Паніковського

Лугиньскі мільйони, або послідовники Паніковського
Не так вже давно у Києві поставили пам’ятник Паніковському, що, крім іншого прославився тим, що налякав громадянина Корейко зненацька ухопивши його за руку та загадково вимагаючи у нього мільйон. Посудіть самі, отак серед біла дня вимагати мільйон міг лише Паніковський. Проте, не він один. У нього є послідовники. А діло було так.
Ловимо на наживку
26 травня 2011 року ТОВ «Автосвіт ЛТД» придбало у Лугинської районної ради Житомирської області комплекс будівель, що складаються із трьох приміщень (нежитлової будівлі площею 375,3 кв.м., нежитлової будівлі гаража площею 61,1 кв.м., нежитлової будівлі гаража площею 75,3 кв.м.), які знаходиться за адресою: смт.Лугини, вулРози Люксембург, 19, за ціною 56300 грн.Укладанню договору купівлі-продажу будівель передувало проведення 04 травня 2011 року аукціону з продажу зазначених будівель, в якому переможцем було визначено ТОВ «Автосвіт ЛТД».
На момент придбання приміщення були на протязі майже 15-ти років фактично безгосподарними та перебували в напівзруйнованому стані, оскільки після ліквідації у 1996 році Лугинського РК ТСОУ майном ніхто не користувався. Це були просто стіни без вікон та дверей, що стали місцем збору місцевих антисоціальних елементів, та смітником у центрі селища.
Читайте также: Александр Рябченко может стать жертвой охоты на Григоришина, — эксперт

Лугиньскі мільйони, або послідовники Паніковського

Лугиньскі мільйони, або послідовники Паніковського

Лугиньскі мільйони, або послідовники Паніковського

Тому цілком зрозумілим і логічним в даному випадку було прийняття Лугинською районною радою
рішень стосовно включення майна до переліку об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальної громади сіл, селищ Лугинського району та подальшого його продажу. Адже місцевій владі прикро спостерігати за тим, як в центрі стоїть напівзруйнована, занедбана споруда, що є предметом численних нарікань і скарг з боку місцевих жителів.
Тому, коли ТОВ «Автосвіт ЛТД» виявило бажання придбати у власність занехаяні будівлі, місцева влада і жителі селища висловлювали лише слова вдячності за те, що нарешті з»явиться реальний власник майна і приведе в порядок будівлі, щоб жителі могли спокійно проходити повз них в пізню пору доби.
ТОВ «Автосвіт ЛТД» власними силами було проведено комплекс невід’ємних відновлювальних будівельно-ремонтних робіт: проведення комунікацій, будівництво даху, встановлення вікон і дверей, ремонт стін, зведення огорожі, асфальтування території тощо, що в багато раз перевищує вартість самих приміщень на момент їх придбання.
Здійснивши ремонт та невід’ємні поліпшення вказаних приміщень, ТОВ «Автосвіт ЛТД» фактично було створено нову річ, вартість якої значно перевищує вартість існуючої раніше і на сьогоднішній день їх вартість становить 1 млн. 242 тис. 478 грн.
На даний час об’єкт використовується ТОВ «Автосвіт ЛТД» як стоянка для автобусів, які здійснюють пасажирські перевезення по Лугинському району Житомирської області.
А далі, як у казці «Хитра лисичка». Пам’ятаєте? Де поділася моя курочка? У ролі Лисички виступила Житомирська обласна організація ТСОУ, що заявила про права на споруди. А споруд нема, є вже інша річ. І що просить Лисичка? Вона замість курочки, якої вже нема просить гусочку, що коштує дорожче. Ну, гусочка не набагато дорожче, ніж курочка. А наша Лисичка відразу по Паніковському: «Дай мільйон!».
Лисичка не хоче курочку
І почалася судова тяганина на предмет визнання недійсними рішень органів місцевого самоврядування, які стосувалися включення приміщень до комунальної власності, продажу приміщень, визнання недійсним аукціону, договору купівлі-продажу майна та зобов’язання ТОВ «Автосвіт ЛТД» повернути майно Житомирській обласній організації ТСО України.
Читайте также: Чиновники из Бучи дважды роздерибанили 890 га земли на Киевщине
Коротше, попали бізнесмени по повній. Гачок проковтнули, віддати споруди не можуть, а за те, що придбали гроші вже заплатили. Вони і власники і не власники одночасно. Власники
створеного самими майна, і не власники
викуплених розвалин. Відтак, ході розгляду справ у судах ряд рішень Лугинської районної ради та Лугинської селищної ради було скасовано. За Житомирською обласною організацією ТСО України було встановлено наявність лише права користування спірним майном. Водночас на сьогоднішній день залишаються чинними аукціон з продажу майна ТОВ «Автосвіт ЛТД», договір купівлі-продажу та рішення виконавчого комітету Лугинської селищної ради від 26.04.2012р. №46 "Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна, що перебувають у власності юридичних осіб" (за ТОВ «Автосвіт ЛТД»).
Судова тяганина триває вже 5-ий рік. За цей час було проведено понад 40 судових засідань в судах різних інстанцій. Для участі в судових засіданнях ТОВ «Автосвіт ЛТД» понесено близько 9,0 тис.грн. тільки транспортних витрат. А скільки часу витрачено суддями, представниками позивача, відповідача для вирішення даного спірного питання?
Наша Лисичка добре розуміє, що поставила Автосвіт в дуже незручну позицію, бо п’ять років тягає це питання по судах, і несе все більше витрат, очевидно, маючи надію виграти джекпот. Позивачеві краще було б спрямувати немалі суми грошей, витрачених на судові процеси, на виконання своїх прямих статутних завдань – оборонно-патріотичного і спортивно-технічного виховання молоді, що так важливо і актуально в час, коли на сході країни відбуваються бойові дії. Але гроші на військово-патріотичне виховання йдуть до судової системи, а не на українську молодь.
І байдуже, що приблизно 20 років позивачу ті приміщення не потрібні, як Лисичці курочка, а потім: раз і давайте мільйончик. Тобто платити має не той, хто забув та занедбав, а той, хто підняв та оздобив. Він має нести велике грошове покарання. І нічого, що просто нема в Лугинському районі необхідної кількості населення, котре можна було б залучити для освітньої та спортивної підготовки. Та і продати це майну у цьому районі нема кому. Але, Лисичка свою курочку і не продавала. Вона вимагала, користуючись обставинами.
Яку курочку пропонують
Думаєте Автосвіт, не зрозумів, що хоче Лисичка? Майно їй не потрібно – гроші давай і багато. Може помилилися і наговорюють? Та ні! З метою врегулювання спірного питання і уникнення подальших судових тяжб Лугинська районна рада у 2013-2014 роках неодноразово пропонувала обласному ТСОУ на вибір приміщення для здійснення своїх статутних завдань. Приміщення пропонувалися в гарному стані, з усіма діючими комунікаціями. Однак Лисичка щоразу відмовлялась від пропозицій. Та це й зрозуміло. В районі, де проживає 16 тис. жителів всіх вікових груп проводити господарську діяльність економічно необґрунтовано.
Не хочете будівлі?? Візьміть гроші! Враховуючи те, що майна, на яке претендує Позивач, фактично вже не існує в натурі внаслідок проведених відновлювальних робіт та реконструкції, що унеможливлює його повернення як фізичну подію, в свою чергу слідом за Лугинською районною радою ТОВ «Автосвіт ЛТД» листом від 27.07.2016 року запропонувало повернути Житомирській обласній організації ТСО України із власних коштів гроші в сумі 56300 грн., які становили вартість об’єкта станом на момент придбання його Товариством. Це саме те, що одержала района рада за цю угоду. Більш того, ці гроші заплатить ТОВ «Автосвіт ЛТД», щоб не здирати з райради ці кошти. Носом крутить Лисичка.
А чому крутить? Бо хоче Лисичка-Позивач від ТОВ «Автосвіт ЛТД» через суд будівлю за 1 млн.242 тис.478 грн. сьогоднішній день. І ніяк не менше. Тобто, відразу за скалочку дівчинку, щоб не паритися, як парилася у казочці Лисичка. А це, любі друзі, вже метода Паніковського: «Дай мільйон! Дай мільйон!».
З серпня 2016р. своє слово в цій
не казковій історії має сказати Рівненський апеляційний господарський суд. Журналісти планують побувати на судовому засіданні щоб першими повідомити суспільству та
громадськості про його результати
Руслан Якушев...

Еще по теме

Roshen хоче повернути сплачений до бюджету РФ 181 мільйон

Roshen хоче повернути сплачений до бюджету РФ 181 мільйон

21-07-2016, 17:15
ІЗ-ПІД ІПОТЕКИ ДЕЛЬТА БАНКУ НЕЗАКОННО ВИВЕДЕНО ТА ПЕРЕПРОДАНО ОБ’ЄКТ НЕРУХО ...

ІЗ-ПІД ІПОТЕКИ ДЕЛЬТА БАНКУ НЕЗАКОННО ВИВЕДЕНО ТА ПЕРЕПРОДАНО ОБ’ЄКТ НЕРУХО ...

11-07-2016, 17:17
Місцеві

Місцеві "князьки" допилюють Котовськ

26-04-2016, 18:53
Офшорка продає за мільйон доларів арештований офіс Шевченківської податково ...

Офшорка продає за мільйон доларів арештований офіс Шевченківської податково ...

21-03-2016, 22:21
За словами Яреми, його неповнолітня донька без корупції заробила мільйони н ...

За словами Яреми, його неповнолітня донька без корупції заробила мільйони н ...

1-03-2016, 11:25
Все, що потрібно знати про сплату податку на нерухомість у 2016 році

Все, що потрібно знати про сплату податку на нерухомість у 2016 році

28-01-2016, 23:39
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail