| | 6 признак≥в, що ваш телефон прослуховують
—оциум

6 признак≥в, що ваш телефон прослуховують

0
6 признак≥в, що ваш телефон прослуховують

6 признак≥в, що ваш телефон прослуховують
ќтримати доступ до ст≥льникового телефону, щоб його прослуховувати, насправд≥ не так вже ≥ складно. ќднак ≥снують способи, що дозвол€ють запоб≥гти вторгненн€ в своЇ приватне житт€, передаЇ  орупц≥€. ћаркет.
—т≥льниковий телефон Ї в кожного з нас.  оли останн≥й раз ви виходили з дому без моб≥льника? Ќапевно, це було випадково. Ќе секрет, що ми використовуЇмо телефони дуже часто, ми вже фактично не залежимо в≥д них ≥ в≥д њх можливостей.
6 признак≥в, що ваш телефон прослуховують

ћи не намагаЇмос€ вас нал€кати, але чи знаЇте ви, €к легко одержати до них доступ з боку? якщо хтось захоче прослуховувати ваш≥ розмови, читати SMS-пов≥домленн€ й стежити за вами по GPS Ц в≥н це зробить.
™ багато причин, за €кими людина хоче п≥дслухати чужу телефонну розмову. ÷е може бути ц≥кавий бос, ревнивий чолов≥к, Ђдомушникї або телефонний хул≥ган.
„итайте также: ” справ≥ "прослушки" найб≥льше запитань до —Ѕ” Ц Ћуценко
ѕрослуховуванн€ ст≥льникових телефон≥в без дозволу власника незаконна, але це трапл€Їтьс€. ЌеобовТ€зково, що це трапитьс€ з вами, але €кщо ви п≥дозрюЇте, що хтось читаЇ вашу SMS-листуванн€ або слухаЇ розмови, то ось вам к≥лька корисних порад про те, €к обчислити лиход≥€.
“емпература батарењ
ќдин ≥з ймов≥рних ≥ндикатор≥в на€вност≥ Ђпрослушкиї Ц це батаре€. ѕощупайте ваш телефон у той час, коли ви його не використовуЇте Ц €кщо в≥н буде теплим або нав≥ть гар€чим, це означаЇ, що в≥н все ще використовуЇтьс€. ¬рахуйте, що тепло буваЇ насамперед в≥д надм≥рного використанн€. јкумул€тор може бути гар€чим т≥льки в тому випадку, €кщо телефон використовувавс€ де€кий час назад.
“елефон розр€джаЇтьс€ дуже швидко
«ар€джаЇте св≥й моб≥льний телефон част≥ше, н≥ж зазвичай Ц отримаЇте ще один знак потенц≥йноњ загрози. якщо ви не використовували гаджет б≥льше, н≥ж зазвичай, ц≥лком можливо, що ваш телефон використовуватис€ будь-ким без вашого в≥дома.  оли моб≥льний телефон прослуховують, в≥н втрачаЇ зар€д акумул€тора набагато швидше. ѕрослуховуЇтьс€ моб≥льний телефон пост≥йно записуЇ розмови в к≥мнат≥, нав≥ть €кщо вигл€даЇ так, начебто в≥н лежить без д≥ла.
ћожна використовувати додатки BatteryLife LX або Battery LED дл€ iPhone, щоб в≥дсл≥дковувати швидк≥сть розр€ду батарењ.
ѕрим≥тка: моб≥льн≥ телефони мають тенденц≥ю втрачати максимальний р≥вень зар€ду батарењ з плином часу. якщо вашому телефону б≥льше року, то Їмн≥сть батарењ буде неухильно знижуватис€ в залежност≥ в≥д ≥нтенсивност≥ використанн€.
«атримка при вимиканн≥
 оли ви вимикаЇте св≥й телефон ≥ спостер≥гаЇте велику затримку, п≥дсв≥чуванн€, палаючу прот€гом тривалого часу або просто в≥дмова в≥д вимиканн€ телефону, то ц≥лком можливо, що ви на гачку. «авжди подмечайте нетипова повед≥нка телефону. ’оча, описан≥ проблеми можуть бути викликан≥ збо€ми в апаратному або програмному забезпеченн≥ телефону.
ƒивна активн≥сть
 оли ваш телефон працюЇ, чи буваЇ так, що у нього раптово спалахуЇ п≥дсв≥чуванн€, сам≥ по соб≥ встановлюютьс€ €к≥сь програми, в≥дбуваЇтьс€ мимов≥льне вимиканн€? ƒивна повед≥нка може бути сигналом до того, що хтось в≥ддалено управл€Ї цим пристроЇм. ƒо реч≥, це також може в≥дбуватис€ через перешкоди при передач≥ даних.
‘оновий шум
ви розмовл€Їте, телефон Ђна прослушц≥ї може створювати перешкоди. ўось на зразок луни, розр€д≥в електрики, клацань Ц ц≥ звуки можуть бути викликан≥ навколишн≥м середовищем, перешкодами при зТЇднанн≥Е або тим, що хтось вас прослуховуЇ. якщо чуЇте пульсуючий шум з≥ свого телефону, коли ви його не використовуЇте Ц це може бути серйозною проблемою.
ѕерешкоди
якщо ви використовуЇте св≥й телефон в безпосередн≥й близькост≥ до ≥нших електронних пристроњв (на зразок телев≥зора) ≥ в≥н створюЇ перешкоди на них, то це може бути насл≥дком на€вност≥ сторонн≥х пристроњв в корпус≥ моб≥льника. ” б≥льшост≥ випадк≥в перешкоди Ц це нормально, але €кщо це в≥дбуваЇтьс€ в т≥ моменти, коли ви не використовуЇте телефон, то це ц≥лком може означати те, що ви Ђп≥д ковпакомї.
—таньте дезинформатором
якщо ви п≥дозрюЇте, що ваша телефонна розмова прослуховуЇтьс€ або записуЇтьс€ кимось, кого ви знаЇте, можете спробувати дез≥нформувати шпигуна, щоб точно п≥дтвердити цю п≥дозру. ѕов≥домте комусь, кому ви дов≥р€Їте, свою Ђсекретнуї особисту ≥нформац≥ю по телефону. якщо ви д≥знаЇтес€ п≥зн≥ше, що сторонн≥ це д≥зналис€, то це може бути в≥дпов≥ддю Ђтакї.
ќтримайте допомогу
„итайте также: ’олодницкий призвал –аду разрешить прослушку детективам ЌјЅ”
якщо у вас Ї п≥дстави вважати, що ваш моб≥льний телефон прослуховуЇтьс€, зверн≥тьс€ за допомогою. ѕол≥ц≥€ Ц це теж вар≥ант, оск≥льки у них Ї обладнанн€, €ким можна перев≥рити телефон, але цим шл€хом потр≥бно йти т≥льки в тому випадку, €кщо ви точно впевнен≥ в тому, що вас прослуховують
¬исновок
ћи знову п≥дкреслимо, що шанси опинитис€ у когось Ђна гачкуї дуже мал≥. Ѕ≥льш≥сть з проблем, описаних вище, можуть бути по€снен≥ поганий звТ€зком, старою батареЇю, Ђглюкамиї прошивки Ц але Ї ≥ т≥ ознаки, на €к≥ в будь-€кому випадку варто звернути увагу. якщо ви Ц добрий самарит€нин, то у вас Ї вс≥ шанси на те, що ваш телефон чистий. якщо ви хочете бути в безпец≥, то вам варто заблокувати св≥й телефон паролем ≥ тримати його при соб≥ увесь час. якщо ви його не використовуЇте Ц видал≥ть батарею з в≥дс≥ку, щоб бути точно впевненим в тому, що вас не прослуховують. ƒо реч≥, слухають не обовТ€зково спецслужби. ≤ под≥бний вид прослушки Ц зовс≥м не њх метод роботи. ≤снуЇ безл≥ч систем перехопленн€ абсолютно будь-€кого траф≥ку (голос, дан≥). ” –ос≥њ ц€ розробка отримала назву —ќ–ћ...

≈ще по теме

7 ситуац≥й, коли Wi-Fi може бути використаний проти вас

7 ситуац≥й, коли Wi-Fi може бути використаний проти вас

19-08-2016, 12:50
7 ситуац≥й, коли Wi-Fi може бути використаний проти вас

7 ситуац≥й, коли Wi-Fi може бути використаний проти вас

19-08-2016, 12:50
як нас обманюють в магазинах побутовоњ техн≥ки та електрон≥ки. Ќайпоширен≥ш ...

як нас обманюють в магазинах побутовоњ техн≥ки та електрон≥ки. Ќайпоширен≥ш ...

19-06-2016, 15:44
ѕровал голосуванн€ за реформу може стати поразкою ѕорошенка

ѕровал голосуванн€ за реформу може стати поразкою ѕорошенка

19-05-2016, 16:33
Ќав≥що ”крањн≥ достроков≥ парламентськ≥ вибори?

Ќав≥що ”крањн≥ достроков≥ парламентськ≥ вибори?

9-02-2016, 16:12
Ќова ƒј≤:  оли пол≥цейський маЇ право зупинити ваш автомоб≥ль?

Ќова ƒј≤:  оли пол≥цейський маЇ право зупинити ваш автомоб≥ль?

4-01-2016, 10:57
—оциум

–едактор раздела —оциум
Ќаписать на e-mail