| | Плотницький, якого немає: чи має значення замах на ватажка «ЛНР»?
Социум

Плотницький, якого немає: чи має значення замах на ватажка «ЛНР»?

0
Плотницький, якого немає: чи має значення замах на ватажка «ЛНР»?

Плотницький, якого немає: чи має значення замах на ватажка «ЛНР»?
Підрив машини ватажка угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького буквально за кілька хвилин почав обростати численними версіями.
Хто прибрав Плотницького? Свої ж «соратники» з керівництва «народною республікою» або ж російські спецслужби, які вирішили таким чином провести кадрові перестановки в Луганську? А може, варто повірити Олегові Царьову, який вже поспішив звинуватити в замаху на Плотницького українські диверсійні групи? Адже є велика спокуса думати, що наші спецслужби можуть розквитатися зі зрадниками Батьківщини. Виникає тільки питання: навіщо?
Ніякого Плотницького - як, втім, і ніякого Захарченка - просто не існує. Є лише якась функція, покликана символізувати існування так званих «народних республік» (так бойовики називають свої сепаратистські збройні уруповання, підтримувані Росією - ред.). Як відомо, Плотницький - аж ніяк не перший керівник «народної республіки». Якщо після замаху він не виживе або відправиться на лікування, «республікою» керуватиме хтось інший. І цей інший буде виконувати вказівки Суркова (помічника президента Росії Владислава Суркова, якого називають кремлівським куратором російського втручання на Донбасі - ред.), як і його попередники.
Але що дійсно має значення в замаху на Плотницького - так це те, що він бандит, якому було доручено «зачистити» окуповану територію Луганської області від інших бандитів. І з цим завданням він впорався наполовину.
Наполовину - тому що «царки» на місцях - різноманітні Мозгові та інша нечисть - були або ліквідовані, або вигнані. Але після цього загострилася конкуренція за власність і гроші між бандитами в самому Луганську.
Адже неважливо, ким ти себе вважаєш - «главою республіки» або «силовим міністром». Важливо, що перебування на цій вигаданій посаді відкриває тобі шлях до збагачення. І ти готовий прибрати будь-кого, хто стоїть у тебе на цьому шляху.
Вчора прибирав Плотницький. Сьогодні здійснено замах на Плотницького. Бандити будуть знищувати один одного, поки серед них не виділиться один «альфа-самець», який здатний прибити до стіни свого робочого кабінету скальпи вбитих «соратників». Або поки угруповання «ЛНР» не буде демонтовано, а його ватажки не постануть перед українським судом і не відповідатимуть за свої злочини.
Якщо, звичайно, за цей час вони не переб’ють один одного.
Віталій Портников для radiosvoboda...

Еще по теме

Портніков: хто посягнув на Плотницького?

Портніков: хто посягнув на Плотницького?

6-08-2016, 19:41
Плотницький у лікарні - Царьов

Плотницький у лікарні - Царьов

6-08-2016, 10:59
У

У "ЛНР" вибухнув автомобіль Плотницького

6-08-2016, 10:19
СБУ викликала на допит ватажка

СБУ викликала на допит ватажка "ЛНР" Плотницького

11-03-2016, 23:02
«Благодійність» Плотницького і мережі супермаркетів «Народний»

«Благодійність» Плотницького і мережі супермаркетів «Народний»

15-02-2016, 17:27
АЗС депутата-регіонала працюватимуть в «ЛНР»

АЗС депутата-регіонала працюватимуть в «ЛНР»

24-12-2015, 15:54
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail