| | „иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥
—оциум

„иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥

0
„иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥

„иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥
√олова  ињвськоњ обласноњ адм≥н≥страц≥њ ћаксим ћельничук призначив на посаду виконуючого обовТ€зки директора департаменту агропромислового розвитку  ињвськоњ обласноњ державноњ адм≥н≥страц≥њ ( ќƒј) Ўупика —ерг≥€ ћиколайовича Ц зав≥дувача сектором використанн€ водних обТЇкт≥в управл≥нн€ виробництва с≥льськогосподарськоњ продукц≥њ департаменту агропромислового розвитку обладм≥н≥страц≥њ.
¬≥дпов≥дне розпор€дженн€ 341-к в≥д 1 серпн€ 2016 року розм≥щене на оф≥ц≥йному сайт≥  ињвськоњ ќƒј.
” документ≥ зазначаЇтьс€, що Ўупика призначено Ђна пер≥од до призначенн€ директора департаменту агропромислового розвитку  ињвськоњ обласноњ державноњ адм≥н≥страц≥њ призначити виконуючим обовТ€зкиї.
«г≥дно з ≥ншим розпор€дженн€м голови  ињвськоњ ќƒј є 324 в≥д 9 серпн€ 2016 року Ђѕро внесенн€ зм≥н до розпор€дженн€ голови облдержадм≥н≥страц≥њ в≥д 28 кв≥тн€ 2016 року є 149 Ўупика внесено до складу обласноњ конкурсноњ ком≥с≥њ з визначенн€ субТЇкт≥в господарюванн€ агропромислового комплексу дл€ отриманн€ частковоњ компенсац≥њ в≥дсотковоњ ставки за залученими у нац≥ональн≥й валют≥ банк≥вськими кредитами.
6 серпн€ Ўупик вже брав участь у нарад≥ п≥д проводом губернатора на тему: Ђѕроведенн€ збиральноњ кампан≥њ та розвиток галуз≥ тваринництва в  ињвськ≥й област≥ї, де зазначив, що до 2017 року буде розроблена комплексна програма розвитку с≥льського господарства та с≥льських територ≥й  ињвськоњ област≥, €ка буде спри€ти п≥дтримц≥ р≥зних галузей, створенн€ обТЇкт≥в ринковоњ ≥нфраструктури та забезпечить розвиток с≥льськоњ м≥сцевост≥ в ц≥лому.

„итайте также: ћобилизаци€ 2016 в  иевской области сорвана по вине губернатора, - источник

ќтже, хто такий —ерг≥й ћиколайович Ўупик, ≥ за €к≥ видатн≥ дос€гненн€ у робот≥ його призначено в.о. директора департаменту агропромислового розвитку  ињвськоњ ќƒј, намагавс€ зТ€сувати ЂЌ≥ корупц≥њ!ї.
” 2014 роц≥ —ерг≥й Ўупик працював заступником м≥ського голови ’арцизька на ƒонеччин≥. 16 травн€ 2014 року сепаратисти змусили Ўупика написати за€ву про в≥дставку.
«а ≥нформац≥Їю Ђ”крањнськоњ правдиї, Ђтак зван≥ Ђополченц≥ї вимагали написати за€ву про в≥дставку на ≥мТ€ м≥ського голови ¬алер≥€ ƒубового Ђпо-хорошомуї або погрожували, що Ђнарод буде просити, але по-≥ншомуї, а також пропонували вивести п≥д виконком ≥з ганьбою. Ђѕиши, ти що думаЇш, тут цацки-пецки, пожартувати прийшли? ќднаково влада вже нашаЕ ј суд буде в будь-€кому раз≥ї, Ц за€вили молодчики у масках. ЂЌаша республ≥ка буде будуватис€ на нових люд€х, на чесних, а не на таких, €к виї, Ц пов≥домило виданн€ подробиц≥ под≥њ.
Ќа в≥део, де Ўупик пише за€ву, можна почути, що сепаратисти називають його найголовн≥шим злод≥Їм у м≥ськрад≥ ≥ об≥ц€ють у раз≥ неп≥дписанн€ за€ви про зв≥льненн€ привести у мер≥ю вс≥х ображених п≥дприЇмц≥в.
¬арто зазначити, що у захоплен≥й сепаратистами ’арцизьк≥й м≥ськрад≥ —ерг≥й Ўупик працював б≥льше, н≥ж м≥с€ць.
«ахопленн€ буд≥вл≥ м≥ськради в≥дбулос€ 13 травн€, пов≥домл€Ї Ђ”крањнська правдаї.
«а ≥нформац≥Їю Ђ≤нтерфакс-”крањнаї ≥з посиланн€м на очевидц€, буд≥вл€ ’арцизькоњ м≥ськради (ƒонецька область) була захоплена людьми, €к≥ називають себе представниками ЂЌародного ополченн€ ƒонбасуї.
Ђ—п≥врозмовник зазначив, що проход€чи повз м≥ськраду, спостер≥гав, що там знаход€тьс€ люди в масках ≥ балаклавах. «а його словами, один ≥з заступник≥в мера, заход€чи в буд≥влю, Ђтиснув њм рукиї, Ц написало виданн€.
Ђ”Ќ≤јЌї, також ≥з посиланн€м на очевидц€, колишнього прац≥вника м≥ськради, тод≥ пов≥домило, що на буд≥вл≥ встановлено прапор Ђƒонецькоњ народноњ республ≥киї, а на сходах народний депутат в≥д ѕарт≥њ рег≥он≥в ¬ладислав Ћук`€нов закликаЇ м≥тингувальник≥в до федерал≥зац≥њ.
Ђ—талос€ захопленн€ виконкому озброЇними людьми в масках з автоматами, Ђзеленими чолов≥чкамиї. ѕрапори позн≥мали, пов≥сили прапори Ђƒонецькоњ народноњ республ≥киї. ќзброЇн≥ люди перебувають всередин≥, на вулиц≥ в ун≥форм≥ не так багато людей , в основному м≥сцев≥ ≥ наближен≥ люди з виконкомуї, Ц розпов≥в сп≥врозмовник агентства ≥ додав: Ђ“≥ сепаратисти, €к≥ перебувають в м≥ськрад≥, д≥€ли в змов≥ з кер≥вниками м≥сцевих орган≥в влади. “обто, вони, сепаратисти, п≥дход€ть до секретар€ м≥ськради, до того, хто виконуЇ обов`€зки м≥ського голови, в≥таютьс€ з ним за руку, тобто, це €вно њхн≥ люди. ѕом≥чник м≥ського голови, воњн-афганець взагал≥ визначаЇ, кого пропускати у в≥йськов≥й форм≥ до виконкому, а кого н≥ї.
„итайте также: ¬ор с большой буквы.  ак ћаксим ћельничук  иевскую область грабит
ѕ≥сл€ зв≥льненн€ з роботи у ’арцизьку —ерг≥й Ўупик був призначений працювати у ƒонецьку ќƒј заступником директора департаменту агропромислового розвитку.
≤ ось нове призначенн€ Ц в.о. директора департаменту агропромислового розвитку  ињвськоњ ќƒј.
ўоб зТ€сувати фахов≥ зд≥бност≥ ≥ досв≥д роботи —ерг≥€ Ўупика, оск≥льки, можливо, завд€ки саме њм Ўупика було призначено на посаду в  ќƒј, ЂЌ≥ корупц≥њ!ї попросив у  ињвськ≥й обласн≥й державн≥й адм≥н≥страц≥њ оф≥ц≥йну б≥ограф≥чну дов≥дку —ерг≥€ ћиколайовича Ўупика.
јле у  ќƒј ЂЌ≥ корупц≥њ!ї в≥дпов≥ли, що в особов≥й справ≥ Ўупика м≥ст€тьс€ дан≥ про проходженн€ державноњ служби, б≥ограф≥чн≥ та ≥нш≥ дан≥ про державного службовц€, але надати б≥ограф≥чну дов≥дку вони не можуть без згоди самого чиновника, бо то Ї конф≥денц≥йна ≥нформац≥€. “обто, окр≥м того, що д≥йсно визначено «аконом €к конф≥денц≥йна ≥нформац≥€ Ц нац≥ональн≥сть, осв≥та, рел≥г≥йн≥ вподобанн€, с≥мейний стан тощо Ц у  ќƒј вважають, що досв≥д роботи на посадах державного службовц€ також Ї конф≥денц≥йною ≥нформац≥Їю. ћовл€в, не варто громадськост≥ знати, де ≥ ким до призначенн€ працював чиновник ≥ €кий у нього за плечима досв≥д, бо це лише його Ђособистеї.
„иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥
„иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥

ѕро те, що «г≥дно з «аконом Ђѕро доступ до публ≥чноњ ≥нформац≥њї, документ, €кий м≥стить конф≥денц≥йн≥ дан≥, можна редагувати, але все одно надавати запитувачу, у  ќƒј не чули.
«а словами, кер≥вника правових проект≥в √ќ Ђ≤нститут масовоњ ≥нформац≥њї –омана √оловенка, «акон передбачаЇ (ч. 7 ст. 6), що доступ обмежуЇтьс€ до ≥нформац≥њ, а не до документа в ц≥лому, €кщо в≥н м≥стить ≥нформац≥ю з обмеженим доступом.
ЂЌа практиц≥ це означаЇ, що коли запитуЇтьс€ такий документ, то маЇ надаватис€ його коп≥€ з купюрами (правда, д≥ловоди називають коп≥Їю т≥льки повне в≥дтворенн€ ≥нформац≥њ в документ≥), тобто, з вилученн€м/затиранн€м ≥нформац≥њ з обмеженим доступом. ћожна спробувати назвати це вит€гом з документу. Ќа практиц≥ це означаЇ, що документ, €кий м≥стить ≥нформац≥ю з обмеженим доступом (зазвичай це персональн≥ дан≥ або ≥н. конф≥денц≥йна ≥нфо) коп≥юють ≥ в ц≥й коп≥њ ретушують/затирають/замазують слова реченн€, фрази, зображенн€, €к≥ становл€ть ≥нформац≥ю з обмеженим доступом. « такоњ правленоњ коп≥њ зн≥мають ще одну коп≥ю ≥ документ уже з купюрами надаЇтьс€ у в≥дпов≥дь на запит.
јле, на жаль, на практиц≥ чиновники р≥дко виконують дану норму, оск≥льки дл€ цього потр≥бно довол≥ скрупульозно попрацювати з документом, ≥ це суперечить попередн≥й, ще рад€нськ≥й практиц≥ засекречуванн€ документ≥в повн≥стюї, Ц зазначив –оман √оловенко.
“акож ЂЌ≥ корупц≥њ!ї попросив у  ќƒј коп≥ю декларац≥њ про майно ≥ доходи —ерг≥й Ўупика за 2015 р≥к ≥ отримав њњ.
“ак, зг≥дно з документом, загальна сума сукупного доходу Ўупика у 2015 роц≥ скалала 87 013 грн., з €ких 75 345, 36 Ц це зарплата, а 11 667, 64 грн Ц матер≥альна допомога. …ого дружина заробила у 2015 роц≥ 168 748 грн., з €ких 1 300 грн Ц це зарплата, 140 000 грн Ц дох≥д в≥д в≥дчуженн€ рухомого чи нерухомого майна, а 27 448 грн Ц дох≥д в≥д незалежноњ профес≥йноњ д≥€льност≥.
«г≥дно з декларац≥Їю, Ўупик не маЇ власного житла, але маЇ два земельн≥ над≥ли площею 213 ≥ 1000 кв м в≥дпов≥дно. ќкр≥м того, у нього ще Ї Ђ≥нше нерухоме майної площею 1115 кв м.
” його дружини ситуац≥€ з нерухом≥стю Ђвесел≥шаї Ц 5 земельних над≥л≥в, 2 квартири ≥ недобудований комплекс складських прим≥щень з двома гаражами у ’арцизьку по вул. Ѕогдана ’мельницького 1а на ƒонеччин≥.
„иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥

„иновника, €кого сепаратисти вигнали за корупц≥ю, призначили на посаду в  иЇв≥

“акож Ўупик маЇ легкове авто ≥ вантажне авто та ≥нший транспортний зас≥б. ƒружина теж маЇ у власност≥ легковик.
як уже пов≥домл€в ЂЌ≥ корупц≥њ!ї, губернатор  ињвщини ћаксим ћельничук зробив к≥лька так званих Ђне ≥деальнихї призначень.
“ак, губернатор призначив однопарт≥йц€ ≥ б≥знесмена тимчасово покерувати ≥нфраструктурою  ињвщини.
 р≥м цього, ≥з корупц≥Їю на  ињвщин≥ боротиметьс€ чиновник-б≥знесмен.
¬алентина Ќовицька, ЂЌ≥ корупц≥њ!ї...

≈ще по теме

«емл€ по 150 гривень ≥ квартира по 2 500 гривень за 1 кв м: виг≥дн≥ покупки ...

«емл€ по 150 гривень ≥ квартира по 2 500 гривень за 1 кв м: виг≥дн≥ покупки ...

27-07-2016, 22:55
ћ≥сцев≥ прокурори  ињвщини: ск≥льки заробл€ють ≥ де живуть

ћ≥сцев≥ прокурори  ињвщини: ск≥льки заробл€ють ≥ де живуть

19-07-2016, 13:15
Ѕ≥дн≥ й багат≥ прокурори  ињвщини

Ѕ≥дн≥ й багат≥ прокурори  ињвщини

20-04-2016, 17:37
ћайже 13 млн грн на банк≥вських рахунках: статки нового губернатора  ињвщин ...

ћайже 13 млн грн на банк≥вських рахунках: статки нового губернатора  ињвщин ...

14-04-2016, 23:31
 ул≥ч ув≥йшов у тр≥йку найбагатших губернатор≥в крањни

 ул≥ч ув≥йшов у тр≥йку найбагатших губернатор≥в крањни

9-04-2016, 17:23
ћером «апор≥жж€ Ѕур€ком зац≥кавилис€ у √енпрокуратур≥

ћером «апор≥жж€ Ѕур€ком зац≥кавилис€ у √енпрокуратур≥

8-02-2016, 15:13
—оциум

–едактор раздела —оциум
Ќаписать на e-mail