| | Знайомтесь, це Стасік і його друзі
Социум

Знайомтесь, це Стасік і його друзі

0
Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Знайомтесь, це Стасік і його друзі
Стасік був серед студентів, які кидали тортіки у замміністра фінансів. Після тортожбурляння вони кричали: "гроші на стипендії, а не на війну!"
Стасік дуже цікава людина. В 2012-му він активно агітував і голосував за КПУ (пам’ятаєте, яка тоді у них кампанія була? Майже на кожному борді висіли, навіть Королевську переплюнули, навіть Стасіка загітували!).

Іще Стасік любить цитувати Маркса. Судячи з усього писати і читати вітчизняна освіта Стасіка таки навчила.

Іще Стасік любить репостити організацію "Пряма дія", яка дуже не любить президента, мера і взагалі людей. Періодично "Пряму дію" б’є цивільний корпус "Азова". Розуму їм це не додає. А шкода

Стасік, як "типовий лівий" хоче шари і "равєнства". Він пише чистою українською мовою для "лівих" сайтиків статті про несправедливість здорожчання проїзду та переоцінку українським суспільством "грузинських реформ". Ще його дуже непокоїть заборона російських пропагандистських книжок в Україні. При цьому він накатав цілу статтю про те, яким має бути підручник історії в Україні (у цій статті він згадує і "волинскую різню", і зв’язки ОУН з фашистами).

Іще у Стасіка багато "друзів". І деякі з них відверто підтримують сепаратизм і навіть служать в ополчєніях. Вони люблять постити усіляку хєрь про руськовєсну і "історію новоросії".

Розумні люди пишуть, що організацію тортомєтанія, в якому взяв участь Стасік, взяла на себе маловідома організація СоцРух. Шо характєрно, пишуть що вона знаходиться на грантах якогось "фонда Рози Люксембург". А він, в свою чергу, сидить на підсосі у "лівої" німецької партії Die Linke. Ці чудові німецькі ліваки хочу зняття санкцій з Росії та іншої ватної єрєсі.

От вам приклад чудового "івенту" від "Фонду Рози Люксембург".

"Івент" проходив у Москві у центральному будинку журналістів. Там поважні спікери росказували про "проблєми з правами чєловєка" в сучасній Україні і взагалі рішали, як нам тут жить. Я здогадуюсь, що "розіп’яті мальчики" там особисто показували вавки від бандерівських цвяхів.

Отакі от справи. Взагалі знаючі люди кажуть, що на осінь нас чекає чергова хвиля провокацій, побитих шибок в російських банках, незрозумілих людей у формі, які будуть дискредитувати АТО, захвачувати готелі і чогось вимагати. Багато буде всякого. Московія ніяк не хоче нас відпускати. Але наша армія стає сильніша. А ми розумніші. Ми не поведемось.

А от завтра буде 1 вересня, і Стасік знову піде на пари. І якщо він вимагає стипендію - то значить, учиться він на бюджеті, тобто за наш з вами кошт. І плювати на державу, яка оплачує тобі освіту і на військових, які тебе захищають, щоб ти падло вчився, дуже нерозумно. Але Стасік того не знає. Стасік хоче стипендію, знайти дівчину і комунізм.
Будь розумним

Не будь як Стасік.
PS - Додатки і посилання
Додаток №1 - зауваження автора:
Я проти урізання стипендій. Я обома руками за науку і освіту. Я дуже сподіваюся, що наше Міносвіти рано чи пізно таки навчить вузи видавати ринкових спеціалістів, яким не прийдеться, як мені 10 років тому, потім іще кілька років самостійно навчатись на роботі. Я вважаю, що освіта - це святе, і її не треба чіпати навіть під час війни. Реформувати - однозначно. Оптимізувати - 100%. Урізати - за жодних умов.

Сінгапур, на який ми любимо споглядати, на початку своєї історії за шалену валюту віз до себе викладачів з усього світу. Тоді вони були безмежно позаду нас. Вони імпортували будівельний пісок, прісну воду, і військова ситуація у них була не з приємних. Але вони сіяли зерна, і згодом ті дали плоди. Зараз навіть і не віриться, що ми колись були незрівнянно попереду цієї купки островів, яка зараз має більший обсяг експорту товарів там послуг, ніж Росія з усіма її копанками і трубами (578 проти 559 млрд дол.). Освіта важлива, найважливіша. Але правильна, якісна і чесна - а значить, реформована і доступна.

Але жбурляння тортом у замміністра - це не шлях до Сінгапуру. Це тупорила провокація "п’ятої колони", яка буде продовжена і підтримана різними мутними псевдостудентськими та псевдоАТОшними "рухами" та "організаціями". Військовим шляхом росіяни уперлись у глухий кут. Далі буде шлях політичний або політично-військовий. З мітингами і "третіми Майданами", шинами і ниттям про тарифи і так далі. Або буде повноцінна війна (хочеться вірити, що до цього не дійде)

Я сам не в захваті від влади. Мені не подобаються тарифи та ігри навколо стипендій.

Але я точно не стану в одну колону з галасливим люмпеном. Вже надто він схожий на той, який два з половиною роки тому вийшов на площі Криму і Донбасу. І я надто гарно бачу, куди це їх привело.

Я за науку і освіту. Я критично ставлюсь до влади. І я категорично проти проросійської наволочі, яка намагається розкачувати мою країну зсередини.
Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Читайте также: Розлючений студент жбурнув тортом в заступника міністра фінансів
Додаток №2 - Посилання:

Профіль Стасіка

"Друзі Стасіка":

Пряма дія:

"Друзі" лояльні до сепаратизму і потенційні клієнти "Миротворця":
Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Знайомтесь, це Стасік і його друзі

Знайомтесь, це Стасік і його друзі

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004536191215
https://www.facebook.com/aleksandr.smekalin

https://www.facebook.com/giantsev.terzoff

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009546724135

https://www.facebook.com/victor.shapinov
Його публікації у "лівих" ЗМІ:

Незадоволення Стасіка здорожчанням проїзду:
http://commons.com.ua/nayavnist-zajtsiv/
Незадоволення Стасіка забороню на російські пропагандистські книжки:
http://liva.com.ua/zapret-na-knigi.html
Погляд на реформи в освіті:
http://commons.com.ua/yakisna-osvita-yak-kava-starbucks-gruzinskij-dosvid-osvitnih-reform/

Як, на думку Стасіка, треба писати наші підручники історії (тут є і про ОУН і про "волинську різню")

http://commons.com.ua/pidruchnik-istoriyi-v-ukrayini/
Офіційний сайт російкої філії "Фонду Рози Люксембург" (тут же є і трошки про їхні тьорки з http://www.die-linke.de/):

http://www.rosalux.ru/ru/contacts.html
Цензор НЕТ...

Еще по теме

Розлючений студент жбурнув тортом в заступника міністра фінансів

Розлючений студент жбурнув тортом в заступника міністра фінансів

30-08-2016, 17:39
Екс-регіонали готуються до реваншу, — політичний експерт

Екс-регіонали готуються до реваншу, — політичний експерт

25-07-2016, 13:15
Савченко – більш відповідальна, ніж багато хто з політиків-демагогів

Савченко – більш відповідальна, ніж багато хто з політиків-демагогів

31-05-2016, 09:55
Надія Савченко: жінку-воїна знищують в прямому ефірі

Надія Савченко: жінку-воїна знищують в прямому ефірі

10-03-2016, 15:48
Навіщо Україні дострокові парламентські вибори?

Навіщо Україні дострокові парламентські вибори?

9-02-2016, 16:12
Про життя в Донецьку з перших вуст

Про життя в Донецьку з перших вуст

25-11-2015, 15:44
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail