| | Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра - Марушевська
Социум

Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра - Марушевська

0
Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра - Марушевська

Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра - Марушевська
Минуло більше двох місяців після візиту до Одеси прем’єр-міністра України Volodymyr Groysman. А отже час підбити деякі підсумки виконання рішень, озвучених прем’єром 17-го травня.
Кадри: Роман Насіров не просто не виконав доручень прем’єра щодо кадрових питань. Глава #‎ДФС вирішив узурпувати можливість призначень на Одеській митниці. Він незаконно створив конкурсну комісію для призначення на посади в митниці, в яку увійшли "апаратчики" ДФС і жодного представника Одеської митниці. Так само незаконно він заборонив нам розпочинати дисциплінарні провадження щодо начальників постів, чим заблокував можливість звільняти працівників, підозрюваних у корупції. Сподіваюся, він відповідатиме в суді за такі рішення.
З усіх кадрових питань, Роман Насіров лише відкликав до Києва надісланого ним же заступника Моргуна, проти якого протестувала громадськість. А також ДФС за нашою пропозицією погодили начальника управління інфраструктури.
Будівництво: генпідрядник та Адміністрація морських портів України, м’яко кажучи, не поспішають завершити реконструкцію Морського вокзалу. У червні-липні відбулося дві наради щодо будівництва під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона. На останній генпідрядник заявив, що потребує ще мінімум вісім місяців для того, щоб облаштувати фасад будівлі. Питання, де ці спеціалісти були раніше - риторичне. Завершення внутрішніх робіт планується у серпні.
Впровадження програмного забезпечення: чіткої відповіді щодо програмного забезпечення сьогодні на центральному рівні немає. Представники ЮНКТАД (ООН) презентували у Міністерстві фінансів систему ASYCUDA. Працівники ДФС та Мінфіну мали змогу отримати відповіді на всі запитання щодо програми: інтеграція її з чинними системами в Україні, прописування профілів ризиків тощо.
У цьому напрямку сьогодні нічого, крім обговорення немає. Дев’ять місяців, критикуючи систему від ЮНКТАД, чиновники не пропонують конкретних варіантів удосконалення ІТ і, тим більше, немає реальних кроків в напрямку автоматизації процесів. Все це лише затягує процес і грає на руку корумпованим чиновникам, які не зацікавлені в реформуванні країни.

Читайте также: Марушевская: Зарплата таможенника 3 тыс. грн, а контрабандисты предлагают деньги
Постанова: за вказівкою Володимира Гройсмана, ми розробили проект Постанови, яка регулюватиме діяльність митного поста "Відкритий митний простір". Проект перебуває на розгляді в Міністерстві фінансів. Сподіваюся затягування з підписанням Постанови не буде.
Догани: доручення прем’єр-міністра України скасувати всі догани, оголошені мені главою ДФС, Роман Насіров також не виконав. Натомість прислав мені нещодавно четверту догану. Нова догана узагальнює і дублює попередні три догани.
Ми дійшли до моменту, коли для продовження реалізації проекту вкрай необхідні рішення на центральному рівні. Однак Роман Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра. Це свідчить або про тотальну кризу управління або про відкритий саботаж. Проте це не причина зупинятися. Лише громадський тиск та підтримка медіа заставляє чиновників діяти і не перешкоджати реформам. Українське суспільство неодноразово доводило, що здатне перемагати в боротьбі з корупціонерами.
Юлія МАРУШЕВСЬКА...

Еще по теме

Тимошенко звинуватила Гройсмана у підробці диплома про вищу освіту

Тимошенко звинуватила Гройсмана у підробці диплома про вищу освіту

24-06-2016, 19:12
Насіров не знає, з якої країни фонд

Насіров не знає, з якої країни фонд "Відродження". ВІДЕО

28-04-2016, 11:44
Юлію Марушевську звільнили з посади начальника Одеської митниці

Юлію Марушевську звільнили з посади начальника Одеської митниці

15-04-2016, 12:50
Ложкін назвав двох претендентів на посаду прем’єр-міністра

Ложкін назвав двох претендентів на посаду прем’єр-міністра

20-03-2016, 20:05
У БПП придумали, як скинути Яценюка

У БПП придумали, як скинути Яценюка

14-03-2016, 23:20
Нардеп Гопко: Вже визначена кандидатура нового прем’єр-міністра України

Нардеп Гопко: Вже визначена кандидатура нового прем’єр-міністра України

28-01-2016, 11:48
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail