| | Нахімовця з Криму, який відмовився присягати Росії, вигнали з Одеської морської академії
Социум

Нахімовця з Криму, який відмовився присягати Росії, вигнали з Одеської морської академії

0
Нахімовця з Криму, який відмовився присягати Росії, вигнали з Одеської морської академії

Нахімовця з Криму, який відмовився присягати Росії, вигнали з Одеської морської академії
Філіп Македонський був одним з трьох нахімовців, які навчалися у Британії.
З Одеської морської академії відрахували Філіпа Македонського, одного з курсантів, який не зрадив і не залишився в захопленій окупантами Кримській академії імені Нахімова. Він був одним з трьох нахімовців, які півтора року навчалися в Британському королівському морському коледжі. Зараз же його вигнали з ганебною характеристико, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.
"За чотири роки жодного стягнення. У мене були за перші два роки служби, поки служив у Севастополі, були тільки одні подяки за службу, а приїжджаю з Англії, у мене виявляється, що моя стара службова картка втрачена і місяць тому на ній з’являється три стягнення незрозуміло звідки, просто за дрібниці", - розповідає курсант Філіпп Македонський.
Філіп Македонський не може збагнути — чому після повернення в Україну до нього у виші змінилося ставлення. Його характеристика рясніє словами "недисциплінований, схильний до брехні та хамської поведінки". Натомість під час літньої практики на флагмані ВМС "Гетьмані Сагайдачному" його характеризували як хорошого фахівця та покірного військовослужбовця. "Повернувшись з Англії, коли ми отримали там безцінний досвід і захотіли його застосувати тут, виявилося, що тут це нікому не потрібно. Просто люди до сих пір хочуть залишатися в колишній системі. Може бути через те, що я сильно активний або в деяких випадках агресивно поводився і відкрито показував своє невдоволення, але теж просто мовчати для мене неправильно", - каже Македонський.
На факультеті ВМС наполягають — відрахували Македонського з вишу саме через академічну заборгованість. У нього чотири нескладені іспити та ненаписана курсова. Дисципліна курсанта також відіграла не останню роль.
"В нього були певні конфлікти з викладачами, з однокурсниками ну і неодноразово він розглядався на засіданні кафедри з приводу свого навчання, а він не встигав по декільком дисциплінам. Я вважаю, що він не зміг адаптуватися повною мірою до реалій сьогодення і він ще живе десь, можливо, в Британії", - каже Ростислав Шаров, начальник факультету ВМС Одеської національної морської академії.
Колеги-курсанти Філіпа намагаються підтримати його і кажуть, що попри деякі хиби в навчпнні та дисципліні, йому мали дати ще один шанс. "Особисто для мене відрахування, я не вважаю, що потрібно відраховувати. Усе ж дати можливість якось вплинути іншими методами", - каже курсант Олександр Краснюк.
"Я сам відвідував Францію, я побачив, як люди служать, і як у них це все влаштовано там. Так, це дуже цікаво, але приїхавши сюди, я прекрасно розумію що у нас не все так добре, як би ми хотіли, але ж ми не можемо взяти сьогодні все змінити і поставити так, як у них, тому що все робиться поступово", - вважає старшина роти Іван Долгих.
Читайте также: В Харькове во время пьяной драки убили студента
Сьогодні Філіп прийшов до суду, де розглядатимуть адміністративний позов. Тут намагатиметься довести Міністерству оборони, що контракт не порушував, а відповідно гроші за навчання не повертатиме.
Кореспондент ТСН Сергій Осадчук
tsn.ua...

Еще по теме

Онищенко виправдовується: каже, що повістку не отримав

Онищенко виправдовується: каже, що повістку не отримав

5-08-2016, 17:48

"У мене, мамо, тільки ти і Україна": Тамара Клих розповіла про побачення ...

19-06-2016, 10:49

"Не Кобзон і не Валерія": Сергій Лазарєв заявив, що Крим - це Україна

15-05-2016, 21:11
«Діамантовий прокурор»: Мене замовили Сакварелідзе і Касько

«Діамантовий прокурор»: Мене замовили Сакварелідзе і Касько

15-05-2016, 16:49
Після удару викладача курсант Академії сухопутних військ втратив селезінку

Після удару викладача курсант Академії сухопутних військ втратив селезінку

20-03-2016, 13:27
Іслямов повідомив про початок морської ізоляції Криму та анонсував ще одну  ...

Іслямов повідомив про початок морської ізоляції Криму та анонсував ще одну ...

4-12-2015, 16:46
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail