| | Операція "Імітація". Кому було вигідний замах на Плотницького?
Социум

Операція "Імітація". Кому було вигідний замах на Плотницького?

0
Операція \"Імітація\". Кому було вигідний замах на Плотницького?

Операція "Імітація". Кому було вигідний замах на Плотницького?
Найближчим часом ми побачимо продовження цієї війни у вигляді "відплатних акцій".
Вранці 6 серпня у Луганську на перехресті вулиць Карпінського і Ватутіна стався замах на главу самопроголошеної "ЛНР" Ігоря Плотницького. За повідомленнями з місця подій, двоє осіб, які супроводжували Плотницького у машині, були госпіталізовані до місцевої обласної лікарні, а саму медустанову охороняють автоматники.
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права справа", станом на 12 годину суботи, підтверджувався лише факт посиленої охорони обласної лікарні, а не факт перебування на її території самого Плотницького. Так само не підтверджувався характер отриманих ним важких поранень.
18 липня аналітичний відділ ГІ "Права справа" повідомив, що протистояння між Плотницьким і "міністром" МДБ ЛНР Пасічником досягло свого апогею. Охранка розглядає винятково силовий варіант вирішення проблеми, а саме: фізичну ліквідацію лідера Плотницького.
Читайте также: Захарченко о Плотницком: Уверен, что выкарабкается – характер у него донбассовский
За інформацією місцевих джерел "Правої справи", російськими кураторами було віддано наказ про посилення режиму охорони і збільшення кількості його охоронців. Особисту охорону Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення "Заслон" Служби зовнішньої розвідки РФ.
Після запровадження посиленого режиму охорони, Плотницький завжди пересувався з декількома автомобілями супроводу. Втім, на місці вибуху і під час вибуху їх не було.
Відсутність машин супроводу на місці замаху свідчить про те, що він фактично є імітований самим Плотницьким. Скоріше за все, російські куратори реалізують луганський варіант турецьких подій. Тобто, замах на Плотницького буде використано для подальшого усунення з політичної арени очільника МДБ ЛНР Леоніда Пасічника та інших політичних і військових супротивників Плотницького.
Замах на Плотницького треба розглядати як один з елементів війни за контроль над контрабандою ПММ, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння. Найближчим часом ми побачимо продовження цієї війни у вигляді так званих відплатних акцій.
Дмитро Снєгирьов...

Еще по теме

Плотницький, якого немає: чи має значення замах на ватажка «ЛНР»?

Плотницький, якого немає: чи має значення замах на ватажка «ЛНР»?

6-08-2016, 20:06
Плотницького перевели до реанімації. Відео з місця вибуху

Плотницького перевели до реанімації. Відео з місця вибуху

6-08-2016, 15:10
У

У "ЛНР" вибухнув автомобіль Плотницького

6-08-2016, 10:19
Плотницького хочуть ліквідувати - Снєгирьов

Плотницького хочуть ліквідувати - Снєгирьов

18-07-2016, 19:15
У

У "ЛНР" розгорнулася війна за контроль над контрабандою паливно-мастильни ...

5-04-2016, 12:18
«Благодійність» Плотницького і мережі супермаркетів «Народний»

«Благодійність» Плотницького і мережі супермаркетів «Народний»

15-02-2016, 17:27
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail