| | Щоби побачити Порошенка, потрібно було пройти 10 металодетекторів - спецкор
Социум

Щоби побачити Порошенка, потрібно було пройти 10 металодетекторів - спецкор

0
Щоби побачити Порошенка, потрібно було пройти 10 металодетекторів - спецкор

Щоби побачити Порошенка, потрібно було пройти 10 металодетекторів - спецкор
Спецкор «ГС» Олександр Івасівка повідомив, що потрапити на Софійську площу в Києві під час виступу президента Петра Порошенка, можна тільки пройшовши через велику кількість металодетекторів. Люди, які перебували далі, майже не могли розгледіти главу держави.
Абсолютна більшість українців пишаються своїми державними символами, заявив президент Петро Порошенко під час офіційної церемонії підняття Державного прапора. 23 серпня Україна відзначає День Державного прапора.
Святкування засновано указом президента Леоніда Кучми 23 серпня 2004 року.
На заходах на Софійській площі побував спеціальний кореспондент радіостанції Голос Столиці Олександр Івасівка і повідомив усі подробиці в ефірі:
«Звернув увагу на кілька ньюансів під час святкування Дня Прапору на Софійській площі. Перший нюанс, це, що сьогодні на Софіївській площі не було жодного стягу з жовтою смугою зверху та синьою знизу. Як відомо, на більшість з мітингів та громадських акцій, які в центрі Києва проходять, прихильники тієї ідеї, що стяг національний має виглядати кардинально по- іншому. Але сьогодні до Софійській площі вони не дійшли. У всякому разі, на території навколо Богдана Хмельницького таких прапорів помічено не було.
Нюанс другий: під час виступу Порошенка у юрбі, в одного з киян, учасників мітингу, вітер вирвав з вудилища стяг і поніс його вітром по площі. Люди, які були на мітингу, відразу ж цей стяг зловили, підняли та передали одразу власнику.
Ще кілька цікавих нюансів. Помітив, що промову Порошенка слухали далеко не всі уважно. Треба сказати, що на площу, аби пройти, треба було пройти спершу десять металодетекторів. Люди, які стояли довкола, могли розгледіти президента доволі погано, тому що збоку тротуару, збоку вулиці Володимирської, нагнали і поставили доволі багато армійських та нацгвардійських мікроавтобусів з затемненими склами, тому доволі багато людей шукали спеціально місце, щоб побачити Порошенка на відстані як мінімум 150-200 метрів. У натовпі кияни доволі активно обговорювали почуте і навіть вставляли час від часу якісь власні коментарі. Один з людей біля мене обговорював, що на Дарниці, мовляв, всі кіоски, що належать дрібному бізнесу, зняли, але магазин «Рошен» стоїть непорушно.
І ще, що цікаве. Водій президента, коли Порошенко говорив про те, що завтра на Майдані Незалежності відбудеться військовий парад як символ військової міці, в той самий момент відчинив багажник Mercedes, вийшов з автомобіля, відкрив багажник, витягнув з нього картонний пакет з мотузками і поніс комусь цей пакет. Я помітив, як всі люди навколо ледь шиї не повитягували, слідкуючи, кому ж саме водій президента поніс цей пакет. На жаль, оскільки частина вікон були з тонованими склами, я цього розповісти не можу. Після виступу президент Порошенко пішов спершу вбік перевірених охороною людей, вбік тих гостей на мітингу, які вже пройшли металодетектори, коротко спілкувався з ними, там і була основна маса преси.
Потім, вже коли Порошенко рушив до свого Mercedes, виявилося, що на місці є доволі велика група вкладників банку «Михайлівський». Вони почали голосно скандувати «президент, підійди, президент, поможи», Порошенко впевненим кроком пішов вбік вкладників банку. Було видно, що у охорони щось схоже на стан ступору та легкої паніки, Порошенко довол і впевнено хвилин 5-7 спілкувався з вкладниками банку «Михайлівський». Президент кількаразово назвав власників банку негідниками, сказав, що банк не платив жодних внесків до ФГВ, сказав що вкладники «Михайлівського», які не внесені до реєстру ФГВ, будуть отримувати свої вклади за рахунок продажу майна, не виключено, власників цього банку. Президент пообіцяв створити робочу урядову групу для вирішення усіх питань цих вкладників».
Під час святкування Дня незалежності Київ охоронятимуть 5 тис. правоохоронців, будуть встановлені металошукачі в місцях проведення масових заходів, повідомив радник глави МВС Зорян Шкіряк. При цьому політолог Олег Саакян виключає серйозні провокації і радить не піддаватися паніці.
Читайте также: Жена Порошенко ездит на самой дешевой машине в кортеже Президента
newsradio.com.ua...

Еще по теме

Жена Порошенко ездит на самой дешевой машине в кортеже Президента

Жена Порошенко ездит на самой дешевой машине в кортеже Президента

23-08-2016, 21:56
Порошенко особисто втрутився у бійку з вкладниками банку “Михайлівський”

Порошенко особисто втрутився у бійку з вкладниками банку “Михайлівський”

23-08-2016, 13:33
Петро Порошенко відвідає наших захисників на лінії розмежування

Петро Порошенко відвідає наших захисників на лінії розмежування

23-08-2016, 12:01
НБУ ПРО ВКЛАДИ У ФІНКОМПАНІЯХ

НБУ ПРО ВКЛАДИ У ФІНКОМПАНІЯХ "ІМЕНІ" БАНКУ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ": КОМПЕНСАЦІ ...

17-06-2016, 18:32
Гендиректор: Я не розумію, чому Порошенко має продати саме Roshen

Гендиректор: Я не розумію, чому Порошенко має продати саме Roshen

16-01-2016, 00:15
АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: До дискусії навколо фрази Порошенка: «Ми би і без волонт ...

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: До дискусії навколо фрази Порошенка: «Ми би і без волонт ...

6-12-2015, 22:06
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail