| | Тягнибок виграв суд у Німеччині та закликав боротися з російською пропагандою
Социум

Тягнибок виграв суд у Німеччині та закликав боротися з російською пропагандою

Німецький апеляційний суд визнав винним редактора видання «Зюддойче цайтунг» («Sueddeutsche Zeitung») у поширенні наклепу щодо лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока та присудив 3000 євро моральної компенсації. Ці кошти були перераховані в Фонд підтримки біженців з України, який знаходиться у Бонні. Про це на прес-конференції у Києві заявив адвокат Тягнибока у суді Ульріх Буш, передає Gazeta.ua.
Приводом для позову стала публікація статті про лідера «Свободи», в якій були наведені неіснуючі цитати Тягнибока ксенофобського змісту. Зрештою, суд визначив, що Тягнибок був скомпрометований, а його репутації нанесено шкоду. «Ідеться про брехню, образу і намагання всіляко принизити», - заявив Буш.
Сам голова ВО «Свобода» заявив, що задоволений рішенням суду. Він припускає, що матеріал у німецькому виданні міг бути одним з наслідків пропагандистської кампанії, яку організувала Росія. «Кремль через своїх лобістів, через депутатів, через підкотрольні медіа цілеспрямовано знищує імідж України у світі. На горіхи отримала і «Свобода», як один із активних учасників політичних процесів», - вважає Тягнибок.
«Дуже важливо, що ми зробили перший крок. Це не перемога «Свободи», а приклад того, як Україна повинна захищатися на міжнародній арені від агресивної інформаційної війни, яку веде Путін», - відзначив політик. На його думку, українська влада недостатньо активно протистоїть російській пропаганді за кордоном. Він пригадав, як на початку року французький «Canal+» показав фільм «Україна, маски революції», в якому спотворювалися факти і стверджувалося, що події на Майдані були зрежисовані Америкою. За словами Тягнибока, реакція української влади була «млявою».
Нагадаємо, у червні 2014 року голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок подав позов до суду на газету "Зюддойче Цайтунг". Суд першої інстанції визнав редактора видання винним у розповсюджені наклепу і присудив штраф у розмірі 1000 євро. Апеляційний суд залишив попереднє рішення у силі та збільшив суму штрафу до 3000 євро...

Еще по теме

Партія Тягнибока в бухгалтерії Януковича

Партія Тягнибока в бухгалтерії Януковича

5-09-2016, 09:54
Граната на мітингу 31 серпня була вигідна насамперед владі, - Небоженко

Граната на мітингу 31 серпня була вигідна насамперед владі, - Небоженко

31-08-2016, 13:38
Суд не увидел следа Тягнибока в беспорядках 31 августа под Радой

Суд не увидел следа Тягнибока в беспорядках 31 августа под Радой

9-02-2016, 16:31
Апеляційний суд залишив у силі вирок Пукачу

Апеляційний суд залишив у силі вирок Пукачу

6-01-2016, 17:10
Скандальна заява ВО

Скандальна заява ВО "Свобода" що до суду над міністром МВС

16-12-2015, 09:24
Тимошенко і Тягнибок об’єднались проти Порошенка

Тимошенко і Тягнибок об’єднались проти Порошенка

14-11-2015, 12:00
Социум

Редактор раздела Социум
Написать на e-mail