| | В Києві відбудеться лекція професора Надира Арбера, на тему: "Рання діагностика і своєчасне виявлення онкологічних захворювань"
Здоровье

В Києві відбудеться лекція професора Надира Арбера, на тему: "Рання діагностика і своєчасне виявлення онкологічних захворювань"

Асоціація
MEDES
(Ізраїль), Перший медичний центр Тель-Авіву, Київська міська державна адміністрація, Департамент охорони здоров'я м. Києва, Комунальна науково-дослідна установа «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» запрошує вас та Ваших колег відвідати безкоштовну лекцію голови Центру профілактики онкологічних хвороб онкологічного відділення Першого медичного центру Тель-Авіва, професора Надира Арбера, на тему: "Рання діагностика і своєчасне виявлення онкологічних захворювань".
Лекція відбудеться 22 вересня 2016 р. у будівлі Київської міської державної адміністрації, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36 (Колонна зала). Початок реєстрації о 13:00.
Лектор :
Доктор Надир Арбер -
голова Центру профілактики та ранній діагностики онкологічних хвороб онкологічного відділення
Першого медичного центру Тель-Авіва.
Перший медичний центр Тель-Авіва імені Сураські (Іхілов) - провідна багатопрофільна університетська клініка - флагман ізраїльської медицини, в структуру якої входить: - більше 140 поліклінік; - 32 спеціалізованих стаціонарних відділення; - більше 1500 лікарів; - профільні інститути та дослідницькі центри; - 18 клінічних лабораторій; - операційні, оснащені найсучаснішим медичним обладнанням. Установа об'єднує в собі одночасно 5 корпусів: власне клініка Іхілов, центр реабілітації, інститут серця «Самі Офер», лікарня «Дана-ДВЕК» і пологовий будинок «Лісс».
За рейтингом журналу "Newsweek Magazine" медичний центр Тель-Авіва входить в десятку кращих клінік для лікування зарубіжних пацієнтів. Щорічно тут отримують допомогу понад 1,3 млн.осіб, з них близько 35 тис. - Іноземці.
За підтримки Першого медичного центру Тель-Авіва в СНД почала свою офіційну діяльність Асоціація Медес - незалежна організація, що об'єднала висококваліфікованих лікарів і провідні клініки Ізраїлю і країн СНД, що оснащені найсучаснішим обладнанням.
Асоціація сприяє глобалізації світової медицини на благо пацієнтів. Завдяки Медес високотехнологічну медичну допомогу отримали тисячі пацієнтів. Асоціація Medes включає в себе більше 50 великих медичних центрів в 12-и країнах світу.
Асоціація Medes дає можливість лікарям не тільки надати пацієнтам допомогу на найвищому рівні, а й професійний і кар'єрний ріст. Обмін досвідом, стажування, наукові семінари, тренінги - все це сприяє розвитку лікарів, знайомству з найпередовішими медичними технологіями і протоколами лікування.
Асоціація займається підготовкою і проведенням освітніх заходів для лікарів (конференції, семінари, майстер-класи, стажування для лікарів в провідних західних клініках, участь лікарів у міжнародних конференціях).
Науково-академічної діяльність асоціації сприяє впровадженню міжнародних стандартів лікування в медичну практику країн СНД, дає можливість лікарям освоїти передові технології і міжнародні протоколи лікування різних захворювань.
Доктор Надир Арбер - голова Центру профілактики та ранній діагностики онкологічних хвороб онкологічного відділення Першого медичного центру Тель-Авіва.
Спеціалізація - внутрішні захворювання, гастроентерологія, клінічне попередження ракових пухлин. Надир Арбер (Dr. Nadir Arber) - експерт з формування і проведення найбільш інформативного комплексу діагностичних процедур. Проходив стажування в таких ізраїльських і зарубіжних клініках: гастроентерологічному відділенні МЦ Іцхака Рабина за специфікою захворювань травної системи, онкоцентрі при Колумбійському Університеті з діагностування та лікування пухлин внутрішніх органів, МЦ Mount Sinai в Нью-Йорку за фахом «Кардіологія», Національному Інституті онкології з питань профілактики раку.
Кар'єрний стаж Надіра Арбера перевищує 25 років. Останні 10 років практики пан Арбер очолює підрозділ Національного центру Іхілов, що спеціалізується на профілактиці і ранньому виявленні раку, фонових патологій.
Науковий доробок професора Арбера складаються з понад 250 дослідницьких грантів і публікацій, заснованих на авторських дослідженнях і спостереженнях, і присвячених питанням профілактики онкології системи травлення і протиракової терапії. Один з провідних діагностів Ізраїлю, Арбер навчає студентів факультету медицини Університету Тель- Авіва.
За свій внесок в розвиток медицини, допомоги пацієнтам зі складними захворюваннями професор Арбер близько 70 разів був лауреатом і призером міжнародних та ізраїльських спільнот...

Еще по теме

Трагічно пішов із життя найвідоміший лікар України

Трагічно пішов із життя найвідоміший лікар України

24-08-2016, 04:04
У Києві провели першу у світі операцію із заміни клапана серця без розрізу  ...

У Києві провели першу у світі операцію із заміни клапана серця без розрізу ...

12-07-2016, 19:11
Ізраїль ініціює створення в Україні центру для лікування та реабілітації уч ...

Ізраїль ініціює створення в Україні центру для лікування та реабілітації уч ...

2-06-2016, 11:03
Охматдит придбав медичне обладнання за кошти благодійної програми Укрексімб ...

Охматдит придбав медичне обладнання за кошти благодійної програми Укрексімб ...

18-03-2016, 14:32
Клініки змушують лікарів прописувати дорогі процедури

Клініки змушують лікарів прописувати дорогі процедури

5-03-2016, 15:30
Звітна прес-конференція Клубу в`їзного медичного туризму inUkraine

Звітна прес-конференція Клубу в`їзного медичного туризму inUkraine

26-02-2016, 10:35
Здоровье

Редактор раздела Здоровье
Написать на e-mail